Agenas

Bekijk album (34)
  • 10
  • 10

Beschikbaarheid van 'Agenas'

Chris Scheldeman heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 20 jul 2019

Agenas heeft 4 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Wij zijn 2 weken naar Agenas geweest met 2 gezinnen en in totaal 5 kinderen (van 2-9 jaar oud).
Wat een top plek! Een groot huis met 3 woonruimtes, veel (5) slaapkamers met prima bedden en schone (4) badkamers. Sommige slaapkamers hebben geen raam naar buiten, dat is een klein nadeel. Keuken is eenvoudig, maar van alles voorzien (grote koelkast!). Het terras voor het huis is heerlijk en ook het zwembad is erg fijn, sinds 2 weken zelfs met een poolbar! Chris en Martine zijn zeer gastvrij, geven veel tips onder een gezellige borrel met een muzikaal optreden er nog bij en helpen daar waar nodig. Chris en Martine wonen tegenover het huis (foto's van de buitenbar zijn van hun eigen huis), maar er is voldoende privacy dus dat hebben wij niet al vervelend ervaren.

Het dorpje Monflanquin is een van de vele Bastides in de buurt, waarbij je je waant in de Middeleeuwen. Prachtige dorpjes, elk met z'n eigen unieke karakter. De chateaus zijn ook zeker een bezoekje waard en er is een leuk meertje op 20 minuten rijden (Lac Lougratte) met een zandstrandje en veel schaduwplekken, een top plek om met kinderen naar toe te gaan!

Kortom een heerlijk en mooi huis met veel ruimte binnen en buiten, een top zwembad, zeer vriendelijke eigenaren en dat in een super mooie omgeving. Wij raden het zeker aan!

We hadden een zeer leuke vakantie week bij Chris en Martine in de gite Agenas.
We zijn zelf op onze privé gesteld tijdens onze vakantie en dat werd dan ook gerespecteerd door de sympathieke gastheer en gastvrouw. Bij aankomst werden we hartelijk verwelkomd en bij een glas wijn kregen we tips die ons verblijf en uitstappen optimaal hebben gemaakt. Veel kan, niks moet bij Chris, je maakt zelf uit waarmee hij je kan helpen om je verblijf te optimaliseren De gite en het zwembad zijn proper en volgens de beschrijving. De omgeving is prachtig als je houdt van uitgestrekte heuvellandschappen, middeleeuwse stadjes en kastelen. De Dordogne is ook niet zo ver rijden en je kan er prachtige kano afvaarten doen. Wij zijn in de buurt ook gaan paardrijden. De Bourgondiër komt hier ook ruimschoots aan zijn trekken! Heerlijk eten dat je zelf maakt uit de warenhuizen uit de buurt (10' met de wagen) of bij de vele restaurantjes met in de meeste gevallen echt vriendelijke bediening. De vele recensies op Trip Advisor zijn hier een goede hulp. De keuken biedt alle comfort en op de bbq kan je heerlijk bakken.De enorme keuze aan wijnen biedt nog een enorme troef! En voor wie houdt van rust, die vind je hier! Maar ook wie houdt van actie kan hier zijn hartje ophalen. Het was helemaal niet de bedoeling van onze reis, maar Chris nam graag de tijd om de dochter en haar vriend op sleeptouw te nemen bij zang en het piano spelen. Een onverwachte troef die door de jeugd zeer werd gesmaakt! De wifi werkte goed als je op het netwerk van de gastheer surfte, het gastnetwerk zou Chris in orde laten brengen. Toch belangrijk bij een op momenten druk surfende familie :-). We hebben genoten van een stukje Frankrijk dat apart en de moeite waard is. Alle zaken zijn geregeld zoals vermeld en afgesproken. Top!

Bezocht in augustus 2014

We hebben hier een heerlijke week gehad samen met vrienden, mede dankzij het prachtige huis met grote veranda, ruime tuin en gras velden om het huis en heerlijk zwembad met vrij uitzicht over de heuvels. Huis is heel rustig gelegen in mooi gebied. Chris is een zorgzame gastheer die ons verwende met geweldige spontane mini piano concerten en een zang opname van de kinderen op CD. Al met al een aanrader!

Bezocht in mei 2010

Salut Chris et Hannah, Wij hebben hebben een fantastische vakantie gehad bij jullie. We hebben genoten van jullie huis, gastvrijheid, de omgeving en alle extra`s die jullie geboden hebben. Super relaxed!

A bientot, Fam.Goené