la petite Las Cledes

Bekijk album (25)

Beschikbaarheid van 'la petite Las Cledes'

jeanine Krouwel heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 28 okt 2019

la petite Las Cledes heeft 8 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,6

Hi Jeanine & Ludo,
Het is nu een maand geleden dat wij een weekje bij jullie verbleven maar we herinneren ons verblijf bij jullie als de dag van gisteren !! Hoe hartelijk we werden ontvangen door open en lieve mensen die jullie zijn. Om maar te zwijgen over onze leuke gesprekken en spontane lachbuien die we samen hadden. De kinderen vonden het ook het einde met de aanwezigheid van al die lieve diertjes. En dan die locatie, de gîte, het groen,...de hemel op aarde heet zo iets!! Ons gezamelijk bezoek aan de marché gourmand van Dausse was een onvergetelijke ervaring. We missen jullie oprecht maar hopen op een spoedig weer zien. Keep up the good work !! Hartelijke groeten van Ann, Koen, Gilles & Manon XXXX

Reactie van jeanine Krouwel

Wat ontzettend lief! Altijd leuk om zulke lieve en hartelijke gasten te mogen ontvangen! Wij vonden het ook erg gezellig met jullie! Ik hoop dat jullie ook nog een hele fijne tijd hebben gehad bij jullie Vlaamse vrienden. Liefs en hopelijk tot een volgende keer! Ludo, Jeanine en de kinderen

Ludo en Jeanine. Bedankt voor de leuke vakantie. Alles was er om er een geweldige tijd van te maken . Zwemmen, Ping pong,fietsen enz... En vooral de gezellige avonden samen met jullie. Pizza avond , avondmarkt en gewoon fijn aan de poolbar.kortom een geweldige vakantie. We komen zeker terug . Francine, Pol, Bram, Nele, Nore en Bentley.

Reactie van jeanine Krouwel

Lieve Pol, Francine, Nele, Nore en Bram, dank jullie wel voor de lieve reactie , wij vonden jullie topgasten! Veel gelachen in de poolbar en bewondering voor de vele fietstochten die jullie hebben gemaakt met het warme weer. We zien jullie graag terug! Liefs Ludo en jeanine

Wat hebben wij een heeeeerlijke tijd in Las Cledes gehad. Vanaf het moment dat we de auto uitstapte, hadden we vakantie: 30 graden, schitterende groene omgeving en een warm welkom door Ludo. De gite was van alle moderne gemakken voorzien( tóch wel fijn een afwasmachine, grote ijskast met diepvries en wasmachine!?)en was reuze gezellig. De aangrenzende tuin met overdekt eet-/BBQ gedeelte had zelfs een afwasmachine en ijskast.....!! Van die barbeque hebben we dus ook veel gebruik gemaakt, met de heerlijke vleesspiezen van de plaatselijke Leclerc. ...en dat uitzicht vanaf het overdekte eetgedeelte en het zwembad: zo mooi! De omgeving is ook heel erg mooi en groen en er zijn naast de schitterende oude dorpjes, ook genoeg andere leuke activiteiten te doen. We zijn helemaal verliefd geworden op deze plek en de geweldige familie (ook al hun dieren!) van eigenaren Janine en Ludo. We voelden ons helemaal thuis... Wij komen ZEKER nog n keer terug!! Dank je wel, Janine en Ludo, voor de geweldige vakantie. Wat een paradijs van Eden...

Verzorgde gite. Prachtig uitzicht. Mooi zwembad, petanquebaan, poolbar. Vriendelijke gastheren. Speeltuintje minder toegankelijk voor de allerkleinsten. Prachtige streek. Toscane van Frankrijk.

We hebben genoten van een heerlijke vakantie. de foto's op de site geven goed weer hoe alles er uit ziet. Super dus!
We zijn er geweest met 3 tieners en ook zij hebben zich vermaakt. De koffers waren nog maar net uit de auto of ze lagen al in het zwembad.
We hebben zelfs met de eigenaars en hun kinderen ook een aantal uitstapjes gemaakt en daar hebben we allemaal echt van genoten.
Klimmen in de bomen bij een klimpark in de buurt, kano tocht bij zulk mooi weer dat elkaar natspetteren al een verfrissing was. en niet te vergeten de avondmarkten in de omgeving zijn echt een aanrader om van het culinaire Frankrijk te genieten. ook nog een paar markten in de ochtend bezocht kortom een super vakantie met genoeg te beleven in de omgeving en je rust te nemen bij de gite zelf.