Le Couvent

Bekijk album (40)

Beschikbaarheid van 'Le Couvent'

Ingrid Daneels heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 14 nov 2019

Le Couvent heeft 7 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Zonet een fantastische vakantie achter de rug in Le Couvent te Fieux. Het oude klooster werd met veel zorg en smaakvol gerestaureerd. Wij hadden het geluk de eigenaars te mogen ontmoeten en deze sympathieke mensen deelden met ons hun passie voor de imposante woning en de omgeving. Het zwembad is uitnodigend and werd uitvoerig gebruikt. Uitstapjes gemaakt in onmiddellijke omgeving: wandeling door de bossen en wijnproeven in Nérac, fietsen langs de Garonne, Marché Gourmand 's avonds; en iets verder: bezoek aan Toulouse, Dune du Pilat en wijngaarden van Haut-Médoc. Een echt heel leuke vakantie en zeker voor herhaling vatbaar!

Reactie van Ingrid Daneels

Beste Hilde, Blij dat jullie onze rondleiding waardeerden en aangename feedback bezorgen over onze inrichting en het zwembad. Geniet van de mooie herinneringen in Le Couvent! Ik ben altijd ontzettend content als mensen willen terugkomen, een teken van tevredenheid. Ingrid

Annemie Vaes

Le Couvent in Fieux was een heerlijke plaats om te vertoeven tijdens onze te korte vankantie daar. We hebben vooral genoten van de prachtig gerenoveerde woning met zijn authentieke elementen, de mooie terrassen en het zwembad om ons te verfrissen na een uitstap in de omgeving. Naast het genieten van de rust en het weidse uitzicht van in de tuin, hebben we mooie wandelingen en fietstochten gemaakt in de landelijke omgeving, hebben we Le dune de Pilat, een plaatselijk wijnkasteel met voortreffelijke wijnen, een lokaal avondmarktje en de stad Toulouse bezocht. Het was een onvergetelijke vakantie. Met dank aan de gastheer en gastvrouw.

Reactie van Ingrid Daneels

Beste Annemie, Bedankt voor deze leuke reactie. Ik merk dat iedereen met volle teugen heeft genoten. Tot een volgende keer, Ingrid

Peter Claes

Wat een fijne vakantie was dit!
Bij aankomst bleek het huis in werkelijkheid nog imposanter dan op foto. Qua ruimte en kamers perfect voor een verblijf met enkele families of met grotere kinderen.
Alle kamers zijn bijzonder mooi gerenoveerd en we voelden er ons onmiddellijk thuis. Vooral de kapel met zijn mooie akoestiek was voor mij als muzikant een prachtige plek om tussendoor te musiceren.
Vanop het ruime terras word je afhankelijk van het uur van de dag vergast op een prachtig lichtspel door de zon, met een bijbehorend kilometers ver uitzicht over het dal.
De ruime en goed uitgeruste keuken (er is een grote keuken en een aanpalende kleinere keuken) die uitgeeft op het terras nodigt uit om gebruikt te worden.
Dit was een supervakantie en absoluut voor herhaling vatbaar.

Reactie van Ingrid Daneels

Beste familie Claes, Reuze dat jullie zo genoten hebben van de nazomer in LeCouvent! Daar klink ik ook op!

Een oase van rust, voor elk wat wils! Gezellig ontbijten op het terras, genieten aan het zwembad met een fantastisch uitzicht, nabijgelegen dorpjes bezoeken, fietstochten maken, kajakken,...teveel om op te noemen.

Reactie van Ingrid Daneels

Bedankt voor jullie reactie familie Dupont!. Fijn dat iedereen van een ontspannen vakantie in Le Couvent en verschillende activiteiten in de omgeving heeft genoten.

Onze vakantie in Le Couvent was een topper! Binnen was het heerlijk koel, terwijl buiten het zonnetje altijd mooi bleef schijnen. Het zwembad paste daarnaast perfect bij de omgeving, wanneer je hierin ligt heb je een adembenemend uitzicht over het gebied. Wil je dan toch even iets anders, dan zijn er vlakbij pittoreske dorpjes waar heerlijk te eten valt. Geweldig!

Reactie van Ingrid Daneels

Bedankt voor uw mooie commentaar mijnheer Willems, ik ben tevreden dat iedereen met volle teugen geniet van het nieuw aangelegde zwembad!