Bed & Breakfast in Frankrijk

Huur een Bed & Breakfast in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen.

Le Bourdiel

Bekend bij Gites sinds 2015
Bekijk album (11)
  • 22
  • 2-6

Placeholder user

Je bent te gast bij Le Bourdiel / Sam en Nele Matthys-Rommens

Bekend bij Gites sinds 2016.

Over deze bed and breakfast

Onze gastvrijheid in een oase van rust, een omgeving met prachtige natuur maar ook met een rijke historie, culturele bezienswaardigheden binnen handbereik en de gezellige eetmarkt op het naburige dorpsplein maakt van Le Bourdiel een unieke combinatie. Uw verblijf zal een onvergetelijke ervaring zijn.

  • Familiekamer
  • Cursusruimte
  • Jacuzzi

Le Bourdiel is veel meer dan een prachtig landgoed in een adembenemende omgeving!

Als gedreven kok gaat Sam graag op zoek naar lokale producten om deze om te toveren tot een heerlijke maaltijd.
Daarnaast neemt hij u ook graag mee in de boeiende wereld van Single Malt Whisky. Bij een heerlijke dram vertelt hij er graag meer over. Nele ontvangt jullie graag met open armen, haar passie is gasten verwennen en ze op hun gemak te stellen. Zo maken we van jullie verblijf een heerlijke vakantie.
Genieten... aan meer hoeven jullie niet te denken!

Een ontspannende Jacuzzi.
Lekker luieren aan het zwembad of bij zonsondergang genieten van een glaasje wijn op het terras.
Le Bourdiel is een domein van 2 hectare midden in het glooiende landschap met prachtige vergezichten en volop mogelijkheden voor de actieve maar ook voor de iets minder actieve bezoeker. Dit deel van de Lot-et-Garonne is ideaal voor fiets-, en wandelroutes. Maar ook voor de wat langere verkenningstochten in dit schitterende departement informeren we u graag over de vele mogelijkheden. Als u dat wenst kunnen wij daarbij ook voor een overheerlijke picknickmand zorgen.
Niets is ons te veel om u een heerlijk en gastvrij verblijf te bezorgen. Het is tenslotte uw vakantie!
Sam en Nele

Kamers

Studio "La Bergerie"

  • Geschikt voor 4 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • 2 éénpersoonsbedden
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee

La Bergerie is een ruime duplex/ familiekamer voor 4 personen met een prachtige open eiken mezzanine. Er is een ruime badkamer met douche en toilet, alles in zijn eigen stijl. Dit gezellige duplex appartement biedt ruimte voor twee volwassenen en heeft een aparte slaapkamer met stapelbed voor twee extra personen. Voor hen die willen vindt u hier de nodige rust en romantiek. Er is een koelkast, een magnetron en het nodige servies om een kleinigheid te bereiden. U heeft uw eigen terras met prachtig uitzicht om te genieten van de Franse zon en er is een overdekte gemeenschappelijke buitenkeuken met BBQ, koelkast, gasfornuis en prachtige meubelen in de overdekte ruimte om gezellig samen te eten of te genieten van een heerlijk gekoeld drankje. Prijs per dag € 120,- Hoogseizoen 1 juni t/m 31 augustus € 135,- Bel 0033 (0)5 53 99 83 48 Of mail naar lebourdiel.47@gmail.com voor meer informatie, korting acties en beschikbaarheid.

Familiesuite "Lever de Soleil"

  • Geschikt voor 5 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • 3 éénpersoonsbedden
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee

Lever de Soleil is een gezellige en ruime kamer voor 4 personen voorzien van alle comfort zoals airco, koffiezet apparaat, magnetron en koelkast. . Aparte slaapkamer met een 2 persoons romantisch hemelbed en prachtig ingerichte badkamer. Op de mezzanine 2 eenpersoonsbedden afgescheiden door mooie stijlvolle gordijnen eventueel uit te breiden met een eenpersoons stretcher bed. Het terras is voorzien van moderne tuinmeubelen, waar het zalig zitten is in het Franse zonnetje. En er is de overdekte gemeenschappelijke buitenkeuken met BBQ, koelkast, gasfornuis met prachtige meubelen om gezellig samen te eten of te genieten van een heerlijk gekoeld drankje. Prijs per dag € 120,- Hoogseizoen 1 juni t/m 31 augustus € 135,- Bel 0033 (0)5 53 99 83 48 Of mail naar lebourdiel.47@gmail.com voor meer informatie, korting acties en beschikbaarheid.

