"Les Meuniers" in Malicorne - Allier
Kenmerken
Vakantiehuis
- Aantal personen: 4
- Aantal slaapkamers: 2
- Aantal eenpersoonsbedden: 4
Prijzen
- Laagseizoen: € 335,00 per week
- Halfseizoen: € 410,00 per week
- Hoogseizoen: € 535,00 per week
- Aanbieding
Omgeving
- Landelijk
- Heuvelachtig
- Rustige landelijke omgeving met incidenteel enige agrarische activiteit
Wij wonen midden in Frankrijk aan het begin van het Massief Centraal op 380 meter hoogte. De omgeving van onze domaine wordt gekenmerkt door een heuvelachtig coulissen landschap met natuurweiden. In en tussen de weilanden bevinden zich veel bomen, struiken, heggen en houtwallen. (de bocage) De omgeving nodigt met name rustzoekers en natuurliefhebbers uit. Het domein ligt twee kilometer ten oosten van het dorp Malicorne aan het eind van een asfaltwegje vlak bij een meertje of twee. U kunt het zien op google earth. (les meuniers 03600 malicorne)
Het stadje Commentry ligt aan de Westkant van Malicorne op 10 minuten rijden. Daar zijn voldoende winkels voor de eerste levensbehoeften. (Intermarché, Carrefour Market, Lidl, Aldi enz)
Montluçon is de grote stad in de buurt met 50.000 inwoners. De stad ligt 25 minuten rijden ten westen van ons.
Omschrijving
Inrichting
GITE LA CAILLE (4 persoons) bevindt zich in een groot natuurstenen gebouw dat 50 meter van onze woonboerderij staat tussen welke gebouwen nog een ander natuurstenen gebouw staat met o.a. de geiten. Op de foto ziet u LaCaille links met de gele parasol. Het geheel bevindt zich op een terrein 1,82 hectare.
De gîte is ruim en comfortabel, geheel gelijkvloers met een ruim terras en groot grasveld er voor.
De totale oppervlakte is 70m m2.
Via het terras komt u door de openslaande deuren in de ruime living met zit-, eethoek en keuken. In de keuken is ondermeer een ruime koelkast met een ruim vriesgedeelte, een oven, een vierpits gaskooktoestel en een vaatwasser.
In de zithoek staan een kleuren tv-toestel met dvd-speler en een radio met cd-speler.
In het achterste deel van de gîte bevinden zich de twee slaapkamers gescheiden door de badkamer.
De bedden zijn twee meter lang en van goede kwaliteit. Er is beddengoed aanwezig.
In de badkamer vindt u de douche, een badkamermeubel en de WC.
Alle vertrekken kunnen elektrisch verwarmd worden.
In en aparte ruimte van het gebouw staan een wasmachine, een strijkplank met strijkijzer en een droogrekje. Er is ook nog een waslijn. Deze zijn voor gezamenlijk gebruik met de bewoners van de andere gîte.
Desgewenst kunt u huren voor samen €10 p/w een kinderledikantje (met matras maar zonder beddengoed) ,een kinderstoeltje en een kinderbadje.
Aanwezig: Afwasmachine, Wasmachine, Strijkijzer, Beddengoed, Kinderledikant, Kinderstoel, TV.
Activiteiten
In ons zwembad van 5x10 meter en 1.50 meter diep kunt u vrij zwemmen. Er zijn volop wandel- en fietsmogelijkheden.(vooor geoefende fietsers) Uiteraard is er in de omgeving van alles te doen, zoals het bezoeken van rommelmarkten, antiekzaken, kastelen, musea, oude stadjes zoals het middeleeuwse centrum van Montluçon en de wat mondaine badplaats Néris les Bains enzovoort.
Wildwaterkanoën kunt u op de rivier de Sioule.
Op ruim een uur rijden ligt tussen de dode vulkanen (puys) VULCANIA waar men zowel op een leerzame als atractieve wijze alles over vulkanen te weten komt.
Op klein uur rijden is Le Pal. Het is een combinatie van pretpark en dierentuuin. Onze bezoekers met kinderen zijn hier in het algemeen erg enthousiast over.
In de buurt (max 30 minuten per auto): zwemmen, golfen, wandelen, mountainbiken, paardrijden, watersport.
Culinair en wijn
Alle normale mogelijkheden die Frankrijk biedt.
Het wijngebied van SAINT POURCAIN SUR SIOULE ligt op een half uur rijden.
Overige opmerkingen
Wij wonen zelf permanent op onze (heren)boerderij die reeds in de 15e eeuw in de annalen vermeld wordt. Wij hebben er wat beesten (2 kippen-geen haan-, geiten en huisdieren). Het is ook een goed uitgangspunt indien u zelf overweegt een huis in Frankrijk te kopen. Wij kunnen u daarbij desgewenst met raad en daad bijstaan.
De boerderij is zeer rustig gelegen maar het is slechts tien minuten rijden naar de winkels in Commentry.
De boerderij ligt een kwartier rijden van de autoroute A 71 tussen ORLEANS en Clermont Ferrand (afslag nr. 10 MONTLUCON)en de afstand vanaf Utrecht is 815 kilometer en vanaf Brussel 647 km.
U betaalt de helft van de huur na reservering en de rest vóór aankomst.
Na reservering ontvangt u van ons een schriftelijke bevestiging en een routebeschrijving.
BUITEN DE MAANDEN JULI EN AUGUSTUS hebben we een gereduceerde huurprijs voor twee personen.
Van september t/m juni wordt uw electriciteitsverbruik in rekening gebracht.
In hetzelfde gebouw als La Caille bevindt zich nog een zes persoonsgîte, Le Faisan. (rechts op de foto bij de rode parasol.) Zie hiervoor onze site www.lesmeuniers.com
Ook voor deze gîtes geldt het vrije medegebruik van het zwembad.
Wij zij aangesloten bij de franse verhuurorganisatie CléVacances. Daarvoor moest aan nogal wat eisen te worden voldaan. Voor u is dat een garantie voor kwaliteit.
Extra fotoboek
Prijzen en seizoenen
-
Laagseizoen:
€ 335,00 per week
-
Halfseizoen:
€ 410,00 per week
-
Hoogseizoen:
€ 535,00 per week
Toelichting op prijzen en seizoenen
Prijzen 2012
Laagseizoen: oktober t/m mei € 335 (2 personen € 285)
Halfseizoen : juni en september € 410 (2 personen € 360)
Hoogseizoen: 30 juni t/m 2 september € 535
De toeristenbelasting bedraagt € 0,65 per persoon (van 13 jaar en ouder) per nacht.
In het hoogseizoen is de prijs inclusief elektriciteit; in het half- en laagseizoen betaalt u € 0,20 per verbruikte Kwh.
De eindschoonmaak mag u zelf doen. Wanneer u dat niet wilt dan betaalt u € 35,00.
Verder betaalt u geen (boekings-, reserverings- administratie- enz.) kosten.
Speciale aanbieding
In de mooie mei maand, 4 peroons gîte van € 335 voor € 250..
Beschikbaarheid
- beschikbaar
- niet beschikbaar
- op aanvraag
- last minute
- langer verblijf (overwinteren)
Inlichtingen en boeken
Voor meer informatie kunt u direct contact opnemen met de aanbieder.
Contactgegevens:
Contactpersoon: Hette en Yvonne van der Heide
Spreekt de volgende talen:
Telefoon 1: 00 33 47 06 43 83 2
Telefoon 2: 00 31 63 83 30 66 2
Website: http://www.lesmeuniers.com


terug naar selectie
