Koophuizen in Frankrijk

Koop een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen.

Recreatie
Bekijk album (6)
  • 79000
  • 420
  • 15

Beschrijving

Uitzonderlijk mooi gelegen landgoed met drie vrijstaande woningen, verwarmd zwembad en uitzicht over uw eigen vallei ! De hoofdwoning van 170m2 is gesitueerd in een eeuwenoude voormalige watermolen en heeft een ruim terras met een luxe buitenkeuken en houtoven. De authentieke molenaarswoning van 100m2 en een grote tot woning verbouwde schuur van 150m2 worden actueel verhuurd als gîtes. De in natuursteen opgetrokken woningen zijn eind van de 20e eeuw onder architectuur gerestaureerd met behoud van bijzondere details en worden allen voorzien van schoon drinkwater uit de bron gelegen op eigen terrein. Het landgoed ligt midden in de natuur op circa 8 hectare grond in een weidse en zonnige vallei met een riviertje, bron en eigen meertje, die u bereikt middels een eigen toegangsweg. Een oase van rust en ruimte voor liefhebbers van de natuur, zonder doorgaand verkeer, maar evengoed perfect gepositioneerd nabij de Vallée du Lot, Rocamadour en St Cére. Het recent aangelegde zwembad van 11x4,5m heeft rondom terrassen en wordt verwarmd middels zonne-energie en is voorzien van een zout -en zandfiltersysteem. In het naastgelegen poolhouse van 20m2 bevindt zich de technische installatie en is er ruimte voor opslag. Op het terrein ligt verder een houten garage van 24 m2 die dienst doet als werkplaats en een kleine stenen schuur die in gebruik is als opslag. Naast de molen is een moestuin aangelegd met een houten chalet voor het opbergen van het tuingereedschap. Alle basis voorzieningen en de basisschool heeft u op slechts 3,5 km ter beschikking en op 8 km ligt een stadje met winkels en het voortgezet onderwijs. Een uniek geheel met de mogelijkheid om de gîtes activiteit voort te zetten en nog verder uit te breiden met het aanbieden van table d’hôtes of voor gezamenlijke bewoningen door meerdere gezinnen. Een ideale plek om duurzaam en zoveel mogelijk zelfvoorzienend te kunnen leven.

Dit mooie landgoed wordt u aangeboden door Inter-France – Sympa-Immobilier. Specialist in de verkoop van camping en Chambre d'hôtes – gîtes sinds 1995.

In het kort

Referentie V6442 JH

Bouwstaat

Goed onderhouden