Quintessence

Bekijk album (22)

Beschikbaarheid van 'Quintessence'

Pauline & Chiel heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 10 jul 2021

Quintessence heeft 9 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in juli 2021

Wij hebben een fantastische vakantie gehad op deze schitterende plek. Alles was echt een dikke 10 waard: het prachtige appartement, het uitzicht, het zwembad, de lieve en vriendelijke eigenaren enz enz. Een absolute aanrader.

Bezocht in juli 2021

Voor ons reeds de tweede keer... in dit paradijsje... en weerom de zaligste vakantie gehad.
Ik wist dat ik hier zou terugkomen, maar voor vertrek hadden we eerst toch beetje twijfels door al die Covid toestanden - ging het wel veilig zijn? - ging het niet te streng zijn in Frankrijk? - gingen we wel uitstapjes kunnen maken?, enzo... Maar het waren zorgen voor niets. We hebben prachtige uitstapjes gemaakt, gezellige restaurantjes gedaan. Voor het eerst in lange tijd een echt 'vakantiegevoel' gehad... En dat hadden we nodig na dit ellendige jaar.
Ik kende het huis al van vorig jaar, maar toch was ik bij aankomst weer helemaal betoverd door deze plek. Het huis is niet alleen prachtig maar heeft alles wat je nodig hebt... tot in het kleinste detail werd aan alles gedacht. Zelfs een petanque baan waar we tot in de late uurtjes en met vele wijntjes plezier hebben gemaakt. Ook het weerzien met Pauline en Chiel was zo hartelijk en voor mij blijven zij de perfecte gastheer en gastvrouw. Je merkt niet dat ze er zijn, maar als je iets nodig hebt, staan ze altijd voor je klaar. Dit blijft voor mij de meest zalige plek... om weg te dromen, te genieten...
Rita & Tom

Babett

Wat een geweldige plek. De plek & het huis zijn nóg mooier in het echt. Aan werkelijk waar alles is gedacht in het huisje; spellen, boeken & fantastische inrichting en dan nog niet over het bed gesproken.. wauw! De dorpjes vlakbij zijn ook ontzettend leuk, met heerlijke restaurantjes en marktjes. Pauline & Chiel kennen alle leuke plekjes, eigenlijk alles wat ons is aangeraden was geweldig. We missen deze plek nu al..

Wat een ontzettend fijne plek is dit! Fantastisch vrij uitzicht, mooi appartement (alles is aanwezig) en zwembad en heerlijk rustig en stil. Mooie omgeving ook, met veel zonnebloemvelden en wijngaarden. Leuke uitstapjes gemaakt naar een aantal wijn chataux, Hele aardige, vriendelijke en gastvrije eigenaren en een lieve hond. Echt een aanrader!!

Dit is werkelijk waar de parel onder de huisjes, In het echt is het nóg mooier, het huisje wat fantastisch is ingericht! Een bed waar je eigenlijk nooit meer uit wilt. Het uitzicht is zo prachtig dat je denkt dit kan alleen in een film of op een schilderij in het Rijksmuseum. Er is een zout water zwembad wat uitstekend is voor de huid. Je hebt je eigen terras waar je heerlijk kunt eten en zelf de BBQ kan aansteken. Er ontbreekt helemaal niks, aan alles is gedacht, je kunt er zelfs je elektrische auto opladen! En dan onze gastvrouw en gastheer, Chiel en Paulien verwelkomen je met al hun gastvrijheid. Zo vriendelijk zie je maar zelden. Woorden schieten te kort en ik hoor u denken, nou nou dit kan toch niet. Ik zeg boeken en ervaar het zelf!