Koophuizen in Frankrijk

Koop een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen.

Charmant groot Frans huis met gîte - Recent gereduceerde prijs

Boerderij
Bekijk album (33)
  • 4339
  • 447
  • 16

Beschrijving

Onze prachtige oude stenen woning bestaat uit een zeer ruime hoofdwoning en een 'Maison d'Amis' (gastenverblijf) / Gite. Het is gelegen in een zeer privé, idyllisch, klein buurtschap (''hameau'') van slechts 8 woningen op een kleine verhoging met verreikende uitzichten over het landschap. De omringende wegen zijn erg rustig en het hameau is landelijk, maar niet geïsoleerd en heeft veel andere voordelen, zoals rust en stilte, goede buren, uitzicht op de heuvels en vele plaatsen om te bezoeken binnen handbereik. Het hameau was ooit een boerderij en de eigendommen werden gebouwd in de 19e eeuw. In verval geraakt, werden de eigendommen in de jaren tachtig als individuele kavels verkocht.
Als je van oude, in de tijd gewaardeerde eigenschappen houdt, is deze degene die je zoekt! Deze charmante woning heeft veel originele grote eiken balken, oude stenen open haarden, nissen en verschillende andere historische kenmerken.
De 2 huizen bieden een royale woonoppervlakte van 447 m² en een tuin van ongeveer 4339 m². Beide huizen bevinden zich random een aantrekkelijke privébinnenplaats die toegankelijk is via dubbele poorten en met uitzicht op het verwarmde zwembad. Er zijn prachtige uitzichten over de boom en plantrijk tuin / park en het omliggende platteland. De privétuinen zijn beplant en beschikken over een visvijver, een waterput met pomp, voldoende parkeergelegenheid en een jeu de boules-baan.

In het kort

HOOGTEPUNTEN
Groot stenen familiehuis met originele kenmerken
Tweede huis / gîte
6 slaapkamers - 5 dubbele en 1 single
Verwarmd zwembad
Zeer ruime ingerichte keuken / eetkamer en bijkeuken
Prachtige beplante tuinen met visvijver en garage
Nou House
Groot parkeerterrein
Jeu de boules-baan
Hoofdgebouw heeft Franse en Engelse schotelantennes; Maison d'Amis heeft een Engelse schotelantene.
Snelle breedband en WIFI
Bewoonbaar - gerestaureerd in 1990's

Referentie 1-SWK

TOEGANG
Binnen 30 minuten van Bergerac dat budgetvluchten heeft vanaf verschillende europese luchthavens waaronder europese luchthavens waaronder Charleroi (België), Rotterdam (Nederland), Stansted en Southampton (Engeland) ; 2 uur van de luchthavens van Brive, Toulouse en Bordeaux; en 2 uur 30 minuten van de luchthaven van Limoges.
LOCATIE
Een paar minuten verderop, het dichtstbijzijnde dorp van St. Vivien heeft een bloeiende gemeenschap met een drukke agenda van sociale activiteiten.
Villereal, gelegen in het noordelijke deel van de Lot-et-Garonne, nabij de grens met de Dordogne, is de dichtstbijzijnde stad. Het heeft een zeldzame middeleeuwse markthal die het centrale plein domineert, waar elke zaterdag een markt wordt gehouden. Het is een levendig klein stadje met veel straatjes om te verkennen. Je zult activiteit vinden ongeacht het tijdstip van het jaar dat je bezoekt. Villereal werd gesticht door Alphonse de Poitiers in 1269, Er zijn tal van restaurants, 2 supermarkten en alle nodige voorzieningen zijn aanwezig.
Monflanquin (10 km afstand) ligt hoog op een vrij steile heuvel met een fantastisch uitzicht over het omliggende platteland. Het werd gesticht in 1256 door Alphonse de Poitiers. Het heeft arcades rond een centraal plein en wordt vermeld als een van de mooiste dorpen in Frankrijk. Hier vindt u vele restaurants, een buitenzwembad en een aantal musea.
Monpazier wordt ook genoemd als een van de mooiste dorpen in Frankrijk. Het bewaard gebleven middeleeuwse dorp is bijna intact. Het heeft een prachtige versterkte kerk. Er zijn geen auto's in het centrum, alleen Arcades en de markthal. De 2 hoogtepunten van de kalender in Monpazier zijn het Lentebloemenfestival en de zomerbodega.
Het kasteel van Biron, het grootste van de kastelen van de Perigord, werd gebouwd in de 11e eeuw en is doordrenkt van geschiedenis. Er zijn ook kasteelruïnes in Gavaudun die op een enorm platform van natuursteen rusten. De ruïnes worden gedomineerd door een opvallende, kerker met zes verdiepingen. De ruïnes van het 13e-eeuwse kasteel van Bonaguil liggen verscholen in de beboste heuvels aan de oostkant van de Lot-et-Garonne en het is een van de mooiste kastelen in het zuidwesten. Er is een festival van theater in de zomer wanneer het kasteel tot middernacht wordt verlicht. Het is een prachtig gezicht.

