L'Héritier

Bekijk album (29)

Vakantiehuis l'Héritier is een prachtige, karaktervolle 17e eeuwse boerderij, met 3 slaapkamers, 2 badkamers, centrale verwarming en een houtkachel. Het vakantiehuis heeft een grote woonkamer, en de keuken komt uit op de veranda, waar u heerlijk buiten kunt eten. Het is onlangs helemaal nieuw opgeknapt met kwaliteitsmeubels en andere voorzieningen zoals wifi, Nederlandse en Engelse tv, draagbare Bose luidsprekers die u ook buiten mag gebruiken. U hebt hier een prachtig uitzicht over het Lac du Brayssou.
Het vakantiehuis ligt in het landschap tussen Monpazier, benoemd door de Unesco tot werelderfgoed, en Villereal, en het vliegveld van Bergerac ligt op maar 35 minuten.

Het huis ligt apart van het huis van de eigenaars, met een eigen tuin, met uizicht over het meer.
l'Héritier ligt net buiten het kleine dorp Parranquet en op maar een klein eindje rijden naar Monpazier, benoemd tot Werelderfgoed, en een van de "mooiste dorpen van Frankrijk", met een mooi oud plein met winkels en restaurants.
Ook Villereal is maar een klein eindje rijden. Hier vindt u alles wat u dagelijks nodig hebt, en ook een apotheek, huisartsen, bars en restaurants.
U zit hier aan de grens van de Dordogne met de Lot en Garonne, dus attracties in beide gebieden zijn goed bereikbaar. Ook het vliegveld Bergerac ligt hier op maar 35 minuten rijden vandaan. Op anderhalf uur liggen Bordeaux en Toulouse.

In dit gebied zijn allerlei geweldige restaurants, waaronder restaurants met een Michelinster. Ook wijngaarden zijn makkelijk te bereiken, waar u kunt proeven en kopen. In de buurt zijn ook allerlei producenten van etenswaren, die u op de avondmarkten kunt vinden, die in de omgeving vaak gehouden worden. Houdt u van Franse markten, dan kunt u heerlijk struinen op de markten in de omgeving, of op een terrasje gaan zitten kijken naar mensen die dat aan het doen zijn.

Het gebied biedt allerlei mogelijkheden tot activiteiten. Houdt u van wandelen, dan kunt u direct vanaf het huis een prachtige wandeling beginnen, en ook een fietsroute ligt hier op een paar minuten vandaan. Kanoën kan op de Dordogne en de Vezere. Fietsenhuur is beschikbaar: de fietsen staan op u te wachten bij aankomst.

Uw huisdier mag mee voor € 25 per week. Een hondenbed is aanwezig.

Beschikbaarheid van 'L'Héritier'

Naomi Heard heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 17 jan 2019

De bezoekers van L'Héritier hebben nog geen recensies geschreven