Villa Sarda, Bellefleur

Bekijk album (11)

Villa Sarda is gelegen op een heuvel in een prachtig natuurgebied op een prive terrein van 13 ha met 3 ha bos, wandelpaden en een eigen bron met een bamboebos.
Bellefleur is een van de twee vakantie woningen op dit terrein. De uitzichten op de vallei zijn schitterend. U kunt volop genieten van de charmes van de omgeving, gastronomie, wijn en van de rust van de natuur.
Het prachtige zwembad (16-8 mtr.) met romaanse boog, zonnedouche en terrassen op verschillende niveaus hebben we op ongeveer 50 mtr. van de woning gerealiseerd. Hier kunt u genieten van de verschillend vergezichten in de zon of in de schaduw.Voor de avonden is er onderwaterverlichting en verlichting rondom en naar het zwembad aangelegd.
Bij het zwembad is een speelweide met basketbaltoestel en een aparte douche en toilet.
Bij aankomst op uw vakantiebestemming vindt u uw bedje gespreid en de wijn klaarstaan en kan uw vakantie beginnen.

De Cahors wijnen en de Buzet wijnen kunt u gaan proeven bij de de wijnboeren. De restaurants serveren de heerlijkste streekgerechten.

3 sterren Michelin restaurant L'Aubergade in Pymirol .4 km van La Sauvetat de Saveres.
Streekmarkten vinden elke dag plaats in verschillende plaatsen o.a.de zondag ochtenden in Agen.
We raden u zeker aan om ook de avondmarkten te bezoeken o.a. in Beauville en Saint Martin.
Bij Penne d'Agenais is een museum ingericht over eenden en ganzen specialiteiten van de streek ( b.v. de Maigret de Canard) en waar ook de producten verwerkt en ingemaakt worden.

De streek Lot et Garonne is nog niet overspoeld met toerisme. Men kan o.a. prehistorische grotten, vestingplaatsjes, markten en brocantes bezoeken.
Het is een uitzonderlijke mooie streek voor wie houdt van natuur ,fietsen, paardrijden en golfen.

- Het dorpje La Sauvetat de Saveres(1.5 km.) heeft een kruidenierswinkel en een bakker.
- Beauville is een vestingplaatsje waar men bij de camping kan vissen en zwemmen in het grote meer.
- Penne dÁgenais is een pittoresk gerestaureerd middeleeuws stadje.
- Villeneuve sur Lot, gezellige winkelstad waar men een rondvaart op de Lot kan maken.
- Prehistorische grotten.
- Bij Bon Encontre kan men golfen
- Tournon d'Agenais is een vestingplaatsje en van hier uit gaat men naar het Kasteel (oude Burcht) Monflanquin waar u een rondleiding krijgt .
- In Laroque Timbaut kunt u bij de Mairie inlichtingen krijgen over de evenementen welke tijdens uw vakantie zullen plaatsvinden.
- Waterpretpark Walibi bij Agen (15 km.)
- Klim klauter pretpark in Pont de Casse.
- Grote en kleine streekmarkten.o.a. Agen en Roquecor en als u naar Vallence d'Agen gaat waar de dinsdag morgens een grote markt is en daarna kunt u doorrijden naar Auvillair een mooie -
vestingplaats met een briljant uitzicht en gezellige ateliers en winkeltjes

In de woning ligt een informatiemap over alle bezienswaardigheden in de omgeving.

Villa sarda heeft nog een gite Annabelle ook voor 7 personen ,dus voor groepen of families van
max 14 personen zeer geschikt.

