Yquem

Bekijk album (29)

Beschikbaarheid van 'Yquem'

Pauline & Chiel heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 09 okt 2021

Yquem heeft 16 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in september 2021

Het was een perfect verblijf, echt aan alles is gedacht. Wij werden heel hartelijk ontvangen. De woning is heel compleet en leuk ingericht. Daarbij een prachtige tuin met heerlijk zwembad. In de omgeving is veel te doen en hebben Pauline en Chiel ook veel goede tips. Een adres om terug te komen!

Bezocht in september 2021

Super netjes, super gastvrij en super plek.

Bezocht in september 2021

Pauline en Chiel wat hebben jullie een paradijsje gemaakt van dit prachtige huis en de geweldige tuin met overal wel een bijzonder plekje. De stilte is heerlijk en jullie gastvrijheid maakt het compleet! Voor een rustige vakantie zalig, wil je allerlei plekjes gaan bezoeken, wijnen gaan proeven, naar marktjes gaan, steden bekijken…….. kunnen wij alleen maar zeggen : dan is dit een plekje om naar toe te gaan! Wij komen vast nog eens terug, onze dank voor dit allemaal

Wat is het hier genieten!! We kwamen er voor de tweede keer, en wederom geen spijt. Alles klopt!! Het appartement heeft alles wat je nodig hebt. Tot in de kleinste detail is het aanwezig, en stijlvol bovendien. Van een heerlijk bed, lekkere douche, tot genoeg keukengerei. Ook de ruimte buiten, het uitzicht, het zwembad, een spelletje, het warme welkom, de tips voor activiteiten in de omgeving...voor ons op en top vakantie!! Fijne gastheer en gastvrouw. Je voelt je enorm welkom. Een aanrader voor diegenen die geen schreeuwende kinderen in een zwembad willen.

Peter & Petra

We hebben weinig toe te voegen aan de andere recensies. Deze toplocatie heeft alles om je meteen in een vakantiemodus te brengen en de warmte van de zon, het zwembad en vooral die van Pauline en Chiel doen de rest. Er is zelfs wifi. Maar geef toe, wie heeft daar nu nood aan ?