Beaujoly la buanderie

Bekijk album (11)

De omgeving wordt ook wel de Franse Toscane genoemd. Het landgoed bevind zich op een 80 meter hoge heuvel midden in een vallei en is omgeven door 30 hectare eigen land. Van hieruit heb je uitzicht op aangrenzende heuvels: akkers, bossen en hier en daar een huis. Vanuit het landgoed heb je toegang tot verschillende wandelroutes: oude rue rurales, die nu in ere hersteld worden. Pittoreske dorpjes, middeleeuwse stadjes en de brede rivier de Lot zijn op 5 tot 7 km afstand. Ieder dorpje heeft goede, betaalbare restaurants.

Foto’s: http://www.beaujoly.nl/locatie.html

De goede keuken uit deze streek is alom bekend, ieder dorpje heeft wel een goed restaurant.

Prachtige omgeving om te fietsen en te wandelen. Op de Lot kan je bootjes huren en de rivier bevaren.
Wekelijks zijn er markten.

Beaujoly is een landgoed uit de 14 de eeuw. Ook op de eerste kaarten van Cassini staat het vermeld. In 1771 heeft seignor Beaumont de Beaujoly het vergroot tot zijn huidige vorm. De manoir is een plek voor ruimte en rust, maar geeft u ook de gelegenheid, andere gasten te ontmoeten. De eigenaren zijn Nederlands/Duits en spreken ook Frans en Engels.

De buanderie is de naam van het vroegere washuis en grenst aan de manoir. Ingang en ramen zijn op de statige binnenplaats gericht. in de ernaast gelegen dependance, de lange zijvleugel, bevinden zich 4 mooie kamers/badkamers met een lichte, centrale ruimte en een aangrenzend groot terras.

Kijk op onze website www.beaujoly.nl voor verdere informatie.

Transavia vliegt van Rotterdam naar Bergerac. Vanuit de luchthaven tot aan Beaujoly zijn het 60 km.

Beschikbaarheid van 'Beaujoly la buanderie'

Let op! Lana Elise Siebelink-Waltermann heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 30 sep 2017

De bezoekers van Beaujoly la buanderie hebben nog geen recensies geschreven