Bed & Breakfast in Frankrijk

Huur een Bed & Breakfast in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen.

En deux

Bekend bij Gites sinds 2014
Bekijk album (24)

3327e42126d2639975885161b9461e27

Je bent te gast bij Ludo & Annemieke Lokin

Bekend bij Gites sinds 2011.

Over deze bed and breakfast

Een prachtig huisje gelegen in een beschermd natuurgebied, 4 ha privégrond met natuurlijke bron. VRIJ uitzicht over de weide, het water, de ezels. Ongelofelijk mooi en rustig. 's nachts is er een sterrenhemel die je nergens meer ziet.
Eigen entree, parking, tuin en terras.
Kleine gang, ruime badkamer met douche, wastafel en droogtoilet.
De woon/slaapkamer van 6m bij 5m lijkt klein maar is heel praktisch, volledig en gezellig ingericht. Je voelt je meteen thuis. Keuken met oven, gasfornuis, magnetron, senseo en waterkoker. bedbank of bed naar keuze, spelletjes, dvd's boeken, radio.
Het ultieme huisje voor een onvergetelijke vakantie. Het huisje is sinds 2014 in de verhuur dus bedden zijn gloednieuw! A deux is een ideale uitvalsbasis voor alle toeristische bezienswaardigheden en Souillac ligt op 3 km.

  • Cursusruimte

4ha privé vallei met riviertje, natuurlijke waterbron, bos, weide, heuvels, grotten. Beschut, veilig, rustgevend en mooi.
3 km van Souillac, 50m van woonhuis en 2 gites. Gemeenschappelijk gebruik van zwembad (gevuld met bronwater) 12m bij 3,5m), jeu de boules baan, tuinen en ezelstal.

De Query is het gebied van alles wat Frankrijk te bieden heeft. Wij koken 's zomers op markten, kennen alle leuke plekjes en alle geweldige restaurants.
Diverse wijn chateaux in de buurt.

Vanuit uw huisje kunt u heerlijk wandelen en fietsen en zwemmen in ons zeer orgineel, heerlijk zwembad maar we zitten op
3 km van Souillac met 5 supermarkten, bioscoop en zwemparadijs, winkels en markt. Verder 4 km van de rivier de Dordogne, om kano te varen of te zwemmen, 20 minuten van Sarlat, Rocamadour, Brive, Domme.
Men kan op 200m forelvissen en 's zomers in het aangrenzende restaurant lunchen. Souillac is zeer makkelijk te bereiken per fiets.

  • Pottenbakken

Dit huisje wordt verhuurd als chambre d'hote of studio. Het is volledig zelfstandig en van alle gemakken voorzien en gesitueerd in een vreselijk mooie omgeving. Het huisje is werkelijk "waar voor je geld".

Kamers

A deux

  • Geschikt voor 2 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • Bad en douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee
  • Radio

Een klein privé huisje voor u alleen met alles erop en er aan. Heel knus ingericht met kunst uit de streek, goed meubilair, goed matras, lekkere tuinstoelen. Je hebt precies 5 minuten nodig om het vakantiegevoel te krijgen.

Roulotte 2/6 personen

  • Geschikt voor 6 personen
  • 2 tweepersoonsbedden
  • 3 éénpersoonsbedden
  • Bad en douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee
  • Radio

Twee wagens aan elkaar gekoppeld middels een terras. Midden in de natuur, van alle gemakken voorzien. Voor 2 tot 6 personen een onvergetelijke natuurvakantie. Rust, vrijheid, even geen stress, even NIKS. De roulottes zijn van alle gemakken en luxe voorzien is kunt u een romantische, knusse nacht doorbrengen in het midden van de natuur. Wakker worden door het fluiten van vogels, de stilte, de prachtige sterrenhemel. 25m van het zwembad, van de jeu de boules. Vrij uitzicht. Slapen in een hangmat, BBQen, vuurtje stoken, fietsen, wandelen of de vele toeristische attracties bezoeken.

roulotte 2 personen ( plus kind)

  • Geschikt voor 3 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • 1 éénpersoonsbed
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee
  • Radio

Een prachtig gerestaureerde roulotte, romantisch en knus, gelegen aan de bron, vrij uitzicht, 30m van het zwembad. Voor een onvergetelijke vakantie. Midden in de natuur maar toch 3 km verwijderd van Souillac en bekende toeristische plekken als Rocamadour, Sarlat, Domme. In de roulotte zit 1 groot Tweepersoons bed en een bedbank voor eventueel een kind. Keukentje, zithoek. Buiten om 5m afstand privé een douche, wastafel en droog toilet. Zie algemene omschrijving van het gebied. We bezitten 4 ha beschermde natuurgrond met bronnen, riviertje, bos, weide, grot.

