Grand Houstaud

Bekijk album (45)

Beschikbaarheid van 'Grand Houstaud'

Hans van Straten en Fokje Bult heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 08 sep 2021

Grand Houstaud heeft 13 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in september 2021

Wat weer een heerlijk vakantie! Hans en Fokje zijn zeer gastvrij. Schoon huis, goede bedden!
Hond en kind hebben ook genoten.
Prachtige omgeving

Reactie van Hans van Straten en Fokje Bult

Super goede ontvangst en toplocatie van uitzicht zwembad en afgesloten tuin ,ook pacha heeft hem super geamuseerd met zijn 2 Franse vriendinnen + zalige wandelingen

Dank jullie wel en wellicht tot een volgende keer!

Bezocht in juli 2021

Wij hebben al voor de derde keer mogen genieten in jullie fantastische huis.
Onze kinderen genieten keer op keer.
Wij komen zeker terug!

We kunnen niet wachten! Succes met het bouwen van jullie droomhuis en wanneer het even kan.........altijd welkom

Bezocht in juli 2021
Roelandt- Van den Buys

Wij hebben weer een weekje mogen genieten van het prachtig paradijs. Wij waren er voor de 4de keer en elke keer is het genieten. Genieten met de grote G van het uitzicht, het huisje en de diertjes en natuurlijk niet te vergeten de gastvrijheid en vriendelijkheid van Hans en
Fokje. Wij tellen al terug af naar volgende zomer!

Wij ook! In dit geval tijd vliegt is fijn. Tot volgend zomer.

Bezocht in juli 2021
van de Graaf Louise C

Ook voor de vierde keer is het het beste van het beste.
Geen woorden voor de lieve mensen, de leuke dieren en de sfeervolle plek met het superzwembad. Gewoon het einde. Bij aankomst voelt het voor ons als thuiskomen. Weggaan doet altijd pijn. Tot weerziens!
Xxx Martin & Lous

Twee mooie weken met jullie gehad! Bedankt voor de lieve recensie we konden er niets anders van maken hahaha. Tot de volgende keer!