Limouzy Apartments - Yquem

Bekijk album (29)

Beschikbaarheid van 'Limouzy Apartments - Yquem'

Pauline & Chiel heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 30 sep 2020

Limouzy Apartments - Yquem heeft 7 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Babett

Wat een geweldige plek. De plek & het huis zijn nóg mooier in het echt. Aan werkelijk waar alles is gedacht in het huisje; spellen, boeken & fantastische inrichting en dan nog niet over het bed gesproken.. wauw! De dorpjes vlakbij zijn ook ontzettend leuk, met heerlijke restaurantjes en marktjes. Pauline & Chiel kennen alle leuke plekjes, eigenlijk alles wat ons is aangeraden was geweldig. We missen deze plek nu al..

Wat een ontzettend fijne plek is dit! Fantastisch vrij uitzicht, mooi appartement (alles is aanwezig) en zwembad en heerlijk rustig en stil. Mooie omgeving ook, met veel zonnebloemvelden en wijngaarden. Leuke uitstapjes gemaakt naar een aantal wijn chataux, Hele aardige, vriendelijke en gastvrije eigenaren en een lieve hond. Echt een aanrader!!

Dit is werkelijk waar de parel onder de huisjes, In het echt is het nóg mooier, het huisje wat fantastisch is ingericht! Een bed waar je eigenlijk nooit meer uit wilt. Het uitzicht is zo prachtig dat je denkt dit kan alleen in een film of op een schilderij in het Rijksmuseum. Er is een zout water zwembad wat uitstekend is voor de huid. Je hebt je eigen terras waar je heerlijk kunt eten en zelf de BBQ kan aansteken. Er ontbreekt helemaal niks, aan alles is gedacht, je kunt er zelfs je elektrische auto opladen! En dan onze gastvrouw en gastheer, Chiel en Paulien verwelkomen je met al hun gastvrijheid. Zo vriendelijk zie je maar zelden. Woorden schieten te kort en ik hoor u denken, nou nou dit kan toch niet. Ik zeg boeken en ervaar het zelf!

Ik durf al eens kritisch zijn bij aankomst ergens, maar hier had ik onmiddellijk het 'WOW GEVOEL'... overal waar je maar kijkt, is er de pracht... van de open velden, de natuur, het huis zelf. De rust valt echt over je heen... Alles is tot in de puntjes verzorgd, oorspronkelijke elementen werden bewaard zodat de plek iets authentieks uitstraalt. Er zijn ook leuke zitplekjes in de tuin waar je kan genieten van telkens een ander uitzicht. Het zwembad is een rustige plek, heel aangenaam en stijlvol. Het is gevuld met zout water dat heel erg zacht aanvoelt.
En dan nog... Pauline & Chiel... wat een fantastische gastheer en gastvrouw... wat een genereuze mensen ook. Ze staan altijd klaar (op de achtergrond) als je iets nodig hebt, en geven je een zeer welkom-gevoel. Bij aankomst stond er zelfs een lekkere groententaart.. klaar voor in de oven. Je voelt gewoon dat ze dit vanuit hun hart doen... ik heb er allleszins mijn hart een beetje verloren... en ga zeker terug !!

Jolanda

Geweldige locatie, werkelijk prachtig en tot in de puntjes verzorgd appartement. Enorme gastvrijheid, super leuke omgeving. Je kunt het echte Franse leven hier voelen. Zwembad is zalig om na een dag tussen de wijnhuizen of het pittoreske Bergerac te relaxen. Een echte aanrader een beleving die je echt niet wilt missen. Ik kom zeker terug.