Villeneuve-sur-Lot ligt op slechts 30 minuten afstand en heeft een gloednieuw ziekenhuis. Er zijn veel winkels en restaurants. Dezelfde faciliteiten zijn te vinden op 1 uur afstand in Agen en op 2 uur rijden in Bordeaux en Toulouse. Binnen een korte rit is een zwemmeer, een golfbaan, de rivieren Dordogne, de Garonne en de Lot. Stranden zijn 2 uur 30 minuten in Arcachon en Lacanou. Er is ook golf, vissen, paardrijden, kanoën en nog veel meer activiteiten binnen handbereik.
De hoge stad Pujols is een van de attracties rond Villeneuve. Het was ooit een Keltisch oppidum en een Romeinse stad met de naam Podium of 'High Place'. 10 kilometer ten zuiden van Pujols richting Agen liggen de Grottes de Fontirou met uitzonderlijke kalksteenformaties die zeker een bezoek waard zijn.

Bouwstaat

Goed onderhouden

Staat van onderhoud - Gerestaureerd /Per direct comfortabel bewoonbaar
Dak - Goede staat
Dubbel glas
Drainage - Septic tank
Water - Hoofdg waterleiding
Verwarming - Centrale verwarming
Elektriciteit - electriciteitsnet

Indeling

HOOFD HUIS
Begane grond:
Grote woonkamer / eetkamer (112 m²) met stenen open haard voorzien van gashaard; houten vloer; aantrekkelijke houten op maat gemaakte dubbele trap naar de bovenverdieping; deuren naar een balkonterras; deuren naar overdekt terras en de binnenplaats; trap naar lagere verdieping.
Grote keuken / eetkamer (31 m²) inclusief tafel en stoelen, ingebouwde koelkast, vaatwasser, oven en kookplaat. Originele tegelvloer.
Grote bijkeuken (12 m²) met tegelvloer, 2 wastafels en ingebouwde kasten.
Vestibule met tweede trap naar de bovenverdieping.
Serre (11.07 m²); betegelde vloer; Douche en toilet erg handig voor het zwembad. Dit leidt naar de binnenplaats.
Begane grond:
Tweede ontvangstruimte met een grote open haard en een gashaard (56 m²). Driedubbele deuren naar het lagere terras. Er is een zeer nuttige grot /nis met een toilet, gootsteen en tuinkamer (18.15 m²) met de oliegestookte cv-ketel en gasboiler, ook met gootsteen voor oppotten, enz. Betegelde vloeren.
Boven:
Overloop met 2 grote inbouwkasten en houten vloer.
Tweepersoons slaapkamer met eigen badkamer, houten vloer en inbouwkasten. (30,5 m²)
Tweepersoons slaapkamer met eigen badkamer, houten vloer en inbouwkasten. (22.68 m²)
1 slaapkamer met aangrenzende badkamer met douche en houten vloer. (16,5 m²)
Kinderkamer met grote ingebouwde kasten (8,91 m², kan worden gebruikt als een studeer- of werkkamer).
Groot studieruimte (13,2 m²) met mogelijkheid om nog een slaapkamer te maken. Houten vloer.
DE APARTE MAISON D'AMIS / GASTHUIS / GITE:
Grote, aantrekkelijke verbouwde schuur, bestaande uit:
Zeer ruime open woonkamer en eetkamer met gewelfd plafond en een houten trap.
Volledig ingerichte keuken
Totale oppervlakte van de begane grond van 63 m². en betegelde vloer.
Mezzanine die leidt naar:
2 dubbele slaapkamers (elk 13 m²) en een doucheruimte met toilet.
Ruime voorraad kamers boven en beneden. Eén met een zeer efficiënte moderne gascondensatieketel die dient om de radiatoren en het warme water voor huishoudelijk gebruik te verwarmen. Houten vloer boven.

Terrein en bijgebouwen

De accommodatie ligt in een buurtschap/''hameau''. De eigenaren hebben samen een grote weide (aan de linkerkant van ons eigendom), een groot bos en verschillende kleine stukjes land. Verder weg is landbouwgrond. Onze woning ligt op 4339 m² grond met inbegrip van huizen, tuin, garage, grote parkeerplaats, jeu de boules baan, put huis en poolhouse. De grote gedeelde Septic-tank bedient de hele hameau.

Overige opmerkingen

INKOMSTENGENERATIE
De woning is geschikt als permanente famillie woning of verhuurd te worden alsd vakantie woning en met een beetje conversie zou een uitstekende Chambres d'Hôte. Er is een mogelijkheid om nog 1 of 2 slaapkamers bij te plaatsen. Naast het hoofdgebouw is het centraal verwarmde pension ideaal als extra gezinsaccommodatie, oma bijlage of gîte voor extra inkomsten het hele jaar door.
PRIJS COMMENTAAR
Privéverkoop - geen makelaarscourtage. Korting. Veel onroerend goed voor uw geld.
BESCHIKBAARHEID
Deze eigenschap is beschikbaar voor bewoning zodra de formaliteiten zijn voltooid. We hebben rekening gehouden met de terugval in de markt en hebben ons onroerend goed geprijsd om te verkopen. Daarom is dit grote op het zuiden gelegen pand een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en biedt het de grote hoeveelheid woonruimte van 447sq.m.