Petit Trel

Bekijk album (18)

Beschikbaarheid van 'Petit Trel'

Marianne & René Braacx heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 28 aug 2020

Petit Trel heeft 38 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,7

Idyllisch! Dat is hoe wij deze prachtige plek van Marianne en René willen omschrijven. Wij hebben ontzettend genoten van ons verblijf bij Le Trel. Naast de mooie omgeving waarin je terecht komt, maken de Gite en het bijbehorende privézwembad de droomvakantie helemaal af. Het zwembad met uitzicht op de vallei waar je uren naar kunt kijken, het zitplekje bij het zwembad, de ouverture bij de Gite waaronder je schaduw vindt op een zonnige dag en de kunst her en der verspreid over het terrein gemaakt door de gastheer zelf zijn noemenswaardige pareltjes van deze prachtige accommodatie.

Werkelijk alles was perfect en tot in de details geregeld en verzorgd door de gastheer- en vrouw. Zo ook de hygiëne en het onderhoud van het verblijf. Alles was heerlijk schoon en perfect onderhouden! Naast het feit dat alles tip top in orde is, zijn gastheer René en gastvrouw Marianne ook nog eens de meest vriendelijke gastheer- en vrouw waar je terecht kunt komen.

Kortom, wij hebben uiterst genoten en zullen graag terugkeren op Le Trel!

Wij genoten van een heerlijk warme week in Auradou. Gastheer René en gastvrouw Marianne zorgden voor een warme ontvangst op hun prachtige domein (ook de verfrissende traktatie in de frigo én op jullie terras werden erg geapprecieerd 😀). Naast heel veel herten (zelfs één gespot op het domein) zorgde ook jullie lieve hond Noa voor een groot enthousiasme bij onze twee jongste dierenvrienden.

We voelden ons meteen thuis in de mooi ingerichte gite. Er ontbrak werkelijk niks aan ons verblijf. We beleefden er heerlijke avonden (met lekkere barbecue momenten) op de terrassen die bij Le Petit Trel hoorden. Om nog maar te zwijgen over de momenten bij het fantastisch mooie zwembad...

Wat een heerlijk paradijsje hebben jullie gecreëerd! Dikke pluim. Bedankt voor de onvergetelijke week.

Vorig jaar zijn we hier ook geweest. Een week was toen veel te kort. Deze keer twee weken. Het voelde als thuiskomen. Zo vertrouwd, mooie omgeving, de rust, mooi huis en vooral de gezelligheid met Marianne en Rene. Lekker wandelen, zwemmen en genieten. Het is de perfecte vakantie voor ons.

Bezocht in oktober 2019

Harm & Sonja Oktober 2019
Wat een fantastisch adres. De rustige ligging, omgeving en natuurlijk de Gite. Een ideale basis om de streek te verkennen. Maar ook René en Marianne die het gastheerschap tot in de puntjes beheersen. In de Gite ontbreekt het aan niets. Smaakvol, ruim en schoon. Dank voor alles, wij hebben genoten.

Bezocht in september 2019
Frans, Joke, Gerwin en Mariëlle

Wij zijn hier 2 weken geweest, en hebben zo ontzettend genoten van de prachtige Gite, van de prachtige natuur, de lieve gastvrijheid van René en Marianne. Echt geweldig. Wat in eerdere recensies staat is niet gelogen, je wordt hartelijk ontvangen door de eigenaars, krijgt tips, er ontbreekt werkelijk niets in de Gite, ook de omgeving is heel mooi. We hebben dan ook vaak gewandeld, leuke routes. Ook de dorpjes en stadjes zijn de moeite waard om te bezoeken. En natuurlijk het zwembad niet te vergeten, heerlijk om zo dichtbij even af te koelen. Het was heel bijzonder om hier te mogen verblijven en we komen vast nog een keer terug