Bed & Breakfast in Frankrijk

Huur een Bed & Breakfast in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen.

Le Prieuré

Bekijk album (25)
  • 10

Le Prieuré is gelegen in het mooie middeleeuws dorpje Cieurac, op 2 minuten loopafstand van de rivier de Dordogne. Cieurac ligt op 2 km afstand van Souillac. Dit bruisende stadje biedt volop keuze aan winkels, zonnige terrasjes, restaurants, musea en marktjes. U kunt er ook tennissen, golfen, paardrijden en kanoen.

Le Prieuré is centraal gelegen ten opzichte van de beroemde stadjes Sarlat, Domme, Beynac en de kloosterstad Rocamodour. Ook kunt u vanuit Le Prieuré in de prachtige omgeving wandelen en fietsen. Voor de visliefhebbers is de Dordogne een ware uitdaging.

Het gebied staat bekend om zijn goede keuken waar de prijzen nog heel acceptabel zijn.

Als unicum heeft Le Prieuré een nog in originele staat verkerende kapel waar u zich kunt terug trekken om aangename muziek te beluisteren.

Kamers

Kamer 1

  • Geschikt voor 2 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee
  • DVD speler
  • CD speler

Kamer no 1 heeft een zeer ruim prive zonneterras (25 m2) met een prachtig uitzicht over de romantische tuin. Deze kamer heeft aansluitend een aparte één persoons slaapkamer. Badkamer met douche. 2 fauteuils, eettafel met 2 stoelen. Dubbelbed 180x200 cm en een 1-pers.bed 190x80 cm in aparte kamer.

Kamer 2

  • Geschikt voor 2 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee
  • DVD speler
  • Radio

Kamer 2. Badkamer met douche. 2 fauteuils, eettafel met 2 stoelen. Dubbelbed 200x160 cm

Kamer 3

  • Geschikt voor 2 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • Bad en douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee
  • DVD speler
  • CD speler

Kamer 3. Badkamer met douche en bad. 2 fauteuils, eettafel met 2 stoelen. Dubbelbed 200x180 cm

Kamer 4

  • Geschikt voor 2 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee
  • DVD speler
  • CD speler

Kamer 4. Badkamer met douche. 3 fauteuils, eettafel met 2 stoelen. Dubbelbed 200x180 cm en 1 bed 190x80 cm

Kamer 5

  • Geschikt voor 2 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee
  • DVD speler
  • CD speler

Kamer 5. Badkamer met douche, 2 fauteuils, dubbelbed 200x180 cm, airco. Gelegen op de 2e etage.

Tarieven per week 2 pers. 13-04 tot 01-07 en 01-09 tot 01-10 575,00/635,00 incl.. ontbijt.Tarieven per week 2 pers. van 01-07 tot 01-09 589,00/649,00 incl..ontbijt.

Beschikbaarheid van 'Le Prieuré'

dhr/mw Landman heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 19 feb 2019

De bezoekers van Le Prieuré hebben nog geen recensies geschreven