Fernandel

Bekend bij Gites sinds 2016
Bekijk album (17)

Dit mooie huis en pierre is opgedeeld in twee gites. Fernandel is heel ruim en modern ingericht.
Het is geschikt voor twee personen die van ruimte en comfort houden.Er staat een stijlvolle hoogglans witte keuken in die U zeker uitnodigt tot koken.
Er is een oven en vaatwasser aanwezig.Verder staat er een grote houten tafel en twee heerlijke relax fauteuills bij de prachtige grote open haard.
De slaapkamer heeft goede kwalitatieve bedden die ook extra lang zijn, aansluitend loopt u zo de design badkamer binnen met een regendouche.
De muren van de gite zijn binnen ook allemaal en pierre met houten balken wat een heel warm en gezellig gevoel oproept. De twee vertrekken van de gite zijn gelijkvloers.Het is een gite voor mensen die meer dan doorsnee zoeken. Er is een groot privé buitenterras met een prachtig mooi weids uitzicht, uitkijkend naar de pyrineeën.Ook deze heeft een moderne uitstraling en goede stoelen.
Kijkt U ook naar onze andere gite:Pichounel!

Wij zijn gesitueerd net buiten Dondas, een dorpje van 135 inwoners.
De eerst volgende stad is Agen en die is 20 k.m. bij ons vandaan.
Hier kunt U 5 grote supermarkten vinden voor de wekelijkse boodschappen,
voor de dagelijkse een lekker vers stokbroodje rijdt U naar Pymirol ( 10 min.)

Het is in deze regio één groot feest wat betreft eten en drinken. Er zijn heel veel wijngaarden ,en een grote diversiteit aan restaurants.
Van menu's voor de lunch van zo rond de 13 euro tot 3 sterren restaurants. In Agen zijn zijn er genoeg te vinden maar ook in de leuke
kleine dorpjes op de heuvels met hun eigen specialiteiten. Het is hier de streek van Fois gras en Canard, We hebben heerlijke rode wijn
maar ook mooie rose's. U zal na afloop zeggen wat heerlijk het allemaal was!

U kunt prachtige wandelingen maken van huis uit zo door ons eigen bos, van een uur tot 4 of 5 uur durende wandelingen.
U kan mountainbiken maar tochten met de racefiets zijn ook zeker aan te raden, het is heuvelachtig dus goed te doen.
Paardrijden kan op drie k.m. bij ons vandaan. Karten behoort ook tot de mogelijkheden.

De maanden April,Mei, Juni 550 euro per week excl. schoonmaakkosten van 50 euro en Borg van 100 euro.
De maanden July en Augustus 795 euro per week excl. schoonmaakkosten van 50 euro en Borg van 100 euro.
Met ingang van 2017 zullen wij u 75 eurocent toeristenbelasting per persoon per dag in rekening brengen.
Bij vertrek zal dat met de borg verrekend worden.

  • Borg € 100,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 50,00

Beschikbaarheid van 'Fernandel'

Jaap en Jose Martin heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 30 dec 2018

Fernandel heeft 4 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,3
Leonie & René

Beste Jaap en Jose,

Wij hebben heerlijk genoten van het vakantiehuis ‘Fernandel’.
Super mooie locatie en een erg comfortabel huisje. Je komt er echt niks tekort.
Verder willen wij jullie bedanken voor de gastvrijheid!

Echt een aanrader!

Groetjes Leonie en René

Beste jaap en jose
We hebben genoten van jullie super mooie gite.
Het was een heelijke vakantie op jullie top locatie, zowel de gite als jullie landgoed was super relaxed.
Jullie gastvrijheid en al de mooie plekjes in de gite, tuin en zwembad hebben er voor gezorgt dat we een heerlijke week hebben gehad!
Voor iedereen een aanrader.
Bedankt voor alles
Groetjes hans en simone

jan en sabine

Prachtige gite met alle comfort, en een prachtige tuin.
Wij hebben genoten van de rust, de prachtige omgeving en de uitmuntende gastvrijheid.
We komen zeker nog eens terug.

Groeten
Jan en Sabine

Wij hebben gebruik gemaakt van de Gite Fernandel. Het fijne van het verblijf aldaar is dat het zo compleet is in uitrusting.
Er ontbreekt niets! Van het kleinste aardappelschilmesje tot een grote 'hapjespan', het is er allemaal en over de indeling van de Gite is goed nagedacht. Van de kookgelegenheid tot en met de koelkast. Het klopt, het werkt en dat allemaal zonder dat dingen onder je handen uit elkaar vallen of dat je twintig keer je hoofd stoot.
De bedden slapen voortreffelijk en het sanitair is voldoende!
De persoonlijke aandacht van zowel Jaap als José vertaalt zich in een gemeend: 'Gaat het goed met jullie, heb je nog iets nodig?'

Anja en Leo Dekker

Reactie van Jaap en Jose Martin

Het was leuk dat jullie de eerste gasten van Fernandel waren ! Bedankt voor jullie recensie. En hopelijk gaan we jullie nog een keer terugzien. Jaap & Jose