Tweepersoonskamer "Clin d'oeil"

  • Geschikt voor 2 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee

Clin d'oeil is een ruime polyvalente slaapkamer met een romantisch hemelbed en een prachtige badkamer met inloopdouche. Deze mooie slaapkamer komt uit op een ruim gemeenschappelijk terras. Deze kamer is zeer geschikt als heerlijk vakantieverblijf of als extra slaapkamer bij de Bergerie of de Lever de Soleil met toch de nodige vrijheid. Alles is zeer licht en smaakvol ingericht en grenst aan het terras en een overdekte gemeenschappelijke buitenkeuken met BBQ, koelkast, gasfornuis en prachtige meubelen om gezellig samen te eten of te genieten van de Franse zon met een heerlijk gekoeld drankje. Prijs per dag € 80,- Hoogseizoen 1 juni t/m 31 augustus € 90,- Bel 0033 (0)5 53 99 83 48 Of mail naar lebourdiel.47@gmail.com voor meer informatie, korting acties en beschikbaarheid.

Suite "Claire de Lune"

  • Geschikt voor 3 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • 1 éénpersoonsbed
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee

Claire de Lune is een luxe suite met airco voor 2 volwassenen en een apart bed voor eventueel een derde persoon. Deze luxe suite geeft u de ruimte om vrij te genieten met een eigen terras waar het heerlijk vertoeven is. De suite beschikt over een slaapruimte met comfortabel bed en een prachtig uitgevoerde ruime douche en toiletruimte. Een zithoek met keukenblok waar u gezellig aan kunt eten met drie personen, magnetron, koelkast, koffiezet apparaat en waterkoker. En er is een overdekte gemeenschappelijke buitenkeuken met BBQ, koelkast, gasfornuis met prachtige meubelen om gezellig samen te eten of te genieten van een heerlijk gekoeld drankje. Prijs per dag € 110,- Hoogseizoen 1 juni t/m 31 augustus € 125,- Bel 0033 (0)5 53 99 83 48 Of mail naar lebourdiel.47@gmail.com voor meer informatie, korting acties en beschikbaarheid.

Gite "Le Cottage"

  • Geschikt voor 6 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • 5 éénpersoonsbedden
  • Bad en douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee

Fraaie en zeer luxe Gite voor maximaal 6 personen met airco. Le Cottage heeft een volledig ingerichte keuken met vaatwasser en gezellige zithoek. Le Cottage is wat bouwstijl betreft typisch een huis uit deze streek en heeft een luxe badkamer met bad en aparte douche, Er zijn drie slaapkamers, een ouder slaapkamer met twee persoonsbed, en twee slaapkamers met ieder twee eenpersoons bedden. Een eigen terras met fantastisch uitzicht, compleet met hardhouten tuinmeubelen, bbq en enorm veel privacy. Het ontbijt is niet inbegrepen maar op aanvraag verkrijgbaar voor € 8 per persoon. Prijs per dag € 150,- Hoogseizoen 1 juni t/m 31 augustus € 165,- (minimaal 3 nachten) Bel 0033 (0)5 53 99 83 48 Of mail naar lebourdiel.47@gmail.com voor meer informatie, korting acties en beschikbaarheid.

Chalet "Coucher du Soleil"

  • Geschikt voor 2 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • Bad en douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras

De "Coucher du Soleil" is een verrassend vakantieverblijf voor twee personen, in een originele Finse Kota. Compleet met een tweepersoons bed, een privé badkamer met douche, wastafel en toilet. Het eigen terras met terrasmeubelen en veel privacy maakt van het adembenemende uitzicht over de vallei van de "Coucher du Soleil" een unieke ervaring om tijdens uw verblijf volledig tot rust te komen en te genieten van de natuur met alles binnen handbereik. Prijs per nacht al vanaf € 80,- inclusief een heerlijk ontbijt. Hoog seizoen 1 juni t/m 31 augustus € 95,- per nacht. Bel 0033 (0)5 53 99 83 48 Of mail naar lebourdiel.47@gmail.com voor meer informatie, korting acties en beschikbaarheid.

Kijk ook op onze site www.lebourdiel.fr voor alle evenementen, acties en kortingen.

Le Bourdiel / Sam en Nele Matthys-Rommens kun je bereiken op +33 55 399 834 8 en +33 64 875 512 1 in de talen Nederlands, Engels en Frans.

Beschikbaarheid van 'Le Bourdiel'

De bezoekers van Le Bourdiel hebben nog geen recensies geschreven