Bed & Breakfast in Frankrijk

Huur een Bed & Breakfast in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen.

La Perle du Lot

Bekijk album (22)

De naam ‘La Perle du Lot’ zegt al veel over de plek en het was voor ons liefde op het eerste gezicht. Een echte `parel` die wij vonden in het uiterste zuiden van het departement de Lot!
– Departement de `Lot` ligt in het zuiden van Frankrijk en maakt deel uit van de regio de Midi-Pyreneeën, waar u tot ver in september nog kunt genieten van heerlijke temperaturen. –
Door zijn afwisselende natuur met valleien vol fruitbomen, wijngaarden, tropische planten en bomen is de streek overweldigend mooi: kalkplateau´s met diepe kloven en grotten uitgesleten door de vele rivieren die door de Lot stromen, leuke, gezellige, middeleeuwse dorpjes en steden met vele cultuurerfgoeden, levendig door zijn vele (avond)markten, brocantes, festiviteiten, ideaal voor sportieve vakantiegangers, denkt u maar aan wandelen, fietsen, watersport, golfen, klimmen etc.
Hier in de `Quercy Blanc` regeert de natuur nog en de mensen zijn open en vriendelijk.
‘La Perle du Lot’ bestaat uit ons huis met bijgebouw + zwembad, jacuzzi en sauna en staat op ca. 1 hectare wat voldoende groot is om heerlijk te relaxen in en rondom het huis. Onze gîtes (vakantiehuizen) 2 persoons of 5 persoons / chambres d’hôtes/ B&B zijn geclassificeerd door “Lot Tourisme”.
Graag willen wij onze plek met u delen en doen dat met Bourgondisch gastheerschap om uw vakantie tot een onvergetelijke maken. Op La Perle du Lot heten wij u van harte welkom in één van onze chambre d’hôtes (Bed&Breakfast) of in één van de gîtes (vakantiehuis). OF misschien ziet u wel iets in het huren van onze camper, wat een heel andere manier van vakantievieren is!
Wij zijn er van overtuigd dat mede door de prachtige streek u zich zeker thuis zult voelen op ons domein La Perle du Lot, maar voor nu: ontdek op onze site al het goede wat wij en de omgeving u te bieden hebben.

SPECIALITEITEN uit de LOT en QUERCY
De regio Midi-Pyrénées / Occitanie hoort op gebied van voedingsproducten en -kwaliteit bij de top van Frankrijk. Meer dan honderd producten hebben een officieel kwaliteitslabel. Bereidt u zich voor op een festijn. Al dat lekkers vindt u op talloze markten; boerenmarkten, markten rondom één bepaald product (bv saffraan, truffels), markten met de allure van historische of landelijke feesten. Zogezegd, u bent hier in de provisiekast van de Franse keuken.
Een aantal voorbeelden: Saffraan, Truffels, Quercy-meloen, Chasselas-druif, Noten, Pruimen uit Agen, Cabecoukaas, Canard en niet te vergeten natuurlijk de heerlijke Cahors-wijnen en ook nog plaatselijker onze eigen Coteau de Quercy-wijnen. Ga eens proeven bij onze buren 'Domaine de Cauquelle'.

Buiten alle mooie dingen die het departement de LOT te bieden heeft is er natuurlijk ook volop gelegenheid om te wandelen en te fietsen. Kaarten hiervoor kunt u bij ons lenen.
Er zijn verschillende afstanden en moeilijkheidsgraden.Het is een fantastisch fiets- en wandelgebied, door de prachtige omgeving met zijn vele fruitbomen, notenbomen, wijngaarden, krijtrotsen en weidse landschappen. De vele routes gaan door middeleeuwse dorpjes, langs wijngaarden en heeft vele adembenemende uitzichtspunten.
Doordat we nét buiten het toeristisch centrum liggen vindt u hier nog rust in prachtige landschap.

(Middeleeuwse) DORPEN: St. Cirq Lapopie, Rocamadour, St. Antonin Noble Val, Lauzerte, Penne, Bruniuel, Cordes-sur-Ciel, Moissac
STEDEN: Cahors, Montauban, Figeac, Albi, Toulouse
GROTTEN; Gouffre de Padirac, Pech Merle, Lacave, Cougnac, Bosc, Foissac
KASTELEN: Bruniquel, Bonaguil, Assier,
DIERPARKEN: Foret des Singes, Rocher des Aigles, Reptielenpark, Europees Dierenpark
PRETPARK: Walibi in Agen
WIJNGAARDEN

SPORTEN:
KANO op de LOT: www.kalapca.com in Bouzies, www.campingplage.com in Saint-Cirq-Lapopie, www.antinealoisirs.com in Douelle
KANO op de AVEYRON, www.canoe-saint-antonin.com in St. Antonin Noble Val
KANO op de DORDOGNE, www.copeyre.com in Souillac
KLIMPARK, www.agrip-aventure.fr, www.capnature.eu
GOLF, www.golfdesroucous.com, www.golf-montal.fr, www.le-neuf-golf.eu, www.souillaccountryclub.com
SPELEOLOGIE / ALPINISME: www.kalapca.com , www.tarn-escalade.fr
MONTGOLFIÈRE: http://rocamadour.aerostat.free.fr, www.lotenballon.com
PARACHUTE: www.sport-decouverte.com/saut-parachute-tandem-cahors
KARTING: www.karthors.fr
ZWEMMEN: meren, rivieren, waterparken

Kamers

La Perle du Lot 1

  • Geschikt voor 2 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee
  • Radio

Dit is een chambre d'hôte voor 2 personen. De kamer is voorzien van een boxspring bed (2.00 lang) en heeft een mooi privé sanitair met inloopdouche, TV met Nederlandse kanalen en een zitje. Ook is de kamer voorzien van een waterkoker met de benodigde spullen voor het maken van koffie en thee. Verder heeft u een koelkast en magnetron tot uw beschikking. Via de openslaande deuren komt u op uw privéterras (met terrasmeubilair) waar u een schitterend vrij uitzicht heeft over de vallei en ‘ons’ dorp Castelnau-Montratier. WiFi, toegang tot het zwembad, spa/jaccuzzi en sauna zijn bij de prijs inbegrepen. Het is een 2-persoons kamer, maar komt u met een baby, dan hebben we daar alle spullen voor.

La Perle du Lot 2

  • Geschikt voor 2 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee
  • Radio

BABY
Het zijn 2-persoons kamers, maar een baby kan er wel bij. Hiervoor hebben wij ook alle faciliteiten (gratis) Babybedje, badje, kinderstoel, aankleedkussen.

Beschikbaarheid van 'La Perle du Lot'

De bezoekers van La Perle du Lot hebben nog geen recensies geschreven