Le Bourg

Bekijk album (65)

Le Bourg is een in oorspronkelijke stijl gerestaureerde natuurstenen boerenhoeve met apart gastenverblijf gesitueerd op eigen terrein bestaande uit terrassen, tuinen en zwembad ( 10m x 6m.)
Op de begane grond van het hoofdhuis is er een ruime stijlvol ingerichte woonkamer van 70 m2 met open haard, goed gevulde bibliotheek, breedbeeld HD-TV , DVD-speler en geluidsinstallatie, WIFI en zicht op een gezellige open keuken met 5 pits gasfornuis/oven, combi/magnetron, koelkast en afwasmachine. Op de vide ( beperkte stahoogte) zijn er 4 slaapplaatsen. Op de benedenverdieping is er een ouderslaapkamer met openslaande deuren naar het terras, een tweepersoonsbed, badkamer met ligbad en douche, wastafel en toilet. In de hal beneden is er ook nog een aparte toilet. Er zijn diverse benodigdheden voor het verblijf van baby's en kinderen .

Tegenover het hoofdhuis aan de andere zijde van het zwembad is er ook nog een apart gastenhuis geschikt voor 2 personen met zit-slaapkamer van 25 m2 en een aparte badkamer met douche, toilet en wastafel. Zeer geschikt voor oudere kinderen en/of bezoekende familieleden of vrienden. Een overdekt terras (au vent) met lange eettafel en stoelen biedt van daaruit vrij uitzicht op het zwembad en de vallei.
Aan de zuidzijde van dit overdekte terras , iets lager gelegen, is er recent een 2e gastenhuis gebouwd, geschikt voor 2 personen met zit-slaapkamer en keuken van 28 m2 met koelkast, magnetron en fornuis met 3 pits electrische kookplaat en een aparte badkamer met douche, toilet en wastafel. Er zijn 3 openslaande deuren met vrij zicht op de vallei. De beide gastenhuizen zijn vlak bij elkaar gelegen en verbonden met een stenen trap.U hebt wel optimale privacy in beide gastenverblijven.
Het 2e gastenhuis is alleen beschikbaar bij boekingen van 6-8 personen! Voor prijzen per periode/aantal personen zie de website.

In de garage bevinden zich een extra koelkast en een separate vrieskast. Hier staan ook de wasmachine en de droger; voorts parasols, matrassen voor de ligbedden, barbecue en spullen voor het zwembad en diverse sportattributen inclusief 2 racefietsen waar u gebruik van kunt maken.

Het huis ligt op 0,5 ha eigen terrein aan de zuid-rand van een heuvelrug met prachtig uitzicht op het dal en de tegenoverliggende heuvel; naast een romaans kerkje uit de 13e eeuw. Het glooiende terrein bestaat deels uit zonneterrassen op verschillende niveaus, tuin met lavendel en oleanders, grasvelden, prive zwembad met uitzicht op vallei, deels uit bebost terrein. Het geheel geeft een optimale privacy zonder gevoel van verlatenheid. Het gehele terrein inclusief de 3 huizen, zwembad en garage is ter uwer beschikking zonder een (mogelijk) hinderlijke aanwezigheid van een eigenaar/toezichthouder op hetzelfde terrein.

In de directe omgeving liggen schilderachtige bastide-stadjes zoals Beauville, Rocquecor, Montaigue de Quercy, Tournon en Penne-d’Agenais. Het landschap ademt een Toscaanse sfeer
Historische plaatsen zoals Cahors, Moissac en Montauban liggen op 60-80 km afstand . De trein stopt in Agen (20 km) en Penne d’Agenais.. Er zijn vliegvelden in Bergerac (Transavia) op 50 km afstand; ,Bordeaux (KLM)en Toulouse (KLM) op 150 km.

Dit is het gebied van de foie gras en de wijnen uit Cahors, Buzet, Duras en Madiran . Beroemd zijn de pruimen van Agen. Er is een aantal uitstekende restaurants in de buurt met traditionele en internationale keuken.

In de directe omgeving zijn diverse leuke wandelroutes uitgezet. U kunt zwemmen, tenissen, paardrijden,mountainbiken en golven. Typerend voor de streek zijn de lokale markten met groenten, fruit en locale producten, brocantes en vide greniers ( zolderopruiming). In het hoogseizoen wordt er in sommige dorpen op de weekendavonden een zogenaamde " marché gourmand " georganiseerd: gezellig met elkaar eten en drinken aan lange tafels op het dorpsplein. Voor kinderen is er in Agen ( op 20 km afstand) een Walibi-pretpark.

