Grand Houstaud

Bekijk album (45)

Beschikbaarheid van 'Grand Houstaud'

Hans van Straten en Fokje Bult heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 31 jul 2021

Grand Houstaud heeft 10 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in juli 2021
Roelandt- Van den Buys

Wij hebben weer een weekje mogen genieten van het prachtig paradijs. Wij waren er voor de 4de keer en elke keer is het genieten. Genieten met de grote G van het uitzicht, het huisje en de diertjes en natuurlijk niet te vergeten de gastvrijheid en vriendelijkheid van Hans en
Fokje. Wij tellen al terug af naar volgende zomer!

Bezocht in juli 2021
van de Graaf Louise C

Ook voor de vierde keer is het het beste van het beste.
Geen woorden voor de lieve mensen, de leuke dieren en de sfeervolle plek met het superzwembad. Gewoon het einde. Bij aankomst voelt het voor ons als thuiskomen. Weggaan doet altijd pijn. Tot weerziens!
Xxx Martin & Lous

Reactie van Hans van Straten en Fokje Bult

Twee mooie weken met jullie gehad! Bedankt voor de lieve recensie we konden er niets anders van maken hahaha. Tot de volgende keer!

Bezocht in juni 2019

Zeer schoon en compleet huisje. De eigenaars zijn ontzettend gastvrij en behulpzaam. Het is een heerlijke plek.

Wat een lieve reactie. Bedankt! Ook voor jullie aanwezigheid het was erg leuk met elkaar en de honden.

fam Smeman

We hebben genoten van ons verblijf met twee kinderen van 14 en 11 jaar in Grand Houstaud. We werden hartelijk ontvangen, ook door de twee schatten van honden. In het huis ontbreekt het werkelijk aan niets. Met warm weer blijft het in het huis nog steeds aangenaam koel. Het zwembad is geweldig, je kunt er in duiken, baantjes zwemmen of lekker dobberen op een luchtbed met uitzicht langs de olijvenbomen op het weidse landschap. Je kunt ook altijd lekker in de schaduw zitten op je eigen overdekte terras. Een grote supermarkt is op een paar km afstand in Marmande. Wat ons betreft een aanrader!

FOKJE VAN STRATEN

Recensies gasten 2018!