Massas

Bekijk album (32)
  • 8

Houdt u ervan om rustig op naar het zuiden te rijden, zonder vrachtverkeer op de wegen, dan is dit uw vakantiehuis, want wij verhuren van zondag tot zondag!
Proef de sfeer van een oude pruimenboerderij! De grote fraai aangelegde tuin met grote gazons en borders en grote bomen is omgeven door een pruimenboomgaard. Via een overkapping kom je in de grote woonkamer met open keuken met authentieke tegelvloer. Daarnaast bevind zich een grote 2 persoonsslaapkamer met 2 persoonsbed van 200 x 180 met kledingkast . Vanuit de woonkamer kom je in de gang waar links ook een grote 2 persoonsslaapkamer met 2 persoonsbed van 190 x 140 met kasten, een toilet, een badkamer met douche, bidet, wastafel. Rechts ga je naar een flinke hal met tuindeuren naar de heerlijke tuin. Vanuit de hal kom je via 4 traptreden in de nieuwe aanbouw. Eerste deur links is een badkamer met bad, douche, wastafel en toilet. Tweede deur links is een kitchenette met boiler, wasmachine en aanrecht. Er is een grote tweede woonkamer met deur naar buiten en aan deze kamer grenzend nog een 2 persoonsslaapkamer met 2 persoonsbed van 200 x 160 en een slaapkamer met 2 persoonsbed van 190 x 140 . Het pool house aan de andere kant van het zwembad is afgesloten en wordt alleen gebruikt voor opslag en de zwembadinstallatie. Ook de grote garage tegenover het huis is afgesloten.

Massas ligt op een heuvel omringd door pruimenbomen. Het is een heerlijk rustige plek met een groot zwembad van 6 bij 12 meter met een flink terras! Op 5 km afstand ligt het fraaie middeleeuwse vestingstadje (een zgn. ”Bastide”) Monflanquin waar zich o.a. meerdere bakkers, een supermarkt, een Info Tourisme en diverse leuke restaurants rondom het in 2004 gerestaureerde intieme middeleeuwse marktplein bevinden.

De Bastides – Lokale week- en eetmarktjes – Wijnproeven in Monbazillac – Kastelen – Winkelen in Bergerac – Zwemmen of canoën op de Dordogne of Lot.

Op slechts enkele kilometers vindt u de eeuwenoude bastides van Villereal, Monflanquin (5 km) en Monpazier. Sfeervolle dorpjes met hun arcades en gezellige restaurantjes rondom een groot plein. Geniet van een drankje of een maaltijd op één van de vele terrasjes.

In de zomerperiode is er van alles te beleven. De bekende lokale markt van Issegeac en Libos zijn de aangewezen plaatsen om de specialiteiten van de Perigord te proeven. De wijnen van Bergerac en Monbazillac, verse ‘foie gras’ en andere overheerlijke producten, worden door lokale boeren aangeboden. Of bezoek een de vele antiek- en rommelmarktjes of ga even terug in de tijd tijdens de middeleeuwse feesten van Monpazier en Monflanquin. Ook kunt u genieten van een mooi concert.

Bezoek Chateau Biron, Chateau Bonaguil of het kasteel van Josephine Baker,LesMilandes, met zijn prachtige roofvogelshow. Onvergetelijk is het wijnproeven in het kasteel van Monbazillac. Uitleg over de oorsprong van deze zoete witte wijn vindt U in het museum. Voor de rode wijnen van Bergerac, Duras en Cahors kunt U terecht in een van de wijnboerderijen in de omgeving.

SPORTIEF EN CREATIEF

Wandel of pak de fiets (te huur in Monflaquin), en geniet van één van de vele tochten door het glooiende en gevarieerde landschap. Ook voor mountainbikers zijn de mogelijkheden zeer uitgebreid, van recreant tot prof. Zwemmen is ook mogelijk in het plan d’eau bij Lougratte

Een kanotocht over de Dordogne, Vézère of Lot mag u niet overslaan. De tochten zijn geschikt voor jong en oud en leiden u langs diverse kastelen en leuke plaatsjes.

Diverse parken in de omgeving bieden een hoop plezier voor het hele gezin. In de omgeving vindt u waterpretparken zoals o.a. Walibi, de klimparcoursen door de bomen van ‘Parc-en-ciel’ en verschillende andere themaparken.

Houdt u van grotten, dan heeft u de keuze.

Onvergetelijk is het wijnproeven in het kasteel van Monbazillac. Uitleg over de oorsprong van deze zoete witte wijn vindt U in het museum. Voor de rode wijnen van Bergerac, Duras en Cahors kunt U terecht in een van de wijnboerderijen in de omgeving.

Wandel of pak de fiets (fietsen te huur in Monflanquin; met hulpmotortje), en geniet van één van de vele tochten door het glooiende en gevarieerde landschap. Ook voor mountainbikers zijn de mogelijkheden zeer uitgebreid, van recreant tot prof. Zwemmen is ook mogelijk in het plan d’eau bij Lougratte.

Prijzen op basis van maximaal 8 personen (plus een baby) per week, inclusief energiekosten, toeristenbelasting en reserverings- en administratiekosten.
Optioneel: bedlinnen te huur voor 12.50 euro p.p.
Kinderbedje en kinderstoel aanwezig
De wisseldag is zondag
50% aanbetaling bij reservering
Tweede betaling dient 2 maanden voor aankomst te zijn betaald.
Bij aankomst betaald u 250 euro borg.
Annulering tot 20 weken voor aankomst: 25% van de aanbetaling wordt teruggestort.
Annulering tot 8 weken voor aankomst: de aanbetaling wordt niet teruggestort.
Annulering binnen 8 weken voor aankomst: het hele huurbedrag is verschuldigd.
Wij raden u aan zelf een annuleringsverzekering af te sluiten.
De huurovereenkomst is niet overdraagbaar.
In de huurovereenkomst staat het aantal personen dat in het vakantiehuis verblijft, vermeld. Alleen na schriftelijke toestemming mogen er meer personen in het huis verblijven.
Op de dag van aankomst kunt u vanaf 15.00 uur van het huis gebruik maken.
Wij verzoeken u vriendelijk het huis op de dag van vertrek voor 10.00 uur te verlaten.
Het huis wordt na vertrek (verplicht) voor u schoongemaakt; kosten 100 euro.

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 100,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 12,50
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 6,00

Beschikbaarheid van 'Massas'

Let op! Vincent Dumoulin heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 15 aug 2018

De bezoekers van Massas hebben nog geen recensies geschreven