Petit Trel

Bekijk album (16)

Beschikbaarheid van 'Petit Trel'

Marianne & René Braacx heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 02 jul 2019

Petit Trel heeft 30 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,7
Bezocht in juni 2019

Afgelopen weken waren wij te gast bij Marianne en Rene op het enorme landgoed Le Trel. En om een lang verhaal kort te houden: wij hebben 14 dagen GENOTEN!
Veroorzaakt door de locatie, het eten en drinken en bovenal het gast-vrouw en heerschap van Marianne en Rene zijn hier 'schuldig' aan. En omdat er in en om Le Trel nog zo veel meer te doen en te zien moet zijn, hebben wij voor volgend jaar alvast weer onze vakantie bij Marianne en Rene geboekt (bij leven en welzijn). Om nog meer te genieten!!

Bezocht in juni 2019

We hebben hier met ons twee kleine kinderen (8mnd en 2,5jr) twee heerlijke weken gehad. Het begon met een hartelijk welkom van René en Marianne. De gite heeft alle voorzieningen die je maar kan wensen. Er zijn veel leuke plekjes om lekker te zitten of even een boek te lezen (er is een boekenkast vol Nederlandse boeken!).
Het zwembad is geweldig en heel fijn dat het af te sluiten is met een hek voor de kinderen zonder zwemdiploma.
De foto’s op de site geven al een goed beeld, maar in werkelijkheid is het nog veel mooier!
Het is een mooie rustige omgeving. Geen massatoerisme zoals je het in de Dordogne kan verwachten maar nog steeds genoeg mooie plekken en stadjes om te bezoeken. René en Marianne helpen je graag om tips te geven over de omgeving.

Wie net als wij houdt van rust, ruimte en comfort met de mogelijkheid om te wandelen en fietsen, is bij Le Petit Trel aan het juiste adres. Gelegen op een plateau heb je een prachtig uitzicht op de omliggende heuvels dat doet denken aan Toscane. De hartelijke ontvangst door eigenaars Marianne en Rene maakt dat je je gelijk thuisvoelt op deze mooie plek.

De gite is een vrijstaand authentiek gebouw dat smaakvol is ingericht en voorzien is van alle denkbare gemakken. Op de overdekte vlonder kun je heerlijk ontbijten en dineren met uitzicht, en de overkapte open schuur is een fijne plek als je wat verkoeling zoekt. Wij vonden het ook fijn dat de gite en studio alleen gezamenlijk verhuurd worden, zodat je hier zonder andere vakantiegangers bent.

Vanaf het terrein loop je zo de natuur in, via gemarkeerde routes of maak je een mooie fietstocht. Rene kan je precies vertellen welke plaatsjes en routes de moeite waard zijn.

In het dal van de Lot fiets je langs kleine en grotere dorpjes, zoals Saint Vite en Monsempron Libos. Als je meer uitdaging zoekt, kun je over de heuvels naar aangrenzende dalen, waarbij je pittige klimmetjes kan doen en Middeleeuws aandoende dorpen als Beauville en Roquecor tegenkomt.
Wat verder weg (auto) ligt Lauzerte, een Middeleeuwse bastide aan de route naar Santiago de Compostela.
Voor boodschappen en een bakker kun je naar Saint Sylvestre sur Lot op ongeveer 10 km.

Dit is maar een kleine greep uit wat deze streek te bieden heeft, en we zijn blij dat we daar in Le Petit Trel van hebben mogen genieten. Nogmaals bedankt voor de fijne week die we bij jullie mochten doorbrengen.

We kwamen na eerdere vakantie's in Frankrijk op campings, als leken met een klein hartje, toe in de gite en waren meteen overdonderd. Het afgelegen, rustgevende domein kreeg ons onmiddellijk stil na een lange autorit en bracht instant een relax-gevoel. Na de warme verwelkoming van René en Marianne waren we opnieuw onder de indruk van het prachtige uitzicht over de vallei en de luxe van de gite. Alles wat een mens nodig heeft was aanwezig! Genoeg slaap-, eet- en zitruimte in een gezellig ingericht interieur. Na een korte rondleiding konden we dan ook meteen genieten van een verkoelende duik in de zalige infinity pool wat we tijdens ons verblijf meedere malen deden! We hebben genoten van een zalige vakantie in een super omgeving waar elke dag gevuld kon worden met leuke uitstapjes naar oa marktjes overdag, 'des marches gourmands' 's avonds, bezoeken aan de nabijgelegen dorpjes met de plaatselijke restaurants, het kasteel van Bonaguil, musee du foie gras enz enz.. Kortom een vakantie waar we met een grote glimlach op terugkijken en eentje die ons zeker overtuigd heeft om tijdens volgende vakanties terug te kiezen voor de gastvrijheid van een gite! De twijfels zijn volledig verdwenen en hebben plaatsgemaakt voor leuke, positieve herinneringen! Een aanrader!!!

Een prachtige plek voor een heerlijk rustige vakantie! Wanneer je toekomt en de oprijlaan inrijdt voel je al meteen een 'oooh' dat gaat hier de moeite zijn. Marianne en Réne die je vriendelijk onthalen en je onmiddellijk het gevoel geven dat je hier vrij en blij kan rondwandelen op het prachtige domein. Ze geven je goede tips en respecteren je privacy. Eén blik op het huisje en het zwembad en we waren verkocht. Dit verblijf is een pareltje. Alles mooi verzorgd, plantjes en bloemen, tot in de details stijlvol aangekleed. Meerdere terrassen waar je kan verpozen. Wij hadden het geluk prachtig weer te hebben en vonden verkoeling onder de gezellige luifel aan het zwembad, maar ons favoriete plekje was absoluut het overdekte zijterras! Daar konden we heerlijk koken op de gasbarbecue, spelletjes spelen en gezellig relaxen met het gezin. Ook binnen in huis is alles zeer verzorgd en kom je niets te kort.
Petit trel is gelegen in een natuurgebied waar het zo rustig is dat er plots een hert kan passeren, en de eekhoorntjes 's avonds in de bomen verschijnen. Heel charmant allemaal.
Het is er een beetje hemel op aarde, heerlijk om te vertoeven op zich, maar het zijn Marianne en René die de plek een ziel geven. Héérlijke mensen met een verhaal. Ze doen alles om jou de best mogelijke vakantie te geven, onze zoon mocht de fiets van René lenen voor een tochtje, ze kregen heerlijk ijs van Marianne, etc.
We hebben maar van één iets spijt, en dat is dat we niet snel meer zo'n mooie locatie zullen vinden voor een volgende vakantie!

Bedankt dat we jullie mochten leren kennen, dikke knuffel voor Noa en groetjes aan de kleinkinderen!