Bed & Breakfast in Frankrijk

Huur een Bed & Breakfast in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen.

Le Prieuré

Bekijk album (22)
  • 10

98f13708210194c475687be6106a3b84

Je bent te gast bij dhr/mw Landman

Bekend bij Gites sinds 2001.

Over deze bed and breakfast

Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen . Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogne en de Lot en vlakbij Souillac.

In het hoofdgebouw bevinden zich 5 ruime Chambres d´hôtes. Elke kamer in chambres d´hôtes Le Prieuré heeft een eigen karakter en privé sanitair.

Als u privacy zoekt zijn er in de grote tuin voldoende luxe zitjes om u terug te trekken en te genieten van de natuur. Als u gezelschap zoekt is er een gemeenschappelijke schaduwrijk terras, waar wij u graag voorzien van een drankje.

Voor de eventuele koele avonden is er een salon, waar de open haard brandt. In de salon is een internet aansluiting.

Als unicum heeft Le Prieuré een nog in originele staat verkerende kapel waar u zich kunt terug trekken om aangename muziek te beluisteren.

De volledig ingerichte Gîtes zijn gesitueerd aan de tuinzijde en bieden veel privacy. De Boerderij is het oudste gedeelte van Le Prieuré en heeft vanuit de privétuin een directe toegang de kapel. Het Atelier heeft een privé terras en uitzicht op de tuin en patio. Het Pavillon is een gezellige woning met een een privé terras gelegen in de schaduw van 2 vijgenbomen.

Le Prieuré is gelegen in het mooie middeleeuws dorpje Cieurac, op 2 minuten loopafstand van de rivier de Dordogne. Cieurac ligt op 2 km afstand van Souillac. Dit bruisende stadje biedt volop keuze aan winkels, zonnige terrasjes, restaurants, musea en marktjes. U kunt er ook tennissen, golfen, paardrijden en kanoen.

Le Prieuré is centraal gelegen ten opzichte van de beroemde stadjes Sarlat, Domme, Beynac en de kloosterstad Rocamodour. Ook kunt u vanuit Le Prieuré in de prachtige omgeving wandelen en fietsen. Voor de visliefhebbers is de Dordogne een ware uitdaging.

Het gebied staat bekend om zijn goede keuken waar de prijzen nog heel acceptabel zijn.

Kamers

Kamer 1

  • Geschikt voor 2 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee
  • DVD speler
  • CD speler

Kamer no 1 heeft een zeer ruim prive zonneterras (25 m2) met een prachtig uitzicht over de romantische tuin. Deze kamer heeft aansluitend een aparte één persoons slaapkamer. Badkamer met douche. 2 fauteuils, eettafel met 2 stoelen. Dubbelbed 180x200 cm en een 1-pers.bed 190x80 cm in aparte kamer.

Kamer 2

  • Geschikt voor 2 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee
  • DVD speler
  • Radio

Kamer 2. Badkamer met douche. 2 fauteuils, eettafel met 2 stoelen. Dubbelbed 200x160 cm

Kamer 3

  • Geschikt voor 2 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • Bad en douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee
  • DVD speler
  • CD speler

Kamer 3. Badkamer met douche en bad. 2 fauteuils, eettafel met 2 stoelen. Dubbelbed 200x180 cm

Kamer 4

  • Geschikt voor 2 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee
  • DVD speler
  • CD speler

Kamer 4. Badkamer met douche. 3 fauteuils, eettafel met 2 stoelen. Dubbelbed 200x180 cm en 1 bed 190x80 cm

Kamer 5

  • Geschikt voor 2 personen
  • 1 tweepersoonsbed
  • Douche privé
  • Toilet privé
  • Wastafel privé
  • Terras
  • Koffie en thee
  • DVD speler
  • CD speler

Kamer 5. Badkamer met douche, 2 fauteuils, dubbelbed 200x180 cm, airco. Gelegen op de 2e etage.

Tarieven per week 2 pers. 01-04 tot 01-07 en 01-09 tot 01-10 575,00 incl.. ontbijt.Tarieven per week 2 pers. van 01-07 tot 01-09 589,00 incl..ontbijt.

dhr/mw Landman kun je bereiken op +33 56 532 746 1 en +33 67 466 276 6 in de talen Nederlands, Engels, Frans en Duits.

Beschikbaarheid van 'Le Prieuré'

Bijgewerkt op: 06 nov 2017

De bezoekers van Le Prieuré hebben nog geen recensies geschreven