Le Couvent

Bekijk album (40)

Beschikbaarheid van 'Le Couvent'

Ingrid Daneels heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 28 jun 2019

Le Couvent heeft 5 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Peter Claes

Wat een fijne vakantie was dit!
Bij aankomst bleek het huis in werkelijkheid nog imposanter dan op foto. Qua ruimte en kamers perfect voor een verblijf met enkele families of met grotere kinderen.
Alle kamers zijn bijzonder mooi gerenoveerd en we voelden er ons onmiddellijk thuis. Vooral de kapel met zijn mooie akoestiek was voor mij als muzikant een prachtige plek om tussendoor te musiceren.
Vanop het ruime terras word je afhankelijk van het uur van de dag vergast op een prachtig lichtspel door de zon, met een bijbehorend kilometers ver uitzicht over het dal.
De ruime en goed uitgeruste keuken (er is een grote keuken en een aanpalende kleinere keuken) die uitgeeft op het terras nodigt uit om gebruikt te worden.
Dit was een supervakantie en absoluut voor herhaling vatbaar.

Reactie van Ingrid Daneels

Beste familie Claes, Reuze dat jullie zo genoten hebben van de nazomer in LeCouvent! Daar klink ik ook op!

Een oase van rust, voor elk wat wils! Gezellig ontbijten op het terras, genieten aan het zwembad met een fantastisch uitzicht, nabijgelegen dorpjes bezoeken, fietstochten maken, kajakken,...teveel om op te noemen.

Reactie van Ingrid Daneels

Bedankt voor jullie reactie familie Dupont!. Fijn dat iedereen van een ontspannen vakantie in Le Couvent en verschillende activiteiten in de omgeving heeft genoten.

Onze vakantie in Le Couvent was een topper! Binnen was het heerlijk koel, terwijl buiten het zonnetje altijd mooi bleef schijnen. Het zwembad paste daarnaast perfect bij de omgeving, wanneer je hierin ligt heb je een adembenemend uitzicht over het gebied. Wil je dan toch even iets anders, dan zijn er vlakbij pittoreske dorpjes waar heerlijk te eten valt. Geweldig!

Reactie van Ingrid Daneels

Bedankt voor uw mooie commentaar mijnheer Willems, ik ben tevreden dat iedereen met volle teugen geniet van het nieuw aangelegde zwembad!

Onze vakantie in 'Le couvent' is fantastisch geweest. Het voormalige klooster is een waar pareltje met de hoge plafonds, de historische elementen zoals de glasramen in de vroegere kapel, de mooie materialen die gebruikt zijn bij de renovatie. Zeer comfortabel en praktisch ingericht, veel ruimte, wat super was voor ons, 2 gezinnen met tienerkinderen. De jeugd (èn volwassenen!) amuseerden zich in de vroegere kapel aan de snooker of de voetbaltafel, of speelden buiten ping pong en natuurlijk was niemand weg te slaan van het zonovergoten zwembad! De tuin ligt op het zuiden en heeft een magnifiek zicht. Twee eeuwenoude kastanjebomen geven het domein extra cachet. Aperitiefje onder de ene kastanjeboom, de maaltijden onder de tweede kastanjeboom...
We verkenden Nérac, maakten lange wandelingen, deden een mooie fietstocht langsheen het Canal des 2 mers, genoten van verschillende avondmarktjes in de omliggende dorpen. We bezochten ook de cistercienzerabdij van Flaran en gingen kayakken op de Baïse.
Kortom, een topvakantie, puur genieten en ontspannen in een prachtige omgeving! Voor herhaling vatbaar!

Reactie van Ingrid Daneels

Ik ben blij dat jullie een super vakantie hebben gehad. Heel erg bedankt voor uw lovende reactie mevrouw Lootens!

Jan Van Opstal

Vakantie is voor ons genieten van de rust in een prachtige omgeving. Het voormalig klooster, 'Le Couvent' ademt overal authenticiteit uit. De smaakvol ingerichte kamers zijn voorzien van al het nodige comfort. Aan badkamers geen gebrek, bijna elke kamer heeft zijn privé-vertrekje, wat zeker een pluspunt is wanneer je er in groep verblijft. Toch heeft men bij de renovatie ook oog gehad voor het bewaren van de authentieke materialen, zoals de houten ramen met de Louvre luiken, die het gebouw extra cachet geven. Ontspan je je graag ter plekke, dan kan je in de voormalige kapel gebruik maken van de snooker- of voetbaltafel, of buiten gaan pingpongen of petanquen. Achter het gebouw bevindt zich een groot terras met twee prachtige eeuwenoude kastanjebomen, die zorgen voor de nodige verkoeling tijdens de zonnige dagen. And last but not least kan je hier natuurlijk ook zalig genieten in het zuidelijk gelegen zwembad van waaruit je een adembenemend zicht hebt op de rest van de tuin en de omgeving. Verken je graag de omgeving, dan kan je een bezoek brengen aan de vele pittoreske dorpjes. In deze dorpjes worden op vaste data ook avondmarktjes georganiseerd (les marchés gourmandes), waar plaatselijke handelaars de streekproducten aanbieden in een gezellig kader. Zeker de moeite om even mee te pikken. Kortom, alle elementen waren aanwezig om er een geslaagde vakantie van te maken! Wij onthouden deze toplocatie en komen hier zeker nog terug!

Reactie van Ingrid Daneels

Beste familie Van Opstal, ik ben erg tevreden dat jullie niet alleen van de omgeving, maar ook van de inrichting van le Couvent genoten hebben. Ik kijk er dan ook naar uit jullie een van de volgende vakanties terug te mogen ontvangen. Bedankt voor jullie positieve recensie!