Koophuizen in Frankrijk

Koop een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen.

Mooie Chambres d'hotes met fraaie uitzichten

Horeca
Bekijk album (4)
  • 15000
  • 500
  • 19

Placeholder user

Huis van Arno Voogd

Beschrijving

Fraaie gerestaureerde boerderij in een licht glooiend landschap met mooie uitzichten. Deze authentieke propriété biedt een royaal woonhuis met een woonoppervlak van 250 m2 en een separaat gedeelte waarin 4 gites zijn ondergebracht, de oppervlakte van het verhuurgedeelte is eveneens ongeveer 250 m2. Op het terrein met een oppervlakte van ongeveer 1,5 hectare bevindt zich het zwembad met kinderbad, terrassen en poolhouse. Daarnaast is er een schuur van meer dan 220 m2. De fraaie natuurstenen boerderij en het gite-complex zijn geheel gerenoveerd en verkeren in goede staat. Rustige ligging op enkele kilometers van een gezellig dorp met allerlei voorzieningen. De activiteit is beperkt tot verhuur in het hoogseizoen, dus kan verder worden ontwikkeld. Door de ligging op redelijke afstand van een internationale luchthaven met eveneens rechtstreekse vluchten naar Nederland liggen er mooie kansen voor een actieve ondernemer om op deze prachtige plek een heerlijk bestaan met een goed inkomen op te bouwen. Een mooi domein met veel mogelijkheden voor een interessante prijs.

In het kort

Referentie 6325 AV

Bouwstaat

Goed onderhouden