Villa Sarda, Bellefleur

Bekijk album (15)

Beschikbaarheid van 'Villa Sarda, Bellefleur'

Ria Spekenbrink heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 10 jul 2020

Villa Sarda, Bellefleur heeft 33 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,8
Virginie

Heerlijk week gehad bij Villa Sarda! Annabelle is nog mooier in het echt dan op de foto’s. Prachtig rustiek huis voorzien van alle gemaak! Mooi terras met bbp en prachtig uitzicht! Het grote zwembad is perfect om lekker af te koelen. Onze 3 kinderen (11, 9 en 5 jaar) hebben zich de hele middag prima vermaakt.
De dorpjes die we bezocht hebben waren mooi pittoreske en niet druk met toeristen.
De Lot-et-Garonne is een prachtige streek met heel veel te zien!
Hans en Ria bedankt voor jullie warm ontvangst! Wij hebben een heerlijk vakantie gehad. Wij komen terug!

Wat hebben wij een fijn verblijf gehad bij Villa Sarda (huis Bellefleur). In een prachtige omgeving konden we heerlijk tot rust komen.
Kinderen (7 en 10 jaar) hebben genoten van het zeer ruime zwembad en gingen op avontuur in het bamboebos. Het huis zelf is sfeervol ingericht en van alle gemakken voorzien. In de kelder was er zelfs een wasmachine en vriezer te vinden.
Op het prachtige terras met uitzicht was het ook heerlijk vertoeven. Kortom een zeer geslaagde vakantie!

Top vakantie gehad in Villa Sarda (Annabelle ). Niemand verwacht ,als je de oprijlaan oprijdt, dat achter de kam zo'n mooi gerestaureerde authentieke villa staat. De gite Annabelle is ruim en voorzien van alle nodige comfort met een zeer aangenaam terras en BBQ. Adembenemend uitzicht vanop het terras. Het mooie grote zwembad was ideaal om te verfrissen bij het warme weer. De streek is iets minder toeristisch, maar dit was in de huidige Corona tijd enkel een zegen !
De veertien dagen vakantie zijn omgevlogen !
Hans en Ria, jullie hebben er een toplocatie van gemaakt !

Heerlijk vakantiehuis. Heeft alles wat je nodig hebt in keuken en kamers incl. grote BBQ op het heerlijke terras waar je kan genieten van je ontbijt, lunch of diner en s’avond onder mooie sterrenhemel kan genieten van een drankje. Eigenaren zijn zeer vriendelijk en behulpzaam en kon zelfs mijn hybride auto opladen via stopcontact op terras.. Van de buren (Het is een groot huis in 2 aparte verhuur-delen) Heb je totaal geen last qua geluid o.i.d. Het huis ligt landelijk op een heuvel met mooie vergezichten. Je hebt dus een auto nodig want er zit niets lopend in de buurt. Auto kan je onder platanen in de schaduw parkeren. Mooi groot zwembad iets van het huis waardoor niemand bij het huis er last van heeft. Er zijn ligbedden een douche en toilet dus ook van alle gemakken voorzien. Kortom een top huis in mooie omgeving met mooie dorpjes en bezienswaardigheden.

Met 5 vriendinnen hebben we een heerlijke vakantie gehad in Villa Sarda.
Het huis is van alle gemakken voorzien en is prachtig gelegen midden in de natuur.
Het uitzicht is adembenemend en het grote zwembad is de kers op de taart!

Voor herhaling vatbaar!