"Terre Negre" in Belvèze - Tarn-et-Garonne
Kenmerken
Vakantiehuis
- Lokaal contactpersoon aanwezig
- Aantal personen: 4
- Aantal slaapkamers: 2
- Aantal tweepersoonsbedden: 1
- Aantal eenpersoonsbedden: 2
Prijzen
- Laagseizoen: € 500,00 per week
- Halfseizoen: € 650,00 per week
- Hoogseizoen: € 800,00 per week
- Aanbieding
Omgeving
- Landelijk
- Bos en veld
- Agrarisch
- Rustige landelijke omgeving met incidenteel enige agrarische activiteit
Deze mooie gite ligt in een verbouwde stenen schuur, met hoge balkenplafonds en het heeft een eigen terras om te eten, terwijl u om u heen van het schitterende uitzicht en het gezang van vogels kunt genieten. De gite ligt bij het huis van de eigenaars, maar is volledig zelfstandig en heeft geen inkijk.
Het terrein ligt op 16 ha land, waaronder bos, paadjes en een wei vol met zeldzame wilde bloemen en orchideeen in de lente. In de zomer kunt u kersen, appels, peren, pruimen, vijgen en perziken plukken in de boomgaard - een perfecte plaats voor een picknick.
Ook kunt u gewoon lekker zitten en van de wilde dieren om u heen genieten. Kijk maar eens of u een hert ziet op het veld, of een van de grote dappere hazen, om de verschillende vogels zoals buizerds, leeuweriken, spechten, vinkjes, uilen, en duiven niet te vergeten. Ga lekker liggen in de hangmat met een goed boek, of ga zitten bij het zoutwaterzwembad dat verwarmd wordt d.m.v. zonne-energie.
We zitten hier tussen twee grotere dorpen, ongeveer 8 km van het middeleeuwse dorp Lauzerte en 7 km van Montaigu du Quercy.
U heeft hier uitzicht over glooiende heuvels en bossen. Het is hier erg landelijk en een auto is onontbeerlijk. De wegen zijn hier erg rustig, er komt maar af en toe een auto voorbij. Het terrein wordt bereikt door middel van een klein weggetje.
Omschrijving
Inrichting
De gite Terre Negre heeft twee slaapkamers: Een met een tweepersoonsbed en een ladenkast met mandjes, en een andere slaapkamer met twee enkele bedden en een ladenkast met mandjes. Er is een kleine ingebouwde garderobekast. Beide slaapkamers hebben hoge plafonds met zichtbare houten balken.
Badkamers: er is een badkamer met een douche, wc en wastafel. Als u alleen met handbagage vliegt, kunnen we zorgen voor toiletartikelen.
Er is een nieuwe vrijstaande, mooie en geheel ingerichte keuken, met een gasfornuis, een koel-vriescombinatie, een broodrooster, waterkoker, koffiezetapparaat, espressopot, vaatwasser.
U bent op vakantie! Als u wilt doen wij tegen een kleine vergoeding uw was.
Woonkamers: lichte, luchtige lounge met hoge plafonds en mooie balken, keuken, eettafel met 4 stoelen, leren bank. Door het raam heeft u uitzicht op het omringende landschap en de bomen. Spelletjes, boeken, tv en dvd-speler zijn op aanvraag beschikbaar. Wifi is beschikbaar op het terras.
Ook is er een overdekt priveterras met houten tuinmeubilair en mooi uitzicht. Perfect om van de zonsondergang te genieten.
Aanwezig: Afwasmachine, Beddengoed, Handdoeken, Internet, Draadloos internet, Bad.
Activiteiten
Er is een groot zwembad van 12 bij 6 meter, met een Romeinse trap. Er zijn zonnebedden van goed kwaliteit en er is een parasol. U deelt het zwembad met de eigenaars, maar als u dat van te voren aangeeft kan het ook uitsluitend tot uw beschikking staan.
In Montaigu is een eigen recreatiemeer met een strand, een duikgedeelte, waterfietsen, een zwemgedeelte, een speelterreintje en een cafe. De zeekust ligt op ongeveer 2 uur rijden, ideaal voor een dagje uit.
Lokaal is er een golfbaan aanwezig.
Als u wilt skien in de Pyreneeen kan dat na 2,5 uur rijden.
Verder zijn er de dorpjes op de heuveltoppen, die erg de moeite waard zijn om te bezoeken. Roquecor, Tournon, Penne d'Agennais met zijn kronkelende straatjes en cafes en restaurants en prachtige uitzicht.
Het nabijgelegen Lauzerte is een schitterend middeleeuws dorpje. Hier kunt u heerlijk zitten op zondagmorgen, na eerst over de markt in Montcuq te hebben gedwaald.
Moissac met zijn abdijen en kloosters is een bezoek zeker waard. En verder, Cahors, op minder dan een uur rijden, met zijn beroemde inktzwarte wijnen.
Toulouse, de roze stad, ligt op iets meer dan een uur rijden.
Chateaux, de wijngaarden, de boerderijen, de meren liggen alle binnen handbereik.
In de buurt (max 30 minuten per auto): zwemmen, golfen, wandelen, fietsen, paardrijden, watersport, tennis.
Culinair en wijn
Deze streek is een gastronomisch paradijs. Er is hier een aantal restaurants dat een 4-gangen maaltijd aanbiedt, met wijn, voor ongeveer 12 euro. De hele wereld lijkt hier vanaf 12 uur 's middags 2 uur stil te staan, om te eten, wijn te drinken en zich te ontspannen.
Ook zijn er restaurants waar u heerlijk 'a la carte' kunt eten - we geven u graag advies.
Lokale specialiteiten zijn onder andere eend, pruimen van Agen en de mooie inktachtige wijn uit Cahors. Die is hier ruimschoots verkrijgbaar, net als de heerlijke geitenkaas uit Rocamadour, heerlijk met een groene salade, wat walnoten, brood van de plaatselijke bakker en een glas gekoelde witte wijn, voor een lichte lunch op uw terras.
Daarna wat heerlijke, romige 'fromage frais' met wat rijp fruit uit de boomgaard met een paar druppels heerlijke kastanjehoning van de markt - perfect!
Overige opmerkingen
Wij kunnen tegen een vergoeding de eindschoonmaak voor u doen. Handdoeken en bedlinnen zijn bij de prijs inbegrepen. We vragen u wel om uw eigen zwembadhanddoeken mee te nemen.
We kunnen zorgen voor een babysit/kinderoppas, zodat u kunt ontspannen en de plaatselijke dorpjes kunt verkennen, terwijl u zeker weet dat uw kinderen veilig zijn en zich prima vermaken. Zo kunt u ook genieten van een romantisch diner voor twee.
Extra fotoboek
Prijzen en seizoenen
-
Laagseizoen:
€ 500,00 per week
-
Halfseizoen:
€ 650,00 per week
-
Hoogseizoen:
€ 800,00 per week
Toelichting op prijzen en seizoenen
Middenseizoen: 1 april 2011 tot 18 juni 2011
Hoogseizoen: 18 juni 2011 tot 3 september 2011
Middenseizoen: 3 september 2011 tot 5 november 2011.
Alle andere data: laagseizoen.
Speciale aanbieding
Voor de maanden mei en juni geldt een korting van 15% (niet van toepassing op schoolvakanties).
Beschikbaarheid
- beschikbaar
- niet beschikbaar
- op aanvraag
- last minute
- langer verblijf (overwinteren)


terug naar selectie