De verhuur loopt in principe van zaterdag tot zaterdag. Uitzonderingen zijn bespreekbaar. Er is een Nederlands echtpaar dat op afstand toezicht houdt en waar u voor al uw vragen terecht kunt.
Het zwembad is geopend van mei t/m september.

Prijzen inclusief gas,water en electra en verwarmingskosten.
Niet inbegrepen: verplichte schoonmaakkosten door toezichthouder ( €60-80). Prijs afhankelijk van gebruik aantal gites

Linnenpakketten lakens,badmat,handdoeken/badhanddoek) zijn gratis beschikbaar.

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 60,00

Beschikbaarheid van 'Le Bourg'

Let op! Paul van Kempen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 10 nov 2018

Le Bourg heeft 8 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in oktober 2018

Wij komen hier al ruim 10 jaar en vinden dit nog steeds het mooiste vakantiehuis van Frankrijk. Het hoofdhuis is heel smaakvol ingericht en van alle gemakken voorzien. De keuken is optimaal geoutilleerd, je kan er een goed diner voor 12 personen aanrichten!
De gites zijn fantastisch en bieden optimaal slaapcomfort en geven ruimschoots privacy, ook wanneer je met een wat grote groep in Le Bourg verblijft. In de tuin zijn talloze zitjes om in de zon en in de schaduw te vertoeven. Het zwembad ligt idyllisch tussen het hoofdhuis en de gites in en biedt heerlijke verkoeling. Tenslotte is het uitzicht over de vallei fenomenaal.
Paul, de eigenaar, is een uitstekende verhuurder die de zaken altijd goed op orde heeft!
Kortom wij beleven dit huis van harte aan!

Mooie locatie, huis, tuin en zwembad, zeer verzorgd en met smaak ingericht, diverse terrassen, van alle gemakken voorzien!
Aanrader!

Wat een heerlijke plek! Prachtig uitzicht, ruime en gezellige gites en een fijn zwembad. Wij zijn met 5 kinderen (leeftijden van 3 tot 14jaar) in augustus 2018 geweest. Voor de kleinste was er een extra badje, wat heel fijn was. Ze kon heerlijk in de schaduw spelen. Alles is er en dat is zeker prettig als je met een groot gezin op vakantie gaat. We komen zeker nog een keer terug!

Ronduit een Eldorado! Je kunt hier genieten van de rust en de natuur, en van een prachtig uitzicht. De gite is optimaal geoutilleerd. Het zwembad is echt fantastisch. Ook de omgeving heeft veel te bieden, zowel op cultureel als op culinair gebied. Dit alles maakt een verblijf hier zeer de moeite waard!

Bezocht in oktober 2016
Charley

Wij stel van 4 personen hebben een goddelijke week genoten op au Bourg. De laatste week van september waren wij daar en wat ons opviel was dat het weer nog zo mild was: niet te warm en niet te koud. Iedere dag vele malen gezwommen in het prachtige zwembad met uitzicht over de heuvels en daarna “uitrusten” op het prachtige terras met veel privacy. Alles in topconditie voorzien van prachtige planten en vijgenbomen. De ligging is ook heel bijzonder.
Het huis ligt aan de voet van een eeuwenoud kerkje en straalt de ultieme rust uit.
Wij hebben geslapen in de annexe een luxueus appartement aan de zijkant van de tuin, Van alles voorzien eigen douche en toilet ook hier weer die rust en ’s morgens het prachtige uitzicht over de heuvels. De twee andere vrienden hebben geslapen in het hoofdhuis. Ook hier uitstekende bedden en comfort. De keuken is voorzien van een hagelnieuw 6 pits Italiaans fornuis met grote oven. Vaatwasser en wasmachine/droger zijn aanwezig zoals ook NL TV en geluidsinstallatie. Het ontbrak werkelijk aan niets. Het interieur is sfeervol en knus.
In de middag steeds geluncht op het heerlijke terras en ’s avonds gedineerd onder de Auvent. Een houten overkapping met lange tafel heel romantisch.

Dit huis staat op onze lijst voor de toekomst we zullen er zeker nog een keer naar toe gaan een echte aanrader.