Gauguin

Bekijk album (22)

Beschikbaarheid van 'Gauguin'

vincent Tibosch heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 16 sep 2019

Gauguin heeft 5 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,6
Bezocht in oktober 2019
Laurens en Joke de Vries

Wij vierden een jubileum: deze nazomer waren we voor de 5e keer bij Vincent!
Eerder in Van Gogh en Cezanne, nu voor de 2e keer in Gauguin, echt onze favoriet!
Net als vorig jaar hadden we in de 1e week van oktober prachtig weer; veel zon, een windje, af en toe een kleine bui en de nachten heerlijk koel.
Lekker buiten lezen, lunchen, een wijntje drinken, in de buitenkamer 's avonds eten en als de ochtenden fris waren: even de paletkachel aan.
Natuurlijk elke dag samen in de spa genieten van de laatste zonnestralen, met al bubbelend een glaasje witte wijn.
Bovendien gezellig bijpraten met gastheer Vincent; alleen jammer dat Anne Neel al weer naar Nederland was, nu hebben we nog steeds geen kennis gemaakt!
Vincent, alweer hartelijk bedankt voor je warme gastvrijheid en tot de volgende keer!

Wij zaten in Gaugin met 3 volwassenen en een kind. Buiten is er een ruime, smaakvol ingerichte overdekte eet- en zitkamer. Het zwembad is dicht genoeg buj het huis, zodat je je kind(eren) in de gaten kan houden. En toch ver genoeg , zodat je geen last hebt van het lawaai. De SPA vlak naast het buitenterras kan je zelf regelen. Heerlijk vertoeven daar op wat mindere dagen. Het huis is verder ruim en comfortabel ingericht. Ruime, moderne badkamer met grote douche. Twee ruime slaapkamers. Er is een vaatwasser in de keuken. Kook je graag veel zelf, dan is het handig om een extra pan en ovenschaal mee te hebben, vonden wij. Wij vonden het een grote luxe om niet aan beddegoed en handdoeken te moeten sleuren. Zijn ze vuil, dan krijg je gelijk nieuwe. Veel mooie, oude dorpjes en stadjes in de buurt. Ook veel markten en marchés gourmandes. Je hebt wel absoluut een auto nodig als je ergens wil geraken. Maison Vincent ligt afgelegen, maar dat geeft ook rust, vinden wij. Maison Vincent heeft een Vriendelujke, behulpzame eigenaar.

Gereisd Met oudere kinderen in juni 2019

Bezocht in oktober 2018
Laurens en Joke de Vries

Wat hebben wij een geweldige week gehad!
In deze nieuwste gite Gauguin heeft eigenaar Vincent zichzelf overtroffen. Hij heeft 4 vakantie-elementen opgenomen in 1 huis: een strandpaviljoen met uitstekende bbq op het boventerras; een wellness-terras met spa, lounge hoekbank en ligbedden beneden; een chill- en eetkamer in de geweldige "buitenkamer" en in het huis zelf 2 fantastische slaapkamers met heerlijke grote bedden, een goede keuken, 2 toiletten en in de badkamer een lekkere grote inloopdouche!
Verder overal een adembenemend uitzicht op het prachtige dal en het zwembad.
Voor de koelere ochtenden en avonden in voor- en naseizoen is er in de kamer een prima pelletkachel.
We waren al eerder met veel plezier in gite Cezanne en Van Gogh, maar Gauguin is nu onze favoriet waar we vast en zeker nog meer komen genieten!!!!!
Vincent, heel veel dank voor je warme gastvrijheid en tot de volgende keer!!

We hebben een ontzettend fijn verblijf gehad in de nieuwste woning van Domaine Vincent, Gite Gauguin. Wij verbleven hier een week bij mijn ouders. Wat een ruimte. Bij het openen van de schuifdeuren van onze slaapkamer kijk je de wereld in, wat een uitzicht! Keuken is van alle gemakken voorzien, ook een vaatwasser!! Badkamer heeft een hele ruime douche. Buiten kun je op verschillende plekjes vertoeven. Aan het huis vast zit een hele grote overkapping waar je aan tafel kan zitten maar ook kan loungen op de set. Niet aan het huis vast bevinden zich nog een louncheset en tafel voor wie in de zon wil zitten. Het huisje heeft ook een jacuzzi. Heerlijk! Het is een prachtige locatie. Wil je iets ondernemen? Een auto heb je wel nodig. Verschillende markten die de moeite waard zijn oo zon 15 tot 30 min rijden. Een top week!

Het was fantastisch. Nu is ook de vierde gite klaar. Wat een ruimte rn wat een comfort. Prachtig uitzicht prachtige omgeving en rust. Meer dan genoeg uitstapjes te maken in deze prachtige omgeving.
Handdoeken, keukendoeken en lakens inbegrepen!
Een vriendelijke gastheer en gastvrouw. Was weer een topweek! Bedankt.
Jan en Els.
Gereisd met partner in ‎juli‎ ‎2018
recensie via zoover