Petit Trel

Bekijk album (18)

Beschikbaarheid van 'Petit Trel'

Marianne & René Braacx heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 14 nov 2020

Petit Trel heeft 41 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,7
Erik & Paula

Door de jaren heen zijn wij erg kritisch geworden met het vinden van de juiste plek. Wij kunnen zeggen dat 'Le Petit Trel' voor ons de perfecte plek is.
Het online communiceren met René en Marianne verliep correct en zeer hartelijk en gingen dus met een gerust hart naar Auradou in het mooie gebied van de Lot-et-Garonne. Bij aankomst een warm welkom, dat is heerlijk thuiskomen na zo'n rit.
Rondleiding van René in het fantastische mooi ingericht huis voorzien van alle gemakken. Het infinity zwembad maakt het plaatje compleet. Tja en het uitzicht, LOCATION - LOCATION - LOCATION !
Onder het genot van een 3-gangen diner, bereid door Marianne, hebben wij ze leren kennen als zeer betrokken mensen.

TIPS:
Veel te zien en te doen in deze omgeving. Prima uitvalsbasis voor als je ervan houdt om er op uit te gaan.
Dorpje Penne d'Ágenais, één v.d. mooiste bastidedorpjes in dit gebied met de N.D. La Peyragude. Als wij gaan uit eten, gaan wij altijd voor een lunch i.p.v. een diner. Aanrader hiervoor is het leuke restaurant Café des Arts. Hartelijke ontvangst, veel keuze en super lekker. Genieten dus!

Kasteel van Bonaguil - middeleeuwse cultuurbeleving, zowel binnen als buiten. Prachtig!

Pujols - klein middeleeuws stadje met vakwerkhuisjes en kerkjes. Mooi plein en heerlijk eten bij Le MaKa, biologisch, verse en lokale producten, Absolute aanrader!

Monpazier, pittoresque vestingstadje - middeleeuwse architectuur met gezellig plein met overkapt houten markthal. Donderdagochtend markt, winkels, entertainment

Kortom, we hebben enorm genoten en koesteren onze mooie herinneringen. Een 2e, 3e of 4e bezoek aan Le Petit Trel sluiten we niet uit. Bedankt voor jullie gastvrijheid René en Marianne en tot volgend jaar !!

Idyllisch! Dat is hoe wij deze prachtige plek van Marianne en René willen omschrijven. Wij hebben ontzettend genoten van ons verblijf bij Le Trel. Naast de mooie omgeving waarin je terecht komt, maken de Gite en het bijbehorende privézwembad de droomvakantie helemaal af. Het zwembad met uitzicht op de vallei waar je uren naar kunt kijken, het zitplekje bij het zwembad, de ouverture bij de Gite waaronder je schaduw vindt op een zonnige dag en de kunst her en der verspreid over het terrein gemaakt door de gastheer zelf zijn noemenswaardige pareltjes van deze prachtige accommodatie.

Werkelijk alles was perfect en tot in de details geregeld en verzorgd door de gastheer- en vrouw. Zo ook de hygiëne en het onderhoud van het verblijf. Alles was heerlijk schoon en perfect onderhouden! Naast het feit dat alles tip top in orde is, zijn gastheer René en gastvrouw Marianne ook nog eens de meest vriendelijke gastheer- en vrouw waar je terecht kunt komen.

Kortom, wij hebben uiterst genoten en zullen graag terugkeren op Le Trel!

Wij genoten van een heerlijk warme week in Auradou. Gastheer René en gastvrouw Marianne zorgden voor een warme ontvangst op hun prachtige domein (ook de verfrissende traktatie in de frigo én op jullie terras werden erg geapprecieerd 😀). Naast heel veel herten (zelfs één gespot op het domein) zorgde ook jullie lieve hond Noa voor een groot enthousiasme bij onze twee jongste dierenvrienden.

We voelden ons meteen thuis in de mooi ingerichte gite. Er ontbrak werkelijk niks aan ons verblijf. We beleefden er heerlijke avonden (met lekkere barbecue momenten) op de terrassen die bij Le Petit Trel hoorden. Om nog maar te zwijgen over de momenten bij het fantastisch mooie zwembad...

Wat een heerlijk paradijsje hebben jullie gecreëerd! Dikke pluim. Bedankt voor de onvergetelijke week.

Met zoon, schoondochter en kleinzoon in Petit Trell twee heerlijke weken gehad. (in apart bijgebouw)
In beide gites was alles compleet en verzorgd, tuin en zwembad waren toppers, mooie en rustige omgeving,
Marianne en René waren schatten.
Kortom een geweldige vakantie.

Vorig jaar zijn we hier ook geweest. Een week was toen veel te kort. Deze keer twee weken. Het voelde als thuiskomen. Zo vertrouwd, mooie omgeving, de rust, mooi huis en vooral de gezelligheid met Marianne en Rene. Lekker wandelen, zwemmen en genieten. Het is de perfecte vakantie voor ons.