Koophuizen in Frankrijk

Koop een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen.

Goedlopende B&B liggend in de prachtige Lot vallei.

Recreatie
Bekijk album (46)
  • 4294
  • 275
  • 10
  • 7

30017581ab2d928b7b608c4aab61a892

Huis van Wouter Noske

Beschrijving

Dit vrijstaande huis, eens de residentie van de lokale apotheker, is totaal getransformeerd naar een goedlopende B&B business met behoud van authentieke details en met een compleet privé gedeelte. Veel additionele ruimtes. Een ideale locatie; aan een rustige weg, op loopafstand van alle voorzieningen, die dit mooie dorp biedt en grenzend aan de rivier de Lot. Prachtig aangelegde tuin. Indien nodig, ruimte voor uitbreiding. Klaar om je droom waar te maken!

PRIVE GEDEELTE:
- Vanuit de tuin leidt een brede trap naar de ruime overdekte veranda (25m2) met openhaard
- Gang (6m2)
- Kantoor (12m2)
- Doucheruimte (3m2) met wastafel, douche en WC
- Keuken (20m2) met deur naar terras aan de voorzijde
- Lichte woonkamer (62m2) met houten vloer, grote ramen, hoog plafond, deur naar terras tuinzijde, houtkachel en trap naar 1e verdieping
1e verdieping:
- Deze etage is totaal gerenoveerd: muren en dak geïsoleerd en alle ramen nieuw met dubbel glas, etc.)
- Overloop (6.75m2)
- Slaapkamer-1 (20m2) met houten vloer
- Slaapkamer-2 (34m2) met houten vloer
- Badkamer (5.8m2) met dubbele wastafel, bidet, WC en ruime douche met uitzicht op de tuin

B&B:
- Vanaf de straatzijde leidt een trap naar de overdekte ingang van de B&B
- Vanuit de hal (8.5m2) is er een deur naar het privé gedeelte
- Eetkamer (25m2) met uitzicht op de tuin
- Gastenkamer-1 (9m2) aan voorzijde huis met ensuite badkamer met wastafel, douche en WC
- Gastenkamer-2 (46m2) aan tuinzijde met openhaard, bibliotheekkasten, houten vloer en ensuite badkamer (2m2) met wastafel, douche en WC
1e verdieping:
- Gastenkamer-3 (11.65m2) aan tuinzijde met ensuite badkamer (5.4m2) met wastafel, douche en WC
- Gastenkamer-4 (12m2) aan tuinzijde met ensuite badkamer (3.5m2) met wastafel, douche en WC
- Gastenkamer-5 (23.5m2) aan tuinzijde met separate badkamer (5.65m2) met wastafel, bad/douche en WC

EXTRA'S:
Op de beganegrond zijn verschillende ruime ruimtes zoals:
- Garage (43m2) met elektrische deur
- Boiler ruimte (10m2) met Remeha gasboiler (2002)
- Van binnenuit te bereiken opslagruimte (25m2) onder de veranda met een dubbele deur naar de tuin
- Van binnenuit te bereiken ruime technische/opslagruimte (70m2) met Viesmann olie boiler (2007) en warmtepomp (2013) met deur naar tuin
- Afsluitbare fietsenstalling (14.5m2)
- Afsluitbare opslagruimte (70m2) met grote toegangsdeur
- Aan het huis vast een ruime kas (12m2) met grote kweekbakken, stromend water en verwarming
- Een schitterende tuin met sprinklerinstallatie aangesloten op een pomp (2015) in pomphuisje aan de rivier de Lot.
- 6 Elektra punten in de tuin
- Boomgaardje met kersen-, peren-, appel-, pruimen- en notenbomen
- Het huis staat aan de oever van de rivier de Lot
- Zowel tennisbanen en zwembad op 300 meter
- Inclusief de goed lopende website www.zotier.com

In het kort

Zotier chambres d'hôtes ligt in het robuuste dal van de Lot aan de rand van Luzech, een dorp waar alle voorzieningen aanwezig zijn.U vindt hier rust, ruimte en zuivere lucht. Het gebied is nog niet overspoeld door toeristen. De omgeving biedt talrijke mogelijkheden voor een sportieve vakantie. Daarnaast zijn de pittoreske dorpjes en de historische bezienswaardigheden zeker een bezoek waard. En natuurlijk de domeinen van de stevige Cahorswijn.
Dit huis staat ook te koop bij 2 Franse makelaars, die het huis onafhankelijk van elkaar hebben gewaardeerd. De makelaars zijn: www.frenchestateagents.com en www.prayssac-immobilier.com

Zotier B&B ligt in het robuuste dal van de Lot aan de rand van Luzech. Rust, ruimte en zuivere lucht. Het gebied is nog niet vergeven door toerisme. Key-woorden: fiets, wandel, golf ,vissen, pittoreske dorpjes en natuurlijk de domeinen van de stevige Cahorswijn.
Zotier chambres d'hôtes ligt in het robuuste dal van de Lot aan de rand van Luzech, een dorp waar alle voorzieningen aanwezig zijn. Rust, ruimte en zuivere lucht. Het gebied is nog niet vergeven door toerisme. De omgeving biedt talrijke mogelijkheden voor een sportieve vakantie (fiets, wandel, golf ,vissen, zwemmen, paardrijden, paragliding, etc.). De GR36, onderdeel van de route Santiago de Composstella, loopt door Luzech. Daarnaast zijn de pittoreske dorpjes en de historische bezienswaardigheden zeker een bezoek waard. En natuurlijk de domeinen van de stevige Cahorswijn.

  • Op wijngaard

Bouwstaat

Goed onderhouden

2013:
- Renovatie 1e etage privé gedeelte: geïsoleerde muren/dak, nieuwe ramen met dubbel glas, nieuwe erker en badkamer
- Warmtepomp met 2 zones, te weten privé en Gastengedeelte
- Omhekken en toegangshekken tuin
- Kas hersteld met polycarbonaat
2014:
- Nieuw keukenblok met apparatuur (vaatwasser, Fornuis op gas en oven)
- Opknapbeurt Gastenkamer-2
-Trap naar voor terras gepolijst en 2 nieuwe treden
2015:
- Restauratie sprinklerinstallatie (14 sprinklers) en pomphuis met krachtige pomp (2015) met gratis goed water uit de Lot
- Vernieuwing 6 elektra punten in de tuin
- Behoorlijke opknapbeurt tuin
- Opknapbeurt entree gasten
2016:
- Herstel en verven luiken rondom
- Opknapbeurt parkeerterrein
- Nieuw houthok

Indeling

Zie omschrijving bij Algemeen. Verder zijn er plattegronden beschikbaar

Terrein en bijgebouwen

Zie omschrijving bij Algemeen.

Overige opmerkingen

- In de 275 opgegeven m² zijn bepaalde ruimtes, zoals gang, hal, overloop en badkamers niet meegenomen
- Bakker is 750 meter
- Cahors: 20 km
- Bergerac vliegveld: 95 km (Transavia vanuit Amsterdam en Rotterdam)
- Toulouse vliegveld: 130 km (KLM-Air France vanuit Amsterdam