L'Atelier

Bekijk album (22)

Beschikbaarheid van 'L'Atelier'

Ruud en Lysch van Lammeren-Verschooten heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 28 sep 2019

L'Atelier heeft 1 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in september 2019

De duiventoren is met vakmanschap en gevoel voor details gerestaureerd, zoals een op maat gemaakte eiken houten trap. We zijn gastvrij ontvangen en er was ruimte om mee te denken met een ongewone vraag/ wens. Wij hebben genoten van de prachtige omgeving met wandelmogelijkheden en lekker gezwommen in het privé zwembad.
Hartelijk dank Harry en Miriam