Villa Sarda, Bellefleur

Bekijk album (15)

Beschikbaarheid van 'Villa Sarda, Bellefleur'

Ria Spekenbrink heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 12 jul 2019

Villa Sarda, Bellefleur heeft 23 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

André de Bruijn

Supertop huis met een heerlijk zwembad! We hebben enorm genoten😎

Bezocht in juni 2017
Richelle

In enkel 8 dagen op deze mooie locatie in deze prachtige omgeving, zijn wij helemaal tot rust gekomen. De villa is heel ruim, en toch heel gezellig en knus ingedeeld. Het is er erg schoon en netjes onderhouden. Het uitzicht vanaf zowel de woonkamer als slaapkamer is onvergetelijk prachtig, evenals de omgeving. ’s Avonds, tijdens zonsondergang, geniet je van de prachtige lucht en ’s nachts is er een fantastische sterrenhemel te zien. Wát een mooie natuur en wát een mooie omgeving om te wandelen of met de auto te toeren! Het schone privé-zwembad is heel groot en heeft zowel een diep als ondiep gedeelte, waarbij er tevens een heel mooi uitzicht is op de vallei. Het zwembad is voorzien van uitstekende ligbedden, een buitendouche en toiletgebouw met douche, wastafel en toilet. ’s Avonds kan je heerlijk barbecueën op het ruime terras. Als het wat frisser is, kan je je terugtrekken in de ruime woonkamer of keuken, die beide van alle luxe gemakken zijn voorzien. Op korte afstand met de auto zijn er leuke dorpjes waar je ’s avonds van de Franse cultuur kan genieten. Dicht bij de villa ligt de stad Agen: een leuke stad met veel winkels en terrasjes. Toulouse is iets meer dan een uur rijden en zeker de moeite waar om te bezoeken. Je komt in en rondom de Villa helemaal tot rust en in de nabije omgeving is voldoende te doen. In één woord was het prachtig en ik hoop hier zeker terug te komen!

Wij, een gezin met twee kinderen van 16 en 18 jaar, verbleven een week in Villa Sarda. We hebben het er heerlijk gehad. Dit was denk ik het fijnste huis waar we zijn geweest. Het huis is prachtig, heel ruim en schoon. Heel mooi uitzicht, een heerlijk terras naast de woning met een fijne bbq, grote tafel en stoelen. Mooie tuin waar je heerlijk in kunt wandelen. Een stukje van de woning af ligt het grote zwembad. Ook dit. Is een heerlijke plek, lekker beschut maar toch ook hier weer een prachtig uitzicht. Het enige minpuntje dat ik zo kan bedenken is dat het pad naar het zwembad niet echt makkelijk toegankelijk is, als dit een klein beetje aangepast zou worden is het huis perfect.!
Wij willen graag nog een keer terug naar deze fantastische villa!

Familie van Tol

Mooi huis met alle faciliteiten. Heerlijk zwembad wat iets verder van het huis ligt. Een auto is een must want alle bezienswaardigheden en winkels liggen op minimaal 15 minuten rijden. Maar naar dit soort huizen kom je toch veelal met de auto. Veel ruimte zowel binnen als buiten. De hagedissen en pauwen waren voor de kids een ware attractie.

Bezocht in juli 2015

Villa Bellefleur is een fijne ruime villa. De villa licht afgelegen en daardoor is het heerlijk rustig. Wel heb je echt een auto nodig om iets te ondernemen. Het zwembad is erg ruim. Een verbeterpunt: horren voor ramen en deuren. Er zaten regelmatig insecten binnen.