L' Hoste

Bekijk album (34)

L' Hoste is een comfortabel en prachtig ingericht huis met 4 sterren. Er is een verwarmd zwembad. Bij het zwembad bevindt zich een aparte gite met woonkamer en keuken. Ook is er een badkamer met wastafel, inloopdouche en toilet. Op de bovenverdieping is een slaapkamer. Inclusief deze heeft L' Hoste 4 slaapkamers voor maximaal 8 personen. Er zijn een aantal terrassen. Drie daarvan zijn overdekt. Vanaf het terras achter de woning kijkt u op het zwembad en heeft u een prachtig uitzicht over de omgeving. Het huis heeft een ruime living met vide en open keuken. Op de benedenverdieping bevinden zich twee slaapkamers, een ruime badkamer en apart toilet. Op de bovenverdieping is de vierde slaapkamer grenzend aan de vide en een in 2014 vernieuwde romantische badkamer. L'Hoste heeft een carport voor twee auto's. Voor het vroege voorjaar en het najaar heeft L'Hoste een centrale verwarming d.m.v. een warmtepomp. De living heeft een houtgestookte haard (vernieuwd in 2013) voor de gezellige warmte. Er is airconditioning op de twee slaapkamers op de bovenverdieping. Zowel in het huis als in de gite.

L' Hoste is gelegen in het noordelijk gedeelte van de Lot et Garonne (departement 47) dat grenst aan de Dordogne. De omgeving bestaat uit een werkelijk prachtig heuvelachtig gebied met boomgaarden en velden met zonnebloemen en koren. Vanaf het terras heb je een uitzicht tot 20 km ver. Het huis ligt op 200 meter boven zeeniveau. In de omgeving vind je prachtige pittoreske bastides (versterkte dorpjes), gesticht in de middeleeuwen. Mooie voorbeelden zijn Pujols, Monflanquin, Penne d' Agenais, Villereal en Monpazier. In de omgeving vind je verschillende kastelen zoals Chateau de Biron, Chateau de Bonaguil. en het Chateau de Monbazillac. Er is een mooie glooiende golfbaan bij Castelnaud-de-Gratecambe op 4,5 km.
In het dorpje Cancon kan men terecht kan voor brood en andere boodschappen (4,5 km). In Villeneuve sur Lot (16 km) zijn een aantal grotere supermarkten zoals Auchan en Le Clerq. De provinciehoofdstad is Agen. De Lot et Garonne is nog niet ontdekt door het toerisme. Het departement heeft een net iets zonniger klimaat dan de Dordogne en er valt minder regen.

Wijn hoort natuurlijk bij Frankrijk. De Lot et Garonne heeft 4 kleinere wijngebieden en rond Cahors is een wijngebied langs de Lot met maar liefst 52 chateaux. De vignobles van Cahors zijn net als die van Bergerac en Monbazillac op 30 autominuten gelegen. Bij het Chateau de Monbazillac heb je een prachtig uitzicht over de omgeving van Bergerac.
Op culinair gebied zijn veel er leuke restaurants te vinden waar je lekker kunt eten. Tips:
In Monflanquin: "Abaya", een uitstekend libanees restaurant. Verder zijn "Le Jardin" en "Le Prince Noir" goed. In Monpazier: "Eleonore", behorend bij hotel "Edward I" met Nederlandse eigenaars en "Bistrot 2" zijn heel goed.
Een uitstekend maar heel betaalbaar Italiaans restaurant in Villeneuve sur Lot is "Chez Pietro". Dit is ook een aanrader. Ook "L'ecluse" aan de westkant van Villeneuve sur Lot, gelegen aan de Lot, is aan te bevelen. Hier moet je via internet reserveren.

Rust en ruimte zijn de twee kernwoorden. In ons huis kan je alle drukte en stress uit Nederland achter je laten. Er is daarnaast van alles te ondernemen. Het is maar waar je belangstelling naar uit gaat.
Golfen, wandelen, mountainbiken, paardrijden, kanovaren, bastides en kastelen bezoeken, tuinen bekijken. Maar ook musea, grotten, eetmarkten, kunst met een grote K > het atelier en museum van Zadkine en een bezoek aan de wijngebieden rond Cahors en Bergerac behoren tot de mogelijkheden. Voor de (kleine) kinderen zijn het "Parc en Ciel" bij Lacapele-Biron en "Walibi" bij Agen leuke dagjes uit.

De huur is inclusief al het bed - en linnengoed, dat eens per week wordt verschoond. De eind-schoonmaakkosten à € 125,- zijn niet inbegrepen. De gemeentelijke belasting à 1,05 euro per persoon per overnachting is eveneens niet inbegrepen. Kinderen zijn vrijgesteld van de gemeentelijke belasting.

  • Borg € 250,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 125,00

Beschikbaarheid van 'L' Hoste '

PETER EN MARIANNE KANSEN heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 16 jan 2019

L' Hoste heeft 1 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

L'Hoste is een prachtig vakantiehuis. Veel ruimte, schitterend zwembad en mooie omgeving. Leuke dorpjes en markten in de nabije omgeving.
Absoluut een aanrader voor een rustige, relaxte vakantie in een mooi, ruim huis met groot privé zwembad.