Bezoek ook onze website: www.villa-sarda.nl

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 100,00

Beschikbaarheid van 'Villa Sarda, Bellefleur'

Ria Spekenbrink heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 04 feb 2019

Villa Sarda, Bellefleur heeft 22 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,3
André de Bruijn

Supertop huis met een heerlijk zwembad! We hebben enorm genoten😎

Bezocht in juni 2017
Richelle

In enkel 8 dagen op deze mooie locatie in deze prachtige omgeving, zijn wij helemaal tot rust gekomen. De villa is heel ruim, en toch heel gezellig en knus ingedeeld. Het is er erg schoon en netjes onderhouden. Het uitzicht vanaf zowel de woonkamer als slaapkamer is onvergetelijk prachtig, evenals de omgeving. ’s Avonds, tijdens zonsondergang, geniet je van de prachtige lucht en ’s nachts is er een fantastische sterrenhemel te zien. Wát een mooie natuur en wát een mooie omgeving om te wandelen of met de auto te toeren! Het schone privé-zwembad is heel groot en heeft zowel een diep als ondiep gedeelte, waarbij er tevens een heel mooi uitzicht is op de vallei. Het zwembad is voorzien van uitstekende ligbedden, een buitendouche en toiletgebouw met douche, wastafel en toilet. ’s Avonds kan je heerlijk barbecueën op het ruime terras. Als het wat frisser is, kan je je terugtrekken in de ruime woonkamer of keuken, die beide van alle luxe gemakken zijn voorzien. Op korte afstand met de auto zijn er leuke dorpjes waar je ’s avonds van de Franse cultuur kan genieten. Dicht bij de villa ligt de stad Agen: een leuke stad met veel winkels en terrasjes. Toulouse is iets meer dan een uur rijden en zeker de moeite waar om te bezoeken. Je komt in en rondom de Villa helemaal tot rust en in de nabije omgeving is voldoende te doen. In één woord was het prachtig en ik hoop hier zeker terug te komen!

Wij, een gezin met twee kinderen van 16 en 18 jaar, verbleven een week in Villa Sarda. We hebben het er heerlijk gehad. Dit was denk ik het fijnste huis waar we zijn geweest. Het huis is prachtig, heel ruim en schoon. Heel mooi uitzicht, een heerlijk terras naast de woning met een fijne bbq, grote tafel en stoelen. Mooie tuin waar je heerlijk in kunt wandelen. Een stukje van de woning af ligt het grote zwembad. Ook dit. Is een heerlijke plek, lekker beschut maar toch ook hier weer een prachtig uitzicht. Het enige minpuntje dat ik zo kan bedenken is dat het pad naar het zwembad niet echt makkelijk toegankelijk is, als dit een klein beetje aangepast zou worden is het huis perfect.!
Wij willen graag nog een keer terug naar deze fantastische villa!

Familie van Tol

Mooi huis met alle faciliteiten. Heerlijk zwembad wat iets verder van het huis ligt. Een auto is een must want alle bezienswaardigheden en winkels liggen op minimaal 15 minuten rijden. Maar naar dit soort huizen kom je toch veelal met de auto. Veel ruimte zowel binnen als buiten. De hagedissen en pauwen waren voor de kids een ware attractie.

Bezocht in augustus 2014
Marjan Visscher

We zijn nog aan het nagenieten van Villa Sarda en de omgeving. Wat een fijn huis. Wij zaten in Annabelle. Comfortabel en compleet ingericht.
Groot genoeg voor de 7 personen die ons gezelschap uitmaakte.
Het heerlijke ruime zwembad was pure luxe en dankzij de beheerder Lex werden kleine probleempjes snel opgelost. De tuin verraste ons met vele vruchten en een appel-passievruchtentarte tatin was dan ook snel gemaakt en overheerlijk.
De omgeving deed ons steeds weer verwonderen. wat een prachtige vergezichten met overal de uitgestrekte zonnebloemvelden. Franser kan het niet.
We hebben diverse plaatsjes in de omgeving bezocht en genoten van de marktjes en prachtige middeleeuwse stadjes.
Je God in Frankrijk voelen is hier niets teveel gezegd.
Wij zullen het huis zeker aanbevelen bij familie en vrienden en wie weet komen we nog eens terug.