Gauguin

Bekend bij Gites sinds 2016
Bekijk album (22)

Gite Gauguin is ingericht met een living en daarnaast een complete ingerichte keuken en 2 aparte slaapkamers waarvan de groene slaapkamer het bed 200 cm breed is en de andere (blauwe) slaapkamer 180 cm breed is
Vakantiehuis Gauguin heeft een badkamer met toilet en daarnaast nog een apart toilet.
Vanuit de living bereikt u via openslaande deuren een heerlijk overdekt terras en daarnaast is er ook een buitenterras met een spa. waar u kunt genieten van een wijds uitzicht.

Voor vakantiehuis Gauguin geldt:
- de keuken is voorzien van een vaatwasser oven.
- 6 pits elektra, koelkast met vriesvak, koffiezetapparaat en waterkoker.
- kussens, dekbedden, hand-en bedlinnen.
- een tv + aansluiting met alle Nederlandse zenders.
- gemeubileerde terrassen + barbecue
- gratis wifi.
- pelletkachel

Daarnaast kunt u ook gebruik maken van de jacuzzi/spa, die privé bij deze gite staat.
Sinds een paar jaar is er voor algemeen gebruik een verwarmd zoutwater zwembad bijgekomen. Het zwembad heeft een doorsnede van 6,5 meter en is 1,30 diep.
Het zwembad is verwarmd in de maanden mei, juni, september oktober

  • Jacuzzi

Het dorpje Douzains ligt in het departement Lot et Garonne, 25 km ten zuiden van Bergerac.
Hier vindt U rust en ruimte. In de gite liggen diverse folders met info over de omgeving.
Het is ook de regio van de hazelnoten en pruimenboomgaarden. Rijdend over rustige wegen, tussen graan- mais- en zonnebloemvelden, kunt u genieten van prachtige vergezichten.
Voor de sportivelingen onder U zijn er in de omgeving mooie wandelingen te maken, U kunt fietsen langs de Lot, of een bezoek brengen aan het "Parc en ciel" waar U tussen de bomen kunt wandelen over touwbruggen. Bij Lougratte (10 km) ligt een recreatiemeer.
Op 6 km ligt het dorp Castillonnès met diverse winkels, zoals een grote supermarkt, bakker, bank, slager en restaurants. Bergerac is ongeveer 25 minuten.

Wij zitten vlakbij de wijngaarden van de Bergerac, Bordeaux, Duras en Cahors. Er zijn diverse wijn Chateaux die U kunt bezoeken. In Bergerac is een wijnmuseum en een wijnhuis waar je wijn kunt proeven en kopen.
Voor een heerlijke maaltijd kunt U terecht in de vele gezellige restaurantjes.In de gite ligt een lijst met restaurants in de omliggende plaatsen.
Verder is hier op diverse plaatsen en op de markten de befaamde "Foi gras", de eenden of ganzenlever, te koop.
Iedere dag is er wel ergens een weekmarkt. Die op zondagochtend in Issigeac is de moeite waard.
Er zijn ook verschillende avondmarkten waar je plaatselijke gerechten kunt eten.

Douzains Ligt in het departement Lot-et-Garonne aan de buitengrenzen van de Périgord (Dordogne). De charme van Douzains en de schoonheid van het glooiende heuvelachtige landschap, maakt Douzains tot een ideale vakantiestek voor ieder die van rust, natuur en mooie oude steden houdt. Door de gunstige geografische ligging is het goed te doen om vanuit de gite de bastide-stadjes in de omgeving te bezoeken: o.a. Monpazier, Villeréal, Castillonnès, Monflaquin.
Maar ook de prachtige kastelen van Biron, Bonaquil en Duras liggen op een steenworp afstand. U kunt uiteraard ook een grotere tour maken naar middeleeuwse steden zoals Sarlat en Agen, en eindig deze door de wijnstreken van Bergerac of Cahors. In juli en augustus zijn in de regio diverse markten, feesten en festivals te bezoeken. Zo is er elke dindagavond een avondmarkt" in Eymet, op maandagavond in Villereal, vrijdagavond Montaut. Iedere Zondag is er ook een leuke markt in Isseac. Voor de kinderen zijn er diverse attractieparken in de omgeving te vinden. o.a. Walibi-parc in Agen, Survival-parc in La Capelle-Biron. Voor een dagje shoppen kunt u ook gezellig naar Bergerac +/- 40 min en Bordeaux +/- 90 minuten.
Golfbaan 9 holes in Tombeboeuf 15 km. 18 holes in Castelnaud --11 km.
Paardrijden in Lougratte, daar ligt ook een recreatieplas --10 km.
Er zijn diverse gemarkeerde wandelingen, variërend van 5 tot 20 km.
Ook zijn er routes om te fietstochten te maken. deze zijn te downloaden op clycling in lot et Garonne (www.routeyou.com).
Kanoën kan op de Lot, de Dordogne en de Vezere

