la petite Las Cledes

Bekijk album (26)

Beschikbaarheid van 'la petite Las Cledes'

Let op! jeanine Krouwel heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 19 mei 2019

la petite Las Cledes heeft 7 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Hi Jeanine & Ludo,
Het is nu een maand geleden dat wij een weekje bij jullie verbleven maar we herinneren ons verblijf bij jullie als de dag van gisteren !! Hoe hartelijk we werden ontvangen door open en lieve mensen die jullie zijn. Om maar te zwijgen over onze leuke gesprekken en spontane lachbuien die we samen hadden. De kinderen vonden het ook het einde met de aanwezigheid van al die lieve diertjes. En dan die locatie, de gîte, het groen,...de hemel op aarde heet zo iets!! Ons gezamelijk bezoek aan de marché gourmand van Dausse was een onvergetelijke ervaring. We missen jullie oprecht maar hopen op een spoedig weer zien. Keep up the good work !! Hartelijke groeten van Ann, Koen, Gilles & Manon XXXX

Reactie van jeanine Krouwel

Wat ontzettend lief! Altijd leuk om zulke lieve en hartelijke gasten te mogen ontvangen! Wij vonden het ook erg gezellig met jullie! Ik hoop dat jullie ook nog een hele fijne tijd hebben gehad bij jullie Vlaamse vrienden. Liefs en hopelijk tot een volgende keer! Ludo, Jeanine en de kinderen

Ludo en Jeanine. Bedankt voor de leuke vakantie. Alles was er om er een geweldige tijd van te maken . Zwemmen, Ping pong,fietsen enz... En vooral de gezellige avonden samen met jullie. Pizza avond , avondmarkt en gewoon fijn aan de poolbar.kortom een geweldige vakantie. We komen zeker terug . Francine, Pol, Bram, Nele, Nore en Bentley.

Reactie van jeanine Krouwel

Lieve Pol, Francine, Nele, Nore en Bram, dank jullie wel voor de lieve reactie , wij vonden jullie topgasten! Veel gelachen in de poolbar en bewondering voor de vele fietstochten die jullie hebben gemaakt met het warme weer. We zien jullie graag terug! Liefs Ludo en jeanine

Verzorgde gite. Prachtig uitzicht. Mooi zwembad, petanquebaan, poolbar. Vriendelijke gastheren. Speeltuintje minder toegankelijk voor de allerkleinsten. Prachtige streek. Toscane van Frankrijk.

We hebben genoten van een heerlijke vakantie. de foto's op de site geven goed weer hoe alles er uit ziet. Super dus!
We zijn er geweest met 3 tieners en ook zij hebben zich vermaakt. De koffers waren nog maar net uit de auto of ze lagen al in het zwembad.
We hebben zelfs met de eigenaars en hun kinderen ook een aantal uitstapjes gemaakt en daar hebben we allemaal echt van genoten.
Klimmen in de bomen bij een klimpark in de buurt, kano tocht bij zulk mooi weer dat elkaar natspetteren al een verfrissing was. en niet te vergeten de avondmarkten in de omgeving zijn echt een aanrader om van het culinaire Frankrijk te genieten. ook nog een paar markten in de ochtend bezocht kortom een super vakantie met genoeg te beleven in de omgeving en je rust te nemen bij de gite zelf.

Het was weer een heerlijke week bij “la petite Las Cledes”. Overgeleverd aan de goede zorgen van Ludo en Jeanine hebben we genoten van o.a. de gezellige BBQ en een Pizza avond waar alle leden van het gezin zelf een heerlijke pizza samen kunnen stellen die dan gebakken wordt in een echte authentieke hout gestookte Pizza oven. De Gitte is mooi en ruim en van alle gemakken voorzien