Le Bourg

Bekijk album (65)

Beschikbaarheid van 'Le Bourg'

Paul van Kempen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 12 feb 2019

Le Bourg heeft 8 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in oktober 2018

Wij komen hier al ruim 10 jaar en vinden dit nog steeds het mooiste vakantiehuis van Frankrijk. Het hoofdhuis is heel smaakvol ingericht en van alle gemakken voorzien. De keuken is optimaal geoutilleerd, je kan er een goed diner voor 12 personen aanrichten!
De gites zijn fantastisch en bieden optimaal slaapcomfort en geven ruimschoots privacy, ook wanneer je met een wat grote groep in Le Bourg verblijft. In de tuin zijn talloze zitjes om in de zon en in de schaduw te vertoeven. Het zwembad ligt idyllisch tussen het hoofdhuis en de gites in en biedt heerlijke verkoeling. Tenslotte is het uitzicht over de vallei fenomenaal.
Paul, de eigenaar, is een uitstekende verhuurder die de zaken altijd goed op orde heeft!
Kortom wij beleven dit huis van harte aan!

Mooie locatie, huis, tuin en zwembad, zeer verzorgd en met smaak ingericht, diverse terrassen, van alle gemakken voorzien!
Aanrader!

Wat een heerlijke plek! Prachtig uitzicht, ruime en gezellige gites en een fijn zwembad. Wij zijn met 5 kinderen (leeftijden van 3 tot 14jaar) in augustus 2018 geweest. Voor de kleinste was er een extra badje, wat heel fijn was. Ze kon heerlijk in de schaduw spelen. Alles is er en dat is zeker prettig als je met een groot gezin op vakantie gaat. We komen zeker nog een keer terug!

Ronduit een Eldorado! Je kunt hier genieten van de rust en de natuur, en van een prachtig uitzicht. De gite is optimaal geoutilleerd. Het zwembad is echt fantastisch. Ook de omgeving heeft veel te bieden, zowel op cultureel als op culinair gebied. Dit alles maakt een verblijf hier zeer de moeite waard!

Bezocht in oktober 2016
Charley

Wij stel van 4 personen hebben een goddelijke week genoten op au Bourg. De laatste week van september waren wij daar en wat ons opviel was dat het weer nog zo mild was: niet te warm en niet te koud. Iedere dag vele malen gezwommen in het prachtige zwembad met uitzicht over de heuvels en daarna “uitrusten” op het prachtige terras met veel privacy. Alles in topconditie voorzien van prachtige planten en vijgenbomen. De ligging is ook heel bijzonder.
Het huis ligt aan de voet van een eeuwenoud kerkje en straalt de ultieme rust uit.
Wij hebben geslapen in de annexe een luxueus appartement aan de zijkant van de tuin, Van alles voorzien eigen douche en toilet ook hier weer die rust en ’s morgens het prachtige uitzicht over de heuvels. De twee andere vrienden hebben geslapen in het hoofdhuis. Ook hier uitstekende bedden en comfort. De keuken is voorzien van een hagelnieuw 6 pits Italiaans fornuis met grote oven. Vaatwasser en wasmachine/droger zijn aanwezig zoals ook NL TV en geluidsinstallatie. Het ontbrak werkelijk aan niets. Het interieur is sfeervol en knus.
In de middag steeds geluncht op het heerlijke terras en ’s avonds gedineerd onder de Auvent. Een houten overkapping met lange tafel heel romantisch.

Dit huis staat op onze lijst voor de toekomst we zullen er zeker nog een keer naar toe gaan een echte aanrader.