"Bramafam" in Sospel - Alpes-Maritimes
Kenmerken
Vakantiehuis
- Lokaal contactpersoon aanwezig
- Vrijstaand huis
- Aantal personen: 5
- Aantal slaapkamers: 2
- Aantal tweepersoonsbedden: 2
Prijzen
- Laagseizoen: € 395,00 per week
- Halfseizoen: € 470,00 per week
- Hoogseizoen: € 565,00 per week
Omgeving
- Landelijk
- Bergachtig
Gelegen op slechts een half uur rijden van de stranden van de Côte d’Azur, ligt het rustieke plaatsje Sospel. Een paradijs voor wandelaars en natuur- liefhebbers. Bramafam ligt op zo’n 3,5 km van het centrum van Sospel, temidden van olijfbomen.
Omschrijving
Inrichting
Het appartement bestaat uit de volledige bovenverdieping van ons huis en heeft een eigen ingang. Er is een ruime woonkamer, eetkeuken (met oven, electrische kookplaten, potten, pannen, bestek etc), 2 slaapkamers (elk met 2-persoonsbed), wc, badkamer met douche, was ruimte (wasmachine) en een ruime hal. Vanuit alle kamers kun je van een prachtig uitzicht genieten. Het is mogelijk om een extra bed in de woonkamer of hal te plaatsen. Het appartement heeft een eigen terras met tafel, tuinstoelen en een parasol. Een niveau lager is ons eigen huis met groot terras en zwembad* waar de gasten gebruik van kunnen maken. Bij het zwembad staan een aantal zonnestoelen.
* watertemperatuur aangenaam tussen eind April en begin October
Aanwezig: Wasmachine, Strijkijzer, Beddengoed, Handdoeken, Kinderledikant, Kinderstoel, TV, Internet, Draadloos internet.
Activiteiten
In en om Sospel is een hoop te zien en te doen. Befaamd zijn de door het Franse grensleger aangelegde berg routes waar nu fraaie wandeltochten te maken zijn. Eén van die routes loopt vlak langs het huis. Een aantal van deze routes zijn ook open voor mountainbikers. Erg populair rondom Sospel is parasailing.
De stranden van Menton liggen op een half uurtje rijden. Er is werkelijk voor ieder wat wils. Een bezoekje aan het paleis van Monaco, slenteren door de oude binnenstad van Nice, winkelen op de markten van Ventimilglia (Vrijdag ochtend) of San Remo (Zaterdag ochtend), wandelen in de prachtige natuur van de vallée des Merveilles.
In de winter is de sneeuw meestal niet ver te vinden; langlaufen of racket-lopen kan op de Col de Turini (40 min) of rondom Casterino (1 uur). Op een goed uur rijden, ligt het skigebied van Limone (http://www.riservabianca.it/).
Ons gastenboek staat vol met goede tips voor een dagje uit in de omgeving!!
Voorzieningen in het dorpje zijn:
Restaurants: 7 (cuisine locale, pizzeria, Provençale)
Café, terrasjes: 6
Winkels etc:
2 bakkers, 2 slagers, supermarkt (Spar), groenteboer, apotheek, bar/tabac, 2 geld automaten
Andere:
2 dokters praktijken
Markt op Donderdag en op Zondag (Zondag alleen lokale producten)
In de buurt (max 30 minuten per auto): klimmen, zwemmen, wandelen, mountainbiken, paardrijden, tennis, bergsporten.
Culinair en wijn
De omgeving is bekend voor de productie van uitstekende olijfolie. Op de markt zijn een aantal stalletjes waar de olie verkocht wordt. De 6 restaurants geven een brede variatie aan mogelijkheden. Een aanrader op Zondag is een ritje naar Italie om een 10+ gangen lunchmenu te gebruiken bij één van de vele trattoria’s.
Overige opmerkingen
Prijzen op basis van maximaal 4 personen. Voor een persoon extra rekenen wij 50 Euro/week (maximaal 2 personen extra).
Tarieven 2010 (zie ook beschikbaarheid!):
Laagseizoen: tot 30 April: 395 euro per week
Middenseizoen 30 April tot 2 Juli en 27 Aug tot 29 Okt: 470 euro per week
Hoogseizoen: 2 Juli tot 27 Augustus: 565 euro per week
bovenop deze prijzen komt nog een touristen belasting van 55 cent/dag/persoon (boven de 18)
Prijzen en seizoenen
-
Laagseizoen:
€ 395,00 per week
-
Halfseizoen:
€ 470,00 per week
-
Hoogseizoen:
€ 565,00 per week
Beschikbaarheid
- beschikbaar
- niet beschikbaar
- op aanvraag
- last minute
- langer verblijf (overwinteren)


