Les Séchoirs

Bekijk album (23)

Les Séchoirs dateert van de 17e eeuw, met rustieke houten balken en originele stenen muren. Toch vindt u er alle moderne voorzieningen die voor een heerlijke vakantie of een paar dagen ertussenuit in het laagseizoen. U vindt 2 slaapkamers in de gite en plaats tot 5 personen. Alle slaapkamers hebben een prachtig uitzicht over de rivier en het omringende landschap. De bedden zijn zeer comfortabel. U hebt de beschikking over een gedeelde ruimte met wasmachine etc. In de gite vindt u draadloos internet, maar ook buiten en bij het zwembad! U kunt heerlijk zitten en relaxen op een van de twee terrassen, of gaan vissen op een van de steigers bij de rivier: uw eigen stukje rivieroever! Om de pret nog te verhogen zijn er 2 boten te huur voor gasten, waarmee u tot de volgende sluis kunt varen, 13 km verder!

  • Boot bij huis

In Laffite vindt u het bekende pruimenmuseum, een leuke aanlegplaats. Vissers kunnen er op grote karpers vissen, en er is een prachtig zandstrandje op 10 minuten lopen. Dichterbij huis is er het prachtige zwembad dat met bronwater wordt gevuld, waardoor u de hele zomer lekker kunt afkoelen.
Clairac is een oud Bastidedorp, met winkels, restaurants (5) en een wekelijkse markt op donderdag. Niet ver van Les Séchoirs is ook een Carrefour Connect supermarkt, die elke dag open is en waar u een uitgebreid aanbod vindt. Daarnaast is een benzinestation en tegenover een bakker en een apotheek. Les Séchoirs is perfect gelegen met alles bij de hand, maar ook met ontelbare bezienswaardigheden die u kunt bezoeken.
Kijk ook op onze website voor meer informatie.
Les Séchoirs aan de westkant van de rivier de Lot in het departement Lot-et-Garonne. U kunt er gemakkelijk komen met de auto, het viegtuig of de trein. Vanaf de autosnelweg is het maar 15 minuten rijden hiernaartoe. Vliegen kan op Bordeaux (75 minuten), Bergerac (60 minuten) of Toulouse (90 minuten).
Omdat het hier zo centraal gelegen is kunt u vanaf Les Séchoirsuitstapjes maken naar de mooie steden Bordeaux en Toulouse; bezoek de vele mooie dorpjes en stadjes in de omgeving en maak een uitstapje naar de Dordogne.

In Clairac is een serie restaurants met menu's voor iedere smaak, waaronder een geweldig restaurant aan de rivier, met uitzicht over het strand. Omdat het centrum maar 10 minuten lopen is kunt u de auto laten staan. De wijngaarden van Buzet liggen op maar 10 minuten rijden.

U kunt hier allerlei activiteiten ondernemen, waaronder
- een wandeling maken of een voettocht over de Grande Randonnée
- varen op de rivier de Lot
- vissen in de rivier de Lot of in een van de nabijgelegen meren
- paardrijden: op een paar minuten van Clairac is een manege
- zwemmen en andere watersporten. Er is een strandje in Clairac aan de rivier op 10 minuten lopen en er zijn watersportcentra.
- u kunt wijntoers maken vanaf Buzet en andere wijngaarden, op 10 minuten rijden bereikbaar.
- bezoek ook de lokale markten met hun heerlijke verse producten, het hele jaar door.

Chrissie en John Stephen (Engelsen) bieden u een perfecte omgeving om uw perfecte vakantie te vieren. Naast de gewone bedden hebben we ook ledikantjes voor baby's of kleine kinderen, en een kinderstoel. Laat het ons bij reservering even weten als u deze spullen nodig heeft; ze worden verstrekt zonder extra kosten.

Op het terrein is nog een andere gite voor 4 tot 6 personen.

Op het terrein is voldoende veilige parkeerplaats, en voor motorrijders is er een beveiligde garage waar u uw motor maar ook uw pak kwijt kunt om het te laten drogen.... want zelfs hier in het Zuidwesten van Frankrijk regent het een enkele keer.

Les Séchoirs is een mooi gerenoveerde gite aan de oever van de Lot. Neem contact met ons op voor speciale tarieven en voor bijvoorbeeld een lang weekend (3 a 4 nachten).

  • Borg € 300,00

Beschikbaarheid van 'Les Séchoirs'

Let op! John and Chrissie Stephen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 02 apr 2018

De bezoekers van Les Séchoirs hebben nog geen recensies geschreven