Er zijn ook routes om te fietsen.deze zijn te downloaden op clycling in lot et Garonne www.routeyou.com

Toelichting op huurprijzen.
Alle tarieven zijn inclusief gebruik van linnengoed en handdoeken, gas, water, elektra, Wifi en eventueel gebruik van kinderbedjes/stoelen.
Badlakens voor het zwembad dient u zelf mee te brengen.

Er geldt een waarborgsom van € 100 per verblijf, samen met de 2e termijn van de huur vooraf te voldoen.
De waarborg wordt na aftrek van eventuele schade binnen 7 dagen op de bankrekening van de gast teruggestort
Honden zijn toegestaan tegen een vergoeding van €4,- p.d.p.h

  • Borg € 100,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 55,00

Beschikbaarheid van 'Gauguin'

vincent Tibosch heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 15 jan 2019

Gauguin heeft 3 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,7
Bezocht in oktober 2018
Laurens en Joke de Vries

Wat hebben wij een geweldige week gehad!
In deze nieuwste gite Gauguin heeft eigenaar Vincent zichzelf overtroffen. Hij heeft 4 vakantie-elementen opgenomen in 1 huis: een strandpaviljoen met uitstekende bbq op het boventerras; een wellness-terras met spa, lounge hoekbank en ligbedden beneden; een chill- en eetkamer in de geweldige "buitenkamer" en in het huis zelf 2 fantastische slaapkamers met heerlijke grote bedden, een goede keuken, 2 toiletten en in de badkamer een lekkere grote inloopdouche!
Verder overal een adembenemend uitzicht op het prachtige dal en het zwembad.
Voor de koelere ochtenden en avonden in voor- en naseizoen is er in de kamer een prima pelletkachel.
We waren al eerder met veel plezier in gite Cezanne en Van Gogh, maar Gauguin is nu onze favoriet waar we vast en zeker nog meer komen genieten!!!!!
Vincent, heel veel dank voor je warme gastvrijheid en tot de volgende keer!!

We hebben een ontzettend fijn verblijf gehad in de nieuwste woning van Domaine Vincent, Gite Gauguin. Wij verbleven hier een week bij mijn ouders. Wat een ruimte. Bij het openen van de schuifdeuren van onze slaapkamer kijk je de wereld in, wat een uitzicht! Keuken is van alle gemakken voorzien, ook een vaatwasser!! Badkamer heeft een hele ruime douche. Buiten kun je op verschillende plekjes vertoeven. Aan het huis vast zit een hele grote overkapping waar je aan tafel kan zitten maar ook kan loungen op de set. Niet aan het huis vast bevinden zich nog een louncheset en tafel voor wie in de zon wil zitten. Het huisje heeft ook een jacuzzi. Heerlijk! Het is een prachtige locatie. Wil je iets ondernemen? Een auto heb je wel nodig. Verschillende markten die de moeite waard zijn oo zon 15 tot 30 min rijden. Een top week!

Het was fantastisch. Nu is ook de vierde gite klaar. Wat een ruimte rn wat een comfort. Prachtig uitzicht prachtige omgeving en rust. Meer dan genoeg uitstapjes te maken in deze prachtige omgeving.
Handdoeken, keukendoeken en lakens inbegrepen!
Een vriendelijke gastheer en gastvrouw. Was weer een topweek! Bedankt.
Jan en Els.
Gereisd met partner in ‎juli‎ ‎2018
recensie via zoover