Gobatto is een heerlijk Zuid-Frans landhuis, zeer privé gelegen aan een prachtig weiland niet ver van het dorp Montpouillan en het kanaal Garonne (waar u electrische bootjes kunt huren om over het kanaal te varen!). Dankzij de prachtige ligging en de rustige omgeving is het de ideale plek voor een ontspannen familievakantie waar u geniet van mooie uitzichten en de geuren en kleuren van deze schitterende streek de Lot en Garonne.

Het oude stenen huis is fraai gerenoveerd en omgetoverd tot een comfortabel en stijlvol vakantiehuis. Het is verdeeld over twee verdiepingen en volledig uitgerust om 8 personen (6 volwassenen en 2 kinderen) te huisvesten die volledige privacy hebben in de 3 slaapkamers + grote mezzanine.

Binnen
De inrichting van het huis is modern, fris en ruimtelijk, waarbij traditionele elementen behouden zijn. De fraaie woongedeeltes bieden alle ruimte om samen te loungen, bij de open haard te chillen, of te eten aan de lange tafel. Dit maakt van Gobatto de perfecte accommodatie om samen te genieten.

In de zomer geniet u buiten in de weelderige tuin van de zon (die in deze regio rijkelijk schijnt) en kinderen kunnen zich prima vermaken in het privé zwembad en op het ruime grasveld. Voor de (jong) volwassenen is er bij het zwembad een barretje om een aperitiefje te drinken samen, hoe leuk is dat! Bijzonder aan dit huis is het enorme overdekte en toch open terras. U kunt de fiets uit de garage (2) pakken om de omgeving te verkennen.

Beschikbaarheid van 'Gobatto'

Afstand tot het 1e dorp met bakker/winkeltje 4 km
Afstand tot de supermarkt 7 km
Vissen 10 km

Het charmante dorp Montpouillan ligt op enkele kilometers. Voor antieke vondsten bezoekt u de markten in de nabijgelegen dorpen waar u ook heerlijke lokale kazen en wijn kunt vinden; perfect voor een picknick of aperitief. En mist u het zand onder uw voeten.. dan kunt u terecht bij de vele leuke strandjes aan de rivier de Lot! Kortom : een super vakantieplek!

Administratiekosten € 40
Elektriciteit € 50
Linnengoed is lakens en handdoeken, per persoon, per verblijf

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 125,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 10,00

Gobatto heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 2.630

€ 2.630

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.