Le Paradis sur Lot

Bekijk album (21)

Villa Paradis is niet alleen een naam, maar echt het paradijs ! Deze luxe vrijstaande vakantievilla is gelegen op een geheel omheind landgoed van 7 ha en grenst direkt aan de rivier de Lot en is omgeven door vruchtenboomgaarden. Voor de villa bevindt zich een groot terras, dat grenst aan het verwarmde zwembad ( 27 graden ). Het zwembad is voor uw veiligheid afsluitbaar. Er is een prive-steiger van 4,5x6,5 meter met gratis gebruik van een boot met buitenboordmotor. U kunt ook gebruik maken van de canoes en de waterfiets.
De vakantievilla beschikt over een zeer royale woonkamer, met moderne open keuken voorzien van alle moderne apparatuur.
Er zijn twee slaapkamers met airco met elk hun eigen luxe badkamer en een mezzanine, ook met eigen luxe badkamer.
Er is draadloos internet en een flatscreen TV ( 104 cm ) met alle Nederlandse zenders, een DVD-speler en een muziekinstallatie.
Wij kunnen voor de vissers een visvergunning regelen, die bij aankomst voor u klaarligt. Prijs per persoon, per week Euro 30,-. Per visvergunning mag er met 4 hengels worden gevist en ook nachtvissen is toegestaan.

Het zeer luxe vakantiehuis VILLA PARADIS SUR LOT is gelegen direct aan de visrijke rivier de Lot in de provincie Lot et Garonne, in het dorpje Le Temple sur Lot.
Le Temple sur Lot ligt vrijwel in het midden tussen Bordeaux en Toulouse, beiden liggen op ongeveer 100 km afstand.
Het zeer gezellige dorpje Ste Livrade is slechts 5 minuten per auto, of 10 minuten per fiets, of 15 minuten per boot, hier vindt u alles wat u nodig heeft, zelfs elke vrijdag een zeer drukke gezellige markt.
De dichtsbijzijnde middelgrote steden zijn Villeneuve sur Lot 12 km en Agen 25 Km.
Lot et Garonne wordt niet voor niets het Toscane van Frankrijk genoemd, het glooiende landschap en de talrijke bastidedorpjes zoals bijvoorbeeld Pujols, Penne d'Agenais en Monflanquin doen sterk denken aan Toscane.
Ook voor de wijnliefhebbers is deze streek zeer gunstig gelegen, met Cahors, Buzet, Duras, Bergerac en Bordeaux op minder dan 1 uur rijden.
Direct voor de villa beschikt u over zeer uitgebreide watersportmogelijkheden en vanaf de privesteiger kunt u vissen. Verder zijn er ook mogelijkheden om te wandelen, fietsen en golfen ( op 15 km 18 holes ).

In de omgeving bevindt zich een ruim aanbod van restaurants, vooral in de pittoreske dorpjes gebouwd op de vele heuvels in de directe omgeving. Ook voor de wijnliefhebber is de omgeving een waar paradijs, de wijnstreken van Cahors, Bergerac, Buzet, Duras en Bordeaux zijn alle op minder dan een uur rijden per auto gelegen. Vooral een bezoek aan het prachtige stadje St Emilion is een must. Maar ook de Cahors streek, die soms met de wijnstreek van de Kaap in Zuid Afrika wordt vergeleken, mag niet gemist worden.

De villa ligt op een steenworp afstand van de rivier de Lot en is een waar paradijs voor vissers en watersporters.

Vissen kunt u vanaf de privesteiger van 6,4 x 4,5 meter, direct voor de villa.
De rivier de Lot is zeer rijk aan vele soorten vis zoals, karper, snoekbaars, forel en meerval.

Met de bij de villa horende boot met buitenboordmotor kunt u de rivier verkennen.

Uiteraard kunt u ook uw eigen boot meenemen. Waterskieen is op bepaalde trajecten op de rivier toegestaan.
U kunt uw boot vanaf ons landgoed te water laten.

In de buurt bevinden zich een 9-holes ( Tombeboeuf ) en een 18-holes ( Villeneuve sur Lot ) golfbaan.
Bij de laatste golfbaan bevind zich ook een goed restaurant en een pro-shop.

Op aanvraag zijn er gratis fietsen en een kano voor u beschikbaar.

Op 25 minuten rijden ligt het pretpark Walibi.

NACHTVISSEN VANAF DE PRIVESTEIGER IS TOEGESTAAN.

DE RIVIER DE LOT IS RIJK AAN KARPERS EN MEERVAL EN VELE ANDERE SOORTEN VIS.

VERWARMD PRIVE ZWEMBAD.

De exacte prijzen per week vindt u op onze eigen website www.paradissurlot.com

  • Borg € 350,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 150,00

Beschikbaarheid van 'Le Paradis sur Lot'

Eddy en Irma Gravemaker heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 16 jan 2019

De bezoekers van Le Paradis sur Lot hebben nog geen recensies geschreven