Joop en Ria de Graaf

Bent u op zoek naar rust en privacy , dan kunt u met het gezin genieten van een fijne vakantie bij ons!
De luxe kamers inclusief badkamer, toilet en keuken bevinden zich op de begane grond met een terras en een hoofdingang. Wij hebben 2 tweepersoonskamers en een eenpersoonskamer. Mocht u met meer mensen willen komen dan hebben wij meer kamers beschikbaar. De 2 tweepersoonskamers hebben ieder een eigen terras met uitzicht op de tuin. De gîte heeft een eigen privé ingang en is heerlijk koel ook in de zomer. De gîte heeft een goed geoutilleerde keuken, een apart toilet en een badkamer met inloopdouche. . Het zwembad van 10 x 5 meter en 3 meter diep. . Het zwembad is volledig omheind en afgesloten met een hek. Verder is er een gas BBQ, trampoline, tafeltennistafel en een heerlijke tuin met verschillende zitjes , hangmat en veel privacy. De tuin is volledig omheind. Het zwembad is privé voor u . Wij heten u van harte welkom op ons unieke plekje.

(RP)

Beschikbaarheid van 'Le petit Chateau'

Wij zijn gelegen aan een rustige landelijke weg, maar wel dichtbij kleine en grotere plaatsen voor de dagelijkse boodschappen.
Alle vele toeristische activiteiten zijn ongeveer in een straal van 25 km.
Heerlijke locatie met een grote afgesloten tuin helemaal privé voor u

Le petit Chateau heeft de afgelopen 4 jaar 5 recensies gekregen met gemiddeld een:

    Het was FANTASTISCH.
    Een plaats waar je volledig ZEN kan worden.
    Super gastheer en gastvrouw dien ter uwe beschikking staan indien vragen!!!
    Zeker een aanrader!!!

    Wat een TOP locatie in een prachtige omgeving. Het petit chateau is zeer smaakvol ingericht en ziet er keurig verzorgd uit. We voelden ons direct welkom bij Joop en Ria de Graaf en zij zijn hele lieve en warme mensen, die er alles aan doen om het naar je zin te maken. Er zit heel veel passie en liefde in deze gite, waarvoor onze complimenten aan Joop en Ria.

    Ook hebben zij een ontbijt en diner verzorgd en dit is zeker een aanrader!

    Wij kijken terug op een fantastische vakantie en deze gite is zeer de moeite waard. Ook de omgeving biedt zeer veel leuke mogelijkheden, van mooie chateaus, grotten en middeleeuwse dorpjes of bezoek een keuke brocante of markt in de buurt. Het privezwembad is de kers op de taart, maar ook in de zeer grote omheinde tuin is het goed toeven.

    Deze gite is wat ons betreft op alle vlakken een echte aanrader!

    wij hebben genoten van een prachtige vakantie. de accommodatie was top. Joop en Ria zorgde voor een aangenaam verblijf. een echte aanrader voor al diegene die genieten van rust in een zeer mooie omgeving waar gewenst ook leuke dorpjes, marktjes,etc... te vinden zijn. niet 1 maar 2 keer hebben een kano ons via de dordogne deze mooie streek om een andere manier laten zien. alom een aanrader en wij keren zeker terug!

Wij bieden ook de mogelijkheid om bij ons te genieten van een heerlijk diner.

wij bieden aan:
- U kunt kanoën vlakbij ons op de Dordogne,
- of de vele bezienswaardigheden dichtbij in de buurt bezoeken
- in de buurt zijn verschillende golfbanen
- vele wandelroute vanuit ons uis en in de omgeving

Verder inbegrepen: vuilniszakken, keukenrollen, toiletpapier, kinderstoel, badjassen en verzorgingsproducten voor de douche. Exclusief kinderbedje 25 euro per week. Bijplaatsen extra eenpersoonsbed 100 euro per week. . Ontbijt indien gewenst 17,50 euro per persoon.
Diner prijzen voor een 3 gangen menu inclusief en een karaf wijn, koffie/thee. 35 euro per persoon.
Kinderen tot 4 jaar gratis
Badlakens voor het zwembad zelf meenemen.

€ 825

€ 825

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.