Petit Trel

Bekijk album (18)

Beschikbaarheid van 'Petit Trel'

Marianne & René Braacx heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 30 okt 2019

Petit Trel heeft 35 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,7
Bezocht in oktober 2019

Harm & Sonja Oktober 2019
Wat een fantastisch adres. De rustige ligging, omgeving en natuurlijk de Gite. Een ideale basis om de streek te verkennen. Maar ook René en Marianne die het gastheerschap tot in de puntjes beheersen. In de Gite ontbreekt het aan niets. Smaakvol, ruim en schoon. Dank voor alles, wij hebben genoten.

Bezocht in september 2019
Frans, Joke, Gerwin en Mariëlle

Wij zijn hier 2 weken geweest, en hebben zo ontzettend genoten van de prachtige Gite, van de prachtige natuur, de lieve gastvrijheid van René en Marianne. Echt geweldig. Wat in eerdere recensies staat is niet gelogen, je wordt hartelijk ontvangen door de eigenaars, krijgt tips, er ontbreekt werkelijk niets in de Gite, ook de omgeving is heel mooi. We hebben dan ook vaak gewandeld, leuke routes. Ook de dorpjes en stadjes zijn de moeite waard om te bezoeken. En natuurlijk het zwembad niet te vergeten, heerlijk om zo dichtbij even af te koelen. Het was heel bijzonder om hier te mogen verblijven en we komen vast nog een keer terug

WoW! Wat hebben wij genoten op dit heerlijke plekje!
De hartelijke ontvangst, het mooie weer, de gezelligheid, het mooie zwembad en de leuke streek, het was echt geweldig!
Genoeg ruimte in en om het huis, werkelijk waar alles aanwezig, en de mooie zitplekjes (en het uitzicht) hebben ons helemaal tot rust gebracht. Alle tijd voor elkaar, samen met onze jongens en opa en oma, alleen maar genieten!

Het zwembad is prachtig, groot en schoon en dat zonder dat je last krijgt van je ogen/huid door het chloor. Dit betekende dus eke dag zwemmen:-) en een week was eigenlijk tekort!

Lieve Marianne en René , bedankt en hopelijk tot een volgende keer!

Veel reviews vertellen haast poëtisch over Le Petit Trel, over Marianne en René en hun hond Noah. Niets daarvan is overdreven. Dit is leven als God in Frankrijk! Een prachtige locatie midden in de natuur. Een schitterend huis, met alle comfort en uitrusting, die je kunt wensen. Marianne en René zijn uiterst aimabele hosts, die de kunst verstaan privacy te bieden en tegelijk altijd paraat te zijn om je met raad en daad bij te staan. En Noah, die iedere dag even gezellig komt buurten. We hebben er mooie wandelingen gemaakt, gezellige markten en mooie plaatsjes bezocht. Onze tijd was veel te snel om. Als het even kan komen we snel weer terug. We hebben genoten.

Wij hebben een heerlijke vakantie gehad. Zo heerlijk dat we volgend jaar terug komen. Als je wil weten hoe het is om als "God in Frankrijk" te leven... nou dan is dit de plek.
Mooi huis, heerlijke tuin, prachtig zwembad en zeer lieve en leuke mensen. Deze plek heeft ons hart gestolen. We kunnen nu al niet wachten tot volgend jaar.