Reageert meestal binnen 5 uur.

Lasclottes is een 19e-eeuwse landelijke Franse boerderij aan de rivier die traditioneel is gerenoveerd en luxueus is ingericht met oog voor detail.
Op de karaktervolle bovenverdieping treft u ouderwetse dikke balken en eikenhouten raamstoelen, stenen muren en parketvloeren in alle 4 grote slaapkamers. Twee van de slaapkamers hebben een eigen badkamer en de andere twee slaapkamers delen een royale badkamer. Beneden zijn er nog 3 slaapkamers, 2 grote tweepersoonskamers waarvan 1 met een eigen doucheruimte en zitkamer die een bijgebouw vormt en een tussendeur heeft naar de vakantieaccommodatie en 1 grote tweepersoonsslaapkamer. Er is een prachtig ingerichte doucheruimte met toilet en wastafel die de andere 2 slaapkamers bedient. Het meubilair is zorgvuldig gekozen in de oude stijl van het huis, maar er zijn alle moderne faciliteiten om uw vakantie echt ontspannend te maken.
Er is een open keuken / eetkamer / woonkamer, een prachtig gerestaureerde woonkamer, een tweede keuken / zithoek en een veranda met uitzicht op de tuin. De openslaande deuren vanuit de woonkamer komen uit in de richting van het zwembad en het land daarachter, dat langzaam afloopt naar de rivier en twee pontons, een is ideaal om te ontspannen en heeft een spectaculair uitzicht richting de basiliek op het heuveldorp Penne d'Agenais en de andere is perfect om te vissen, aangezien de rivier op dit punt meer dan 100 meter breed is. Er is een groot zwembad, eethoek in de buitenlucht en verschillende speelruimtes.
Het hele huis is smaakvol gerenoveerd, van chillen met vrienden tot relaxen bij de rivier of plezier maken in het zwembad, wij hebben voor u de ultieme vakantie ervaring gecreëerd.

Beschikbaarheid van 'Lasclottes Riverside Holidays'

Lasclottes is gelegen op 5 hectare grond, die langzaam afloopt naar het 150 meter brede rivierfront. Er is een overvloed aan fruit- en walnotenbomen, een speelruimte (inclusief pool, tafeltennis en tafelvoetbalspel), een ruimte om te badmintonnen en een andere om jeu de boules te spelen. De uitzichten reiken ver tot aan de basiliek op een heuvel in Penne d'Agenais, omgeven door velden, er zijn geen naaste buren en het huis is toegankelijk via een privéweg. Het plaatsje St Sylvestre ligt op 10 minuten lopen, waar zich een kleurrijk kasteel bevindt op een prachtig terrein met de grootste minigolf van Europa en er zijn 3 restaurants die aan alle dieetwensen voldoen. In het centrum van het dorp is er een lokale supermarkt, een restaurant aan de rivier en een verscheidenheid aan winkels. Voor degenen die meer activiteit zoeken: de grotere stad Villeneuve ligt op 15 minuten rijden en heeft een grote verscheidenheid aan winkels, bars en restaurants, een lokale markt twee keer per week en muziekavonden aan de rivier in de zomermaanden.

Lasclottes Riverside Holidays heeft de afgelopen 4 jaar 3 recensies gekregen met gemiddeld een:

9.666666666666666 sterren

    Thank you so much to sally and Colin for letting us stay in their amazing home for the week!
    We took our 2 children (6&4) and they had the best time
    There was so much to do around the area as well as on site too. My little boy loved going fishing with his daddy and my little girl loved the pool
    The whole environment of the stay was perfect - relaxed atmosphere but close enough to amenities and theme park and water park for the kids too
    Sally and Colin made us feel so at home and nothing was too much for them
    We’ve rebooked to come back again in august 2022 and can’t wait
    Thank you again sally and Colin for the perfect holiday

    Reactie van Sally Spencer

    Thank you Michelle for your lovely comments

    A lovely, quiet place to spend a (covid-proof) vacation with family. The kids and adults loved playing in the pool, supping on the river and roaming the grounds. The house is cool and comfortable, and has everything you need to entertain a group of people. The owners, Collin and Sally, are very friendly and helpful. We had a great summer holiday!

    Reactie van Sally Spencer

    Thank you for your lovely review, we’re so pleased that you had a lovely holiday. It was great to meet you all and Ziggy.
    Thank you for the bottle of sparkling wine, take care, Sally and Colin

    WOW, this place is absolutely stunning. We visited for 1 week with our 4 and 7 year old. The property was spotlessly clean and had everything we needed to be comfortable. The bedrooms are spacious and inviting and the bathrooms are lovely and look brand new. The garden and land surrounding the property are just stunning. The grounds are well kept and child friendly. The pool was lovely and warm, it was also very clean and the pool area was perfect for relaxing.
    The pool looks over a large field that runs down to the river which you can view from the decked areas, perfect for a peaceful morning coffee! There is ample parking here, tucked to the side of the property. In the surrounding areas there are many shops for food and other products. There is also a small water park for the children just 5 minutes drive away into the village of Penne D’agenais which was less than €10 for all of us for the whole day. There is also a gorgeous chateau with gardens and crazy golf near by, a beautiful riverside town just 15 minutes drive away, a few places to hire boats down the road and a theme park 45 minutes away.
    I couldn’t recommend this property or the owners highly enough, both warm, welcoming and make the perfect peaceful holiday.

    Reactie van Sally Spencer

    Thank you Tamara for your lovely message, we look forward to seeing you all again this year,
    Sally and Colin

Er is veel variatie aan bars en restaurants in de omgeving en in de zomermaanden houden de dorpen vaak een avondmarkt, waar je kunt eten, drinken en dansen bij live-muziek.

In de nabije omgeving zijn veel mogelijkheden om een actieve vakantie te hebben, of juist een om te relaxen en te genieten van de rust die Lasclottes omgeeft.

Of je nu een relaxte vakantie zoekt of een avontuurlijk verblijf, Lascottes kan het allemaal bieden. Er is een overvloedige keuze, van een boomklimparcours met kabelbaan tot lekker aan een wijntje nippen bij de rivier, het is onze bedoeling om je vakantie tot een onvergetelijke ervaring te maken.

Boekt u twee weken, dan krijgt u 10% korting.

  • Borg € 500,00

€ 3.500

€ 3.500

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.