Petit Trel

Bekijk album (16)

Beschikbaarheid van 'Petit Trel'

Marianne & René Braacx heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 18 mar 2019

Petit Trel heeft 28 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,6

Wie net als wij houdt van rust, ruimte en comfort met de mogelijkheid om te wandelen en fietsen, is bij Le Petit Trel aan het juiste adres. Gelegen op een plateau heb je een prachtig uitzicht op de omliggende heuvels dat doet denken aan Toscane. De hartelijke ontvangst door eigenaars Marianne en Rene maakt dat je je gelijk thuisvoelt op deze mooie plek.

De gite is een vrijstaand authentiek gebouw dat smaakvol is ingericht en voorzien is van alle denkbare gemakken. Op de overdekte vlonder kun je heerlijk ontbijten en dineren met uitzicht, en de overkapte open schuur is een fijne plek als je wat verkoeling zoekt. Wij vonden het ook fijn dat de gite en studio alleen gezamenlijk verhuurd worden, zodat je hier zonder andere vakantiegangers bent.

Vanaf het terrein loop je zo de natuur in, via gemarkeerde routes of maak je een mooie fietstocht. Rene kan je precies vertellen welke plaatsjes en routes de moeite waard zijn.

In het dal van de Lot fiets je langs kleine en grotere dorpjes, zoals Saint Vite en Monsempron Libos. Als je meer uitdaging zoekt, kun je over de heuvels naar aangrenzende dalen, waarbij je pittige klimmetjes kan doen en Middeleeuws aandoende dorpen als Beauville en Roquecor tegenkomt.
Wat verder weg (auto) ligt Lauzerte, een Middeleeuwse bastide aan de route naar Santiago de Compostela.
Voor boodschappen en een bakker kun je naar Saint Sylvestre sur Lot op ongeveer 10 km.

Dit is maar een kleine greep uit wat deze streek te bieden heeft, en we zijn blij dat we daar in Le Petit Trel van hebben mogen genieten. Nogmaals bedankt voor de fijne week die we bij jullie mochten doorbrengen.

We kwamen na eerdere vakantie's in Frankrijk op campings, als leken met een klein hartje, toe in de gite en waren meteen overdonderd. Het afgelegen, rustgevende domein kreeg ons onmiddellijk stil na een lange autorit en bracht instant een relax-gevoel. Na de warme verwelkoming van René en Marianne waren we opnieuw onder de indruk van het prachtige uitzicht over de vallei en de luxe van de gite. Alles wat een mens nodig heeft was aanwezig! Genoeg slaap-, eet- en zitruimte in een gezellig ingericht interieur. Na een korte rondleiding konden we dan ook meteen genieten van een verkoelende duik in de zalige infinity pool wat we tijdens ons verblijf meedere malen deden! We hebben genoten van een zalige vakantie in een super omgeving waar elke dag gevuld kon worden met leuke uitstapjes naar oa marktjes overdag, 'des marches gourmands' 's avonds, bezoeken aan de nabijgelegen dorpjes met de plaatselijke restaurants, het kasteel van Bonaguil, musee du foie gras enz enz.. Kortom een vakantie waar we met een grote glimlach op terugkijken en eentje die ons zeker overtuigd heeft om tijdens volgende vakanties terug te kiezen voor de gastvrijheid van een gite! De twijfels zijn volledig verdwenen en hebben plaatsgemaakt voor leuke, positieve herinneringen! Een aanrader!!!

Een prachtige plek voor een heerlijk rustige vakantie! Wanneer je toekomt en de oprijlaan inrijdt voel je al meteen een 'oooh' dat gaat hier de moeite zijn. Marianne en Réne die je vriendelijk onthalen en je onmiddellijk het gevoel geven dat je hier vrij en blij kan rondwandelen op het prachtige domein. Ze geven je goede tips en respecteren je privacy. Eén blik op het huisje en het zwembad en we waren verkocht. Dit verblijf is een pareltje. Alles mooi verzorgd, plantjes en bloemen, tot in de details stijlvol aangekleed. Meerdere terrassen waar je kan verpozen. Wij hadden het geluk prachtig weer te hebben en vonden verkoeling onder de gezellige luifel aan het zwembad, maar ons favoriete plekje was absoluut het overdekte zijterras! Daar konden we heerlijk koken op de gasbarbecue, spelletjes spelen en gezellig relaxen met het gezin. Ook binnen in huis is alles zeer verzorgd en kom je niets te kort.
Petit trel is gelegen in een natuurgebied waar het zo rustig is dat er plots een hert kan passeren, en de eekhoorntjes 's avonds in de bomen verschijnen. Heel charmant allemaal.
Het is er een beetje hemel op aarde, heerlijk om te vertoeven op zich, maar het zijn Marianne en René die de plek een ziel geven. Héérlijke mensen met een verhaal. Ze doen alles om jou de best mogelijke vakantie te geven, onze zoon mocht de fiets van René lenen voor een tochtje, ze kregen heerlijk ijs van Marianne, etc.
We hebben maar van één iets spijt, en dat is dat we niet snel meer zo'n mooie locatie zullen vinden voor een volgende vakantie!

Bedankt dat we jullie mochten leren kennen, dikke knuffel voor Noa en groetjes aan de kleinkinderen!

Zonder enige twijfel een top week gehad bij Le Petit Trel! Het was elke dag weer genieten in dit paradijs. De gite ziet er niet alleen mooi uit, maar is ook hartstikke comfortabel en luxe.Verder zijn er om de gite heen meerdere fijne zitplekken waar je volledig tot rust kan komen.

Na het bezoeken van leuke dorpjes en steden in de omgeving bood het zwembad verkoeling en een prachtig uitzicht op de vallei. Daarnaast kan er in de natuurlijke omgeving van de gite ook leuk worden gewandeld en is het een echte aanrader om de sterren 's avonds/nachts te bekijken, zo'n heldere sterrenhemel zal je in Nederland zelden zien.

De service, gastvriendelijkheid en gezelligheid maakte het helemaal perfect. René en Marianne bedankt voor deze top week, we hebben genoten!

Wij hebben een heerlijke rustige week doorgebracht in dit fijne vakantiehuis!
De kinderen hebben erg genoten van het prachtige zwembad en wij van de fijne zitplekjes op het domein.
De aanwezige puzzels deden onze oudste zelfs even vergeten dat er ook WIFI was :-)
En goed om weten... het mooie aanbod Nederlandstalige lectuur, ideaal als je je boek thuis vergeten bent!