Fernandel

Bekijk album (17)

Beschikbaarheid van 'Fernandel'

Jaap en Jose Martin heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 19 jul 2019

Fernandel heeft 4 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,3
Leonie & René

Beste Jaap en Jose,

Wij hebben heerlijk genoten van het vakantiehuis ‘Fernandel’.
Super mooie locatie en een erg comfortabel huisje. Je komt er echt niks tekort.
Verder willen wij jullie bedanken voor de gastvrijheid!

Echt een aanrader!

Groetjes Leonie en René

Beste jaap en jose
We hebben genoten van jullie super mooie gite.
Het was een heelijke vakantie op jullie top locatie, zowel de gite als jullie landgoed was super relaxed.
Jullie gastvrijheid en al de mooie plekjes in de gite, tuin en zwembad hebben er voor gezorgt dat we een heerlijke week hebben gehad!
Voor iedereen een aanrader.
Bedankt voor alles
Groetjes hans en simone

jan en sabine

Prachtige gite met alle comfort, en een prachtige tuin.
Wij hebben genoten van de rust, de prachtige omgeving en de uitmuntende gastvrijheid.
We komen zeker nog eens terug.

Groeten
Jan en Sabine

Wij hebben gebruik gemaakt van de Gite Fernandel. Het fijne van het verblijf aldaar is dat het zo compleet is in uitrusting.
Er ontbreekt niets! Van het kleinste aardappelschilmesje tot een grote 'hapjespan', het is er allemaal en over de indeling van de Gite is goed nagedacht. Van de kookgelegenheid tot en met de koelkast. Het klopt, het werkt en dat allemaal zonder dat dingen onder je handen uit elkaar vallen of dat je twintig keer je hoofd stoot.
De bedden slapen voortreffelijk en het sanitair is voldoende!
De persoonlijke aandacht van zowel Jaap als José vertaalt zich in een gemeend: 'Gaat het goed met jullie, heb je nog iets nodig?'

Anja en Leo Dekker

Reactie van Jaap en Jose Martin

Het was leuk dat jullie de eerste gasten van Fernandel waren ! Bedankt voor jullie recensie. En hopelijk gaan we jullie nog een keer terugzien. Jaap & Jose