Maison La Busaneth

Bekijk album (44)
  • 11
9,7

Beschikbaarheid van 'Maison La Busaneth'

Tanja Eikenboom heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 03 dec 2019

Maison La Busaneth heeft 3 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,7
Bezocht in mei 2019

Fantastisch huis! Smaakvol ingericht. Je voelt je meteen thuis. Mede dankzij het gastvrije onthaal van Tanja en Rick. Heerlijke plek om na omzwervingen in de mooie omgeving thuis te komen en in de fijne keuken je pas gekochte streekproducten klaar te maken. Of om gewoon lekker op de veranda te zitten. Zeer fijn en stijlvol familiehuis waar wij graag terugkomen en dat wij zeker aanraden.

Reactie van Tanja Eikenboom

Merci beaucoup, Jasper en Judith ! Jullie waren de ideale gasten! Zo enthousiast en inspirerend om te zien hoe jullie het huis gebruikte voor jullie kinderen. Wij hebben veel dingen van jullie nagedaan toen wij in ons huis zaten met onze kleinkinderen een paar weken later. We hopen jullie hier weer snel terug te zien. A bientot, tanja en Rick

Bezocht in juni 2018

Ik ben hier in het voorjaar geweest met een groep vriendinnen. Het is een heerlijk, ruim, gezellig ingericht huis waar je je meteen thuis voelt. Er is veel te doen in de omgeving, wandelen, fietsen, brocantes (mis de lokale markt niet!), maar ook als je een dag thuis wilt blijven zijn er genoeg plekjes om rustig ergens een boekje te lezen. Wij zijn niet veel uit eten geweest, samen thuis koken met lokale lekkernijen en wijnen bleek veel leuker. Tanja en Rick zijn zeer gastvrij en helpen je gauw op weg. Ik verheug me op de volgende keer!

Bezocht in juni 2018

Niet langer nadenken, gewoon naar dit huis gaan! Het is een mooi oud huis dat prachtig is verbouwd. Het is heel elegant en gezellig ingericht, ik zou er zó willen wonen. De voorzieningen zijn top en het zwembad is weldadig. Verder heel rustig gelegen en middenin een gebied waar veel te doen is. Je kunt zien dat de eigenaren hart en ziel in dit huis hebben gestoken. Ik kom zeker terug!