La Tourre

Bekijk album (43)

Beschikbaarheid van 'La Tourre'

Let op! Ellen en Rob Plasmeijer heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 20 jun 2020

La Tourre heeft 12 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,2

Genoten!! Een heerlijk huis op een prachtige locatie! Een huis, zoals een huis in Frankrijk hoort te zijn. Dikke stenen muren met blauwe luiken omringd door een enorme tuin met uitzicht over een vallei. In de tuin een groot zwembad, buitenkeuken en overal de mogelijkheid te gaan zitten om samen te eten of juist even op een rustig plekje te relaxen. Ping pong tafel met batjes, verschillende gezelschapsspellen, sfeerverlichting, keukengerei (op niets mis gepakt), grote koel/vries combinatie (erg fijn met meer dan 35 graden), fijne bedden, eigenlijk alles wat je vakantie compleet maakt is aanwezig. We hebben geweldige fietstochten gemaakt in de omgeving. Mooie dorpjes en afwisselend landschap zijn via rustige weggetjes te bereiken.

Bezocht in september 2019

Wij zijn nu hier voor de derde maalen wij zijn onder indruk van de rust en de omgeving Het huis van Ellen en Rob vinden wij fantastisch . De 1e keer dat wij hier waren was in 2005 en toen was het al geweldig ondanks dat er toen nog veel op het programma stond om het huis te maken zoals het al was in 2010 toen wij hier waren toen was het huis
Zo als nu is Het is in een woord fantastisch een fijn zwembad en fijne bedden enz. en noem alles maar op Nu in 2019 zijn wij hier samen met Ellen en Rob en wij genieten als geen ander Het is mooi weer en een mooie omgeving .Alles bij elkaar vinden wij het hier een geweldige omgeving en mooi huis wij hopen in de toekomst nog regelmatig hier te mogen komen met dank aan Ellen en Rob.

Een heerlijk vakantiehuis met veel buitenruimte, een groot zwembad en een buitenkeuken. We hebben genoten van het mooie weer en alles wat de tuin en het huis ons ( 8 personen) kon bieden. Prettig contact met de eigenaren en de tuinman. Wij zaten in een periode met een hittegolf, waardoor het slapen in de kamers onder het dak erg warm was. Beneden was het prima. We konden steeds ruim buiten eten. Kortom: het was fantastisch!

Met ons gezin waarvan 5 kinderen (7 t/m 20 jaar) twee weken genoten van de van alle gemakken voorziene gite op het rustige Franse platteland. De prachtige buitenkeuken met barbeque en het heerlijke grote zwembad zijn echte toppers. In de omgeving is het heerlijk toeven door de lokale markten, kastelen en dorpsfeesten. Ook Ellen & Rob willen we bedanken voor hun behulpzaamheid bij het beantwoorden van onze vragen.

Beste Rob en Ellen,
Wat een heerlijke huis hebben jullie! Een prachtig plekje met alles erop en eraan. Mooie tuin en heerlijk groot zwembad. Dank voor de gastvrijheid! Alles klopte zoals we hadden gelezen op de site: het huis heeft alles wat je nodig hebt. Zelfs kruiden (uit eigen tuin!) en olie/azijn etc. voor gebruik. We hebben voornamelijk buiten geleefd omdat het prachtig weer was. De eerste avond op het terras aan de voorkant gegeten en de rest van de week aan de tafel onder de boom tussen de keuken en de duiventoren. Veel gebruik gemaakt van het zwembad, wat heerlijk was. De kamers boven zijn erg warm, maar het was dan ook een extreem warme zomer! Beneden zijn de kamers sowieso heerlijk koel. De buitenkeuken met mooie BBQ is super, kortom we hebben erg genoten en wie weet komen we nog een keer terug! Dank!