"Gastenhuis in de Zuid-Bourgogne" in Igé - Saône-et-Loire
Kenmerken
Te koop: Huis
- Aantal badkamers: 7
- Aantal kamers: 7
- Bouwjaar: 1804
- Verdiepingen: 2
- Woonoppervlak: 450 m2
- Perceeloppervlak: 6.117 m2
Prijs
€ 1.050.000,00
In het kort
Groot wijnhuis uit 1804 in het hart van de wijngaarden van Mâcon.
Omgeving
- In/bij een dorp
- Heuvelachtig
- Rustige landelijke omgeving met enig verkeer
Het huis ligt aan de rand van een gehucht op een verhoogde ligging, met een uitzonderlijk mooi uitzicht op de wijngaarden.
Omschrijving
Bouwstaat
- Uitstekende staat van onderhoud
Het geheel is in uitstekende staat van onderhoud, geheel nieuw gerestaureerd volgens de normen van 2002-2003; energielabel C (137 kWu m2/jaar)
Indeling
Dit traditionele wijnhuis van 450m2 woonoppervlak is gebouwd op de kelders met galerijen. Er is een begane grond met een entreehal, een garderobe met een gastentoilet, een grote eetkamer met een open haard, een grote salon met een open haard (die het uitstekend doet), origineel parket en tegels, een open studeerkamer, een grote ingerichte keuken (24 m2), op ongeveer 200 m2. Ook is er een afgescheiden gedeelte met een eigen opgang, een gang, 2 slaapkamers en badkamers en een kleedkamer. Op de eerste verdieping die u bereikt door middel van een schitterende stenen trap, liggen 5 gastenkamers, elk met een eigen badkamer, in totaal ongeveer 200 m2. Onder de hele vloer ligt een schitterende kelder met bogenplafonds, waar u wijn kunt proeven met de gasten. Voor meer details verwijzen wij graag naar onze website.
Terrein en bijgebouwen
De bijgebouwen die tegen het huis aanliggen: een oude kelder, omgebouwd tot wasruimte, een ruimte van 200m2 met een heel mooi houten plafond in de vorm van een omgekeerde boot, waar 7 geparkeerde auto's kunnen staan. Onder deze ruimte ligt een heel bijzondere kelder met gewelven, en met een put die voorzien is van een pomp, die leidt naar het stenen strand van het zwembad, dat zwart is en verwarmd. Verdere bijgebouwen aan de ruimte, zijn de garage en een houtopslag, een een hooischuur van 40m2 op de grond. Verder zijn er nog bijgebouwen van ongeveer 180 m2 die zich lenen voor een mooie verbouwing. Het geheel van de gebouwen ligt in een U-vorm, waardoor er een gesloten binnenplaats ontstaat, van ongeveer 500 m2, met bomen en bloemen. Een doorgang met bogen leidt naar een terrein met diverse planten en een zomerkamer en een heel mooi meer, een boomgaard en een moestuin.
Overige opmerkingen
De roerende zaken (meubels) kunnen worden gekocht.


terug naar selectie
