Koophuizen in Frankrijk

Koop een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen.

Laat middeleeuws landhuis + bijgebouwen

Recreatie
Bekijk album (8)
  • 30000
  • 400
  • 7

D56b9fc4b0f1be8871f5e1c40c0067e7

Huis van A.Bremer

Beschrijving

In het kort

Mooi gerestaureerd huis met alle voorzieningen, modern sanitair, verwarmd zwembad met pool house en groot zonnig terras, doucheruimte en apart toilet, grote tuin, speelweide
Plus een vrijstaand gerestaureerd huis waar 3 ruime gites zijn gerealiseerd met in totaal 6 slaapkamers, 4 badkamers, 3 woonkamers en 3 keukens.
Plus een grote nieuwgebouwde vrijstaande werkplaats/ garage.
Dit alles op 3 ha. Grond. Weide en bos. Eventueel is er meer grond bij te kopen. Er is een eigen parkeerterrein

Referentie 893

Domaine de Fraysse ligt in een klein hameau "Le Fraysse"
Het dorp zelf, Montcabrier ligt op 3 km afstand. Op 7 km ligt een klein stadje met alle voorzieningen.
De omgeving van de Lot is een wonderschone streek en nog niet ontdekt door het massatourisme.
Het kenmerkt zich door een groen heuvelachtig landschap met afwisselend weiden en loofbossen doorsneden door de rivier de Lot .
Voor wijnliefhebbers is het gebied van de Lot het neusje van de zalm,denkt u maar aan de beroemde Cahors wijnen
Voor de sportievelingen is er de mogelijkheid tot fietsen, tennissen, ,kanoen, golfen en vissen.
De wandelaars vinden hier een eldorado aan gemarkeerde routes zoals de Grande Randonnee maar ook de kleinere routes lopen langs het domaine.
Zwemmen kunt u behalve in eigen zwembad ook in de recreatiemeertjes en op diverse plaatsen in de rivier de Lot

Bouwstaat

Zeer goed onderhouden

Alle gebouwen zijn in 2004 gerestaureerd. Nieuw gebouwd is : de werkplaats / garage ( 2008).Het poolhouse is van 2009

Indeling

Begane grond: entree, gang, 2 bijkeukens, eetkamer/woonkamer, keuken, atelier/zomerkeuken
1e etage : zitkamer met monumentale openhaard, vide, bibliotheek met openhaard , overdekt terrasje,een keukenblok, slaapkamer met badkamer
2e etage : 4 slaapkamers, 2 badkamers
3e etage: Torenkamer

Terrein en bijgebouwen

Het terrein is rondom het huis en bijgebouwen als parklandschap ingericht. Verder zijn er weiland en bos percelen.
Het grote bijgebouw is verdeeld in 3 gites. Compleet gerestaureerd in 2004 en van alle gemakken voorzien.

Overige opmerkingen

Het hoofdgebouw heeft een toren.