Bed & Breakfast in Frankrijk

Huur een Bed & Breakfast in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen.

Beaujoly la dependance

Bekijk album (12)
  • 8

Over deze bed and breakfast

Het landhuis stamt uit 14e eeuw en bestaat uit le manoir, la buanderie, en la dependance. Alle gebouwen zijn volledig in stijl gerestaureerd, met natuurstenen muren en spanten in het zicht. In de dependance liggen rondom de centrale ruimte 4 mooie slaapkamers. De slaapkamers zijn ruim en licht en hebben ieder een 2 pers. auping bed en een eigen badkamer met douche, wastafel en wc. In de centrale ruimte met vide staat een keukenblok en een eettafel. Vanuit hier heeft men toegang tot het een ruim terras met uitzicht op het dal. Het zwembad (6x12) is in een romantische ruïne gesitueerd, met eraan vast een overdekt terras van 50m2, een zomerkeuken en een 4 meter lange leestafel. Het landhuis ligt op een 80 meter hoge heuvel en is omgeven van 30 hectare eigen grond. Vanuit het huis en het zwembad is overal mooi uitzicht.

Het gebied wordt ook wel eens de Franse Toscane genoemd. Mooi uitzicht vanaf de manoir op omliggende heuvels. 30 hectare eigen land om heerlijk te wandelen door de velden. Vanuit het landgoed heb je toegang tot verschillende wandelroutes, oude rue rurales, die in ere hersteld worden. De straat D103 heeft een behoorlijke stijging en is favoriet bij de fietsers. De golfbaan bij Villeneuve staat ook open voor toeristen. Goede restaurants in iedere plaats, historische stadjes en terrasjes aan de rivier de Lot zijn op 5 km afstand.

Het is mogelijk om uw verblijf catered te laten verzorgen.
De goede keuken uit deze streek is alom bekend en daarnaast heeft ieder dorpje wel een goed restaurant.

Transavia vliegt van Rotterdam naar Bergerac. Vanuit deze luchthaven tot aan Beaujoly zijn het 60 km.

Kamers

2 persoonskamer bed&breakfast

  • Geschikt voor 2 personen
  • 2 éénpersoonsbedden
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee

De kamers zijn ongeveer 26m2 en hebben uitzicht op het aangrenzend terrein en natuur. Kamers zijn ingericht met tweepersoons auping bedden (twee enkele matrassen) en antiek meubilair. Elke kamer heeft zijn eigen badkamer met toilet, douche en wastafel. De gezamenlijke entree heeft een vrijstaand keukenblok en een eettafel. Vanuit deze kamer heb je toegang tot het grote terras (40m2) met uitzicht op het dal. Het zwembad (6x12) is in een gerestaureerde ruïne gelegen, met aangrenzend overdekt terras (50m2) met buiten keuken en 4 meter lange leestafel. De kamerprijs is inclusief bed- en linnengoed, schoonmaak en BTW.

2 persoonskamer bed&breakfast

  • Geschikt voor 2 personen
  • 2 éénpersoonsbedden
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee

2 persoonskamer bed&breakfast

  • Geschikt voor 2 personen
  • 2 éénpersoonsbedden
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee

2 persoonskamer bed&breakfast

  • Geschikt voor 2 personen
  • 2 éénpersoonsbedden
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee

Beschikbaarheid van 'Beaujoly la dependance'

Let op! Lana Elise Siebelink-Waltermann heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 05 jun 2017

De bezoekers van Beaujoly la dependance hebben nog geen recensies geschreven