Maison La Busaneth

Bekijk album (46)
  • 11
9,8

Beschikbaarheid van 'Maison La Busaneth'

Tanja Eikenboom heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 08 aug 2020

Maison La Busaneth heeft 5 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,8

We have been visiting this area for many years on our family holidays. This house has surpassed all of our expectations and is a true credit to Rick and Tanja.
Everything we could have possibly needed was at hand and the house really feels like a home. We cant wait to visit again. The Gibs Familiy

Firstly, what an amazing place! Lovely welcome from Rick & Tanja with plenty of info on great places to see, things to do etc. We have visited France for over 10 years and this is one of the best-equipped houses that we have ever stayed in. The highlight has to be the surroundings and of course the pool! By far, the most inviting of all pools we have used. Lots of sunbeds, pool towels, outdoor shower, and great games room! We had fun visiting the neighboring vineyard, Soumensac's Sunday gourmet market and the nearby night markets. We absolutely loved our holiday - would like to come back!, The Wakers, Preston and Dodson Families

Bezocht in mei 2019

Fantastisch huis! Smaakvol ingericht. Je voelt je meteen thuis. Mede dankzij het gastvrije onthaal van Tanja en Rick. Heerlijke plek om na omzwervingen in de mooie omgeving thuis te komen en in de fijne keuken je pas gekochte streekproducten klaar te maken. Of om gewoon lekker op de veranda te zitten. Zeer fijn en stijlvol familiehuis waar wij graag terugkomen en dat wij zeker aanraden.

Reactie van Tanja Eikenboom

Merci beaucoup, Jasper en Judith ! Jullie waren de ideale gasten! Zo enthousiast en inspirerend om te zien hoe jullie het huis gebruikte voor jullie kinderen. Wij hebben veel dingen van jullie nagedaan toen wij in ons huis zaten met onze kleinkinderen een paar weken later. We hopen jullie hier weer snel terug te zien. A bientot, tanja en Rick

Bezocht in juni 2018

Ik ben hier in het voorjaar geweest met een groep vriendinnen. Het is een heerlijk, ruim, gezellig ingericht huis waar je je meteen thuis voelt. Er is veel te doen in de omgeving, wandelen, fietsen, brocantes (mis de lokale markt niet!), maar ook als je een dag thuis wilt blijven zijn er genoeg plekjes om rustig ergens een boekje te lezen. Wij zijn niet veel uit eten geweest, samen thuis koken met lokale lekkernijen en wijnen bleek veel leuker. Tanja en Rick zijn zeer gastvrij en helpen je gauw op weg. Ik verheug me op de volgende keer!

Bezocht in juni 2018

Niet langer nadenken, gewoon naar dit huis gaan! Het is een mooi oud huis dat prachtig is verbouwd. Het is heel elegant en gezellig ingericht, ik zou er zó willen wonen. De voorzieningen zijn top en het zwembad is weldadig. Verder heel rustig gelegen en middenin een gebied waar veel te doen is. Je kunt zien dat de eigenaren hart en ziel in dit huis hebben gestoken. Ik kom zeker terug!