Teyssie

Bekijk album (19)
  • 8

Dit vakantiehuis heeft 3 ruime slaapkamers waar een extra eenpersoonsbed of een kinderbedje bijgeplaatst kan worden. Er is een ruime, ingebouwde keuken met alle voorzieningen en benodigdheden die je nodig hebt, inclusief een grote koel-vriescombinatie, een vaatwasser etc. Er zijn twee badkamers met douche, en er is een comfortabele zitkamer en eethoek. Er is gratis Wifi.

Teyssie ligt aan het einde van een eigen weggetje. Het huis ligt aan een zijweg van de RN21 en is makkelijk te vinden, maar ligt heel rustig. Je kunt vanaf het vakantiehuis makkelijk alle omringende plaatsjes en dorpjes bezoeken. De gite ligt op ongeveer 30 minuten ten zuiden van het vliegveld van Bergerac, waardoor je er gemakkelijk naartoe kunt vliegen en een auto kunt huren. Nog 2 uur verder ben je in Bordeaux of Toulouse.

De golfglub heeft een restaurant met uitzicht over de baan. Alle plaatsen in de buurt hebben verschillende restaurants. Het lunchmenu is vaak heel voordelig. Er zitten ook een aantal heel goede (iets duurdere) restaurants bij voor speciale gelegenheden. De wijn is in dit gebied heel goed en niet duur. In juli en augustus hebben veel van de dorpjes in de buurt een avondmarkt, waar je aan tafel kunt zitten met een selectie van de koude en warme gerechten die er verkocht worden. Het is een leuke manier om een warme zomerdag af te sluiten. Meestal zijn er concerten bij.

Er zijn talloze prachtige historische kastelen en interessante plaatsen, waaronder Monpazier, een van de plaatsjes dat is benoemd tot Unesco werelderfgoed. Dichtbij kun je zwemmen in een meer, Lougratte, met waterfietsen en een kinderspeelterrein. Ook zijn er fietspaden dichtbij, naar Villeneurve-sur-lot, heel leuk voor de hele familie. Parc de Ciel is een superleuke plek voor kinderen, waar je op alle niveaus kunt klimmen, maar ook kunt zwemmen. Er is van alles te doen hier. Aan de overkant van de weg is de Golf en Country club, met een geweldige 18-holes golfbaan. Je kunt bij ons golfclubs lenen. Het gebied heeft ook groten met historische tekeningen, maar ook dierentuinen en speeltuinen.
Voor de volwassenen zijn er natuurlijk de wijngaarden met proeverijen. Je zult je hier absoluut niet vervelen.

  • Aan de golfbaan

Onze gasten vinden de uitzichten vanaf de tuin van het vakantiehuis altijd mooi. De tuin is nu compleet met het zwembad erbij. Wij zelf wonen tegenover de gite en zijn dus bij de hand voor vragen, maar we respecteren je privacy.

Wij vragen een borgsom die binnen 7 dagen na vertrek wordt gerestitueerd na inspectie van de gite. Alle badhanddoeken en strandlakens zijn bij de prijs inbegrepen, samen met de locale belastingen.

  • Borg € 350,00

Beschikbaarheid van 'Teyssie'

hilary dryhurst heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 09 jan 2019

De bezoekers van Teyssie hebben nog geen recensies geschreven