Las Coussoulesses

Bekijk album (17)

Las Coussoulesses is een traditioneel Frans vakantiehuis op eigen terrein van 7ha. Het is recent gerestaureerd tot een gezellig en comfortabel huis met behoud van de originele charme. Alles bevind zicht op de begane grond, heeft een comfortabele woon-eetkamer. De keuken is compleet uitgerust met alle moderne gemakken, zoals een oven, een koel-vriescombinatie een magnetron, en een vaatwas. Badkamer met douche, en een toilet. Een tweepersoons slaapkamer, en een kinderkamer met 1stapelbed en enkelbed voor 3 kinderen.
Buiten kunt u natuurlijk gebruik maken van het tuinmeubilair en de BBQ.

  • Jacuzzi

Gelegen in het Franse departement Lot-et-Garonne, vindt u de gemeente Anthé, rustig en landelijk gelegen.

Vindt u het leuk om in uw vakantie naar een echte Franse avondmarkt te gaan, dan zijn volgende Franse marktjes in het dorpje Dausse, Tournon D'Agenais, Monflaquin, en zoveel andere echt iets voor u.
Niet ver van ons, half uurtje rijden ongeveer, ligt Chateau Famaey, een wijngaard van van 36ha. Op deze wijngaard krijg je een rondleiding( taal naar keuze: NL, FR of ENG) hoe alles ontstaat tot het maken van de wijn zelf. Ook kan je na de rondleiding proeven van een groot assortiment, zelfgemaakte wijnen.

Wij verwarmen het zwembad vanaf maart tem oktober voor u op 27 graden, ook is een ons zwembad kindvriendelijk aangelegd, waardoor ook de kleinste onder ons zich ook kunnen vermaken.
Voor de kinderen is er een zandbak, trampoline en speeltuin voorzien.

Houdt u wel eens van een dagje vissen ? Alleen of samen met het gezin ? De Lot kent een grote verscheidenheid aan vissen. Karper, barbeel, baars, brasem en zelfs meerval behoren tot het vaste visbestand. Dit alles, aangevuld met het zachte klimaat, maken dit gebied tot een heus vissersparadijs.

  • Schoonmaakkosten, Linnengoed

  • Borg € 150,00

Beschikbaarheid van 'Las Coussoulesses'

karen thuy heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 15 jan 2019

De bezoekers van Las Coussoulesses hebben nog geen recensies geschreven