De studio en de roulottes (pipowagens) zijn zowel als gite te huren maar ook als chambre d'hote.

Ludo & Annemieke Lokin kun je bereiken op +33 56 541 423 7 en +33 63 404 706 0 in de talen Nederlands, Engels, Frans en Duits.

Beschikbaarheid van 'En deux'

Bijgewerkt op: 06 jun 2017

En deux heeft 1 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,0
Bezocht in juni 2016

Onze 1e 'gite'-vakantie is zo goed bevallen in dit prachtige, rustige gebied met veel natuurschoon op 5 km afstand van Souillac. (goed te doen op een gewone fiets. Verder wel van een uitdaging houden of met een E-bike verder). We weten dus niet of we op ons gemak een andere tweedehands caravan gaan kopen! De Gite 'Les pieds dan l'eau'' is te zien op foto 2, 9 en 26 van www.gite.nl . We noemden het 'het huis met de 3 dakkapelletjes). Tijdens warme dagen was het heerlijk afkoelen in het zwembad met water uit de bron en in het huis of onder het met druivenstruiken begroeide terras. En wat hebben we er goed (te) lang geslapen! Vanuit de woonkamer, waar we de eettafel voor het raam hadden geschoven en bij wat minder mooi weer een heerlijk ontbijtje aten met warme broodjes uit de oven, hadden we een mooi uitzicht met bananenbomen, ezels, kippen, het zwembad en forellenbassin en het groen. Ook vanaf het terras op twee plaatsen goed te zien vanaf de heerlijke (lig- en standen) stoelen .
Bij koud weer zelfs de open haard aangedaan, maar de gite is ook heel goed te verwarmen met de elektrische radiatoren als dat nodig is. Het huis heeft nog een originele oude deur en in de woonkamer zie je ook nog de originele oude stenen muur.
Annemieke en Ludo zijn erg gastvrij en altijd in voor een praatje en kunnen je veel vertellen over de waterbronnen die dit gebiedje zo bijzonder maken. Het was heerlijk een wandelingetje te maken (Koert met vakantie-pijp in de mond) waar de pipo-wagens, de studio, het zwembad en de terrassen zich bevinden en natuurlijk het begin van het water De Blagour waar onze hond Abel heerlijke van dronk. Gelukkig deed onze hond niets uit op de af en toe loslopende kippen (maar ze hebben ook een hele mooie grote ren en woning) en heeft hij zich met de andere honden heerlijk vermaakt als een straathondje en lag soms heerlijk languit op het weggetje tussen 'ons huis en het daar schuin onder gelegen wifi-terras' en de andere huizen. Maar het terras daar is voor iedereen want er staan lange tafels en een zitje. Wordt het er te donker dan kan je de 'Amstel-lamp' aanzetten. Je kan er verse eitjes kopen en heerlijke noten en zelfgemaakte forellenpastei en natuurlijke verse forel bestellen bij Annemieke. Een halfuurtje in de oven met van alles en nog wat in en op de buik van de forel en daarna smullen! Verser kan niet! Of gerookt bestellen en verorberen.
Wat een werk hebben Annemieke en Ludo verzet om dit te realiseren en we hoorden dat ze na de zomer weer verder gaan naast hun drukke doordeweekse leven. De zomervakantie is 'Fullhouse' voor hen want dan zijn alle onderkomens bezet.
We wilden nog lang niet naar huis (zelfs na een extra geboekte dag) en het op dat moment natte Nederland, maar overal komt een eind aan, dus kunnen we terug kijken op deze heerlijke vakantie met mooie foto's van veel bezienswaardigheden!