Le Couvent

Bekijk album (40)
  • 14
9,9

Beschikbaarheid van 'Le Couvent'

Let op! Ingrid Daneels heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 23 aug 2020

Le Couvent heeft 11 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,9

Top huisje is perfect zowel buiten als binnen. Wij hebben er in ieder geval genoten. Een adresje dat je blijft onthouden. Genieten. 👍👍👍👍👍

Reactie van Ingrid Daneels

Bedankt voor de 5 duimen!

Super vakantie gehad! Heerlijke plaats om even tot rust te komen. Le couvent is een aanrader.

Reactie van Ingrid Daneels

Heel erg bedankt voor jouw leuke reactie Sara! Groetjes, Ingrid

Rob Van de Ven

Een prachtige locatie, een schitterend tot in de details verbouwd klooster, alles qua inrichting is top. Heerlijk zwembad erbij, kortom leven als God in Frankrijk!

Reactie van Ingrid Daneels

Beste Rob, Bedankt voor jouw positieve feedback, ik zie dat jullie ook van een godendrank hebben genoten! Groetjes, Ingrid

Zalige vakantie gehad !!!
We hebben genoten van de rust, de omgeving en de prachtige woning !!
Wij komen bij gelegenheid erg graag terug !

Reactie van Ingrid Daneels

Beste Ann, Ik ben blij dat jullie een super vakantie hebben gehad. Heel erg bedankt voor jullie positieve feedback. Groetjes, Ingrid

Zonet een fantastische vakantie achter de rug in Le Couvent te Fieux. Het oude klooster werd met veel zorg en smaakvol gerestaureerd. Wij hadden het geluk de eigenaars te mogen ontmoeten en deze sympathieke mensen deelden met ons hun passie voor de imposante woning en de omgeving. Het zwembad is uitnodigend and werd uitvoerig gebruikt. Uitstapjes gemaakt in onmiddellijke omgeving: wandeling door de bossen en wijnproeven in Nérac, fietsen langs de Garonne, Marché Gourmand 's avonds; en iets verder: bezoek aan Toulouse, Dune du Pilat en wijngaarden van Haut-Médoc. Een echt heel leuke vakantie en zeker voor herhaling vatbaar!

Reactie van Ingrid Daneels

Beste Hilde, Blij dat jullie onze rondleiding waardeerden en aangename feedback bezorgen over onze inrichting en het zwembad. Geniet van de mooie herinneringen in Le Couvent! Ik ben altijd ontzettend content als mensen willen terugkomen, een teken van tevredenheid. Ingrid