Koophuizen in Frankrijk

Koop een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen.

La maison des artistes

Authentiek huis
Bekijk album (18)
  • 250
  • 421
  • 8

Beschrijving

In meer dan prachtige omgeving-département LOT, Dordogne Vallei-Schitterend atypish artiestenhuis. Geheel ingericht met stijl: grote volumes, mooie houten vloeren, wit gekalkte muren, hoge plafonds en grote dubbele ramen. Uitzicht op het dorpskerkje en middeleeuws dorpje Autoire. Geschikt voor 7 personen met 4 slaapkamers, 2 badkamers, ruime keuken, aangelegd dak terras met adembenemend uitzicht. Grote expositie ruimte kompleet met wc (ook voor gehandicapte) en belichting op gelijkvloers. Tuin en parking. Geschikt voor expositie + Atelier + Woning + Verhuur (B&B).In de prijs inbegrepen: aanhangende studio met slaapruimte op mezzanine, badkamer en toilet, woonkamer met ingebouwde keuken en eethoek.

In het kort

Schitterend groot authentiek huis in dorpje Autoire label "Plus beaux villages de France" Dordogne Vallei.

Referentie La Maison des Artistes

Autoire is een klein authentiek dorpje gelegen aan een riviertje met waterval van 50M hoog! Mogelijkheid om te zwemmen aan de waterval op 1km500 van het huis. Het dorp en zijn vallei maken deel uit van een beschermd gebied "espace naturel sensible", roofvogels nesten in de rotsen en wilde orchideën groeien langs het wandelpad. Men kan klimmen op de aangelegde klim routes op de rots wanden boven het dorp. Wandelen naar de waterval en naar de ruines van de "Château des Anglais" die fier over het dorp heen kijkt. Men kan canoën op de Dordogne 10km van het dorpje, mountainbiken, wandelen, paardrijden, golfen en speleologie ontdekken. Het gezellige stadje Saint Céré op 7km herbergt restaurantjes, cafés, cinéma, markten met lokale produkten en leuke winkeltjes alsook grotere supermarkten. De streek is bekend voor zijn hoeveelheid aan bezienswaardigheden zoals Kastelen, grotten "Gouffre de Padirac" en middeleeuwse stadjes en dorpjes.
De streek is bekend voor de schattige historishe dorpjes, waar in de zomer heel veel te beleven valt zoals dorpsfeesten, markten, opera, jazz, classiek en moderne muziek en optredens.
De natuur is schitternd, overal looppaden goed gesignaleerd, men kan dagen op stap!

Bouwstaat

Zeer goed onderhouden

Oud Stenen huis in perfekte staat, instap klaar.

Indeling

Gelijkvloers: Grote Expositie Ruimte met belichting en toiletten
Verdiep 1: Ruime keuken, eet ruimte, Salon, bureau en leeshoekje, grote kamer met badkamer
verdiep 2: Grote kamer + 2 kamers en bad kamer, Dak terras

Terrein en bijgebouwen

Buiten: Tuin met tuinhuisje en Parking