"Chambres d'hotes / Gites. Normandie" in Villers-Canivet - Calvados
Kenmerken
Te koop: Commercieel object
- Aantal kamers: 9
- Woonoppervlak: 400 m2
- Perceeloppervlak: 7.000 m2
Prijs
€ 645.000,00
In het kort
Midden in de Normandische natuur (aan een klein riviertje) staan ............
Referentienummer: FD 5783Omgeving
- Heuvelachtig
- Rustige landelijke omgeving met enig verkeer
Omschrijving
Bouwstaat
- Goede staat - op detail onderhoud nodig
Terrein en bijgebouwen
Op het 7000 m2 terrein is een deel in een natuurlijke staat gehouden. De fauna en de flora evolueren in de loop van de seizoenen zonder de tussenkomst van de mens, wilde eenden, herbons, kikkers, forellen, ..... Ons boomrijke park is een oase van rust. De naast het terrein lopende rivier is een speelgenot voor iedereen.
De buitenste terrassen staan ter beschikking voor het ontbijt in de zon of voor een heerlijk aperitiefje. Wanneer de avond valt kunt u rond het vuur bijeenkomen voor aangename momenten.
Overige opmerkingen
Mini-Camping / Chambres d'Hotes / Gites te koop, Basse Normandië, Frankrijk.
De ruimtes en het hele terrein zijn 7 maanden per jaar goed bezet en men kan hier prima van leven. Echter zijn er nog vele uitbreidingsmogelijkheden. Midden in de Normandische natuur (aan een klein riviertje) staan 3 gebouwen, waarvan het hoofdgebouw het gasten verblijf is met 5 kamers, 4 douches, 4 toiletten een grote keuken en een eetzaal en een centraal gastenverblijf met satelliet tv en 16 zitplaatsen.
Ook staat er een oude watermolen, helemaal omgebouwd tot eigen woonhuis. Ideaal dus dat je als eigenaar niet onder 1 dak zit met de gasten. Bij de watermolen hoort een bakkerij en deze is verbouwd tot een gite.
Het gehele terrein is 7000 vierkante meter groot met dus 3 gebouwen. Ook bevind er zich een minicamping met 3 caravans(bij de vraagprijs inbegrepen) en een mooi zwembad van 35 m bij 8 meter. Naast de 3 caravans hebben we daar 6 tot 12 staanplaatsen gecreëerd met stroom en veel ruimte.
Kom gerust kijken of neem contact op. Er zijn vele onderhandelings mogelijkheden
Deze charmante Chambres d'Hotes wordt u door Inter-France / Sympa-Immobilier aangeboden. De specialist van de verkoop van campings en Chambres d'Hotes sinds 1995.


terug naar selectie
