Gite Pola

Bekijk album (33)

Beschikbaarheid van 'Gite Pola'

Pola Lichtendahl heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 03 sep 2020

Gite Pola heeft 2 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Dit is een topvakantieverblijf! Vriendelijk onthaal door de gastvrouw en gastheer. De gite is voorzien van alles, wij hebben niets te kort gekomen. De tuin is goed omheind, het zwembad is voldoende groot en de jacuzzi is zeker een pluspunt. Alles was kraaknet. Wij hadden een superleuke vakantie en kunnen het iedereen aanraden!

Reactie van Pola Lichtendahl

Dankjewel. Jullie waren samen met de hond leuke gasten en hebben hopelijk een fijne rustige vakantie gehad Jullie zijn altijd welkom. Mvg Tom&Pola

Bezocht in mei 2019

Prachtige plek, goed verzorgd, ruime gites, fijne accomodatie, met vriendelijke gastvrouw en heer.

Reactie van Pola Lichtendahl

Jullie waren een van de eerste gasten. Bedankt voor het openen van het zwembad. Hopelijk zien we jullie snel weer terug. Tom&Pola