Grand Houstaud

Bekijk album (39)

Beschikbaarheid van 'Grand Houstaud'

Hans van Straten en Fokje Bult heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 23 feb 2019

Grand Houstaud heeft 7 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,7
fam Smeman

We hebben genoten van ons verblijf met twee kinderen van 14 en 11 jaar in Grand Houstaud. We werden hartelijk ontvangen, ook door de twee schatten van honden. In het huis ontbreekt het werkelijk aan niets. Met warm weer blijft het in het huis nog steeds aangenaam koel. Het zwembad is geweldig, je kunt er in duiken, baantjes zwemmen of lekker dobberen op een luchtbed met uitzicht langs de olijvenbomen op het weidse landschap. Je kunt ook altijd lekker in de schaduw zitten op je eigen overdekte terras. Een grote supermarkt is op een paar km afstand in Marmande. Wat ons betreft een aanrader!

FOKJE VAN STRATEN

Recensies van gasten 2018!

FOKJE VAN STRATEN

Recensies gasten 2018!

FOKJE VAN STRATEN

Recensies van gasten 2018!

Wij werden direct zeer warm ontvangen. Onze zoon van bijna 8 heeft zich geen minuut verveelt en wil onmiddellijk terug gaan. Wij hebben genoten van het zwembad, het huisje, de rust en het prachtig uitzicht. Wij komen zeker nog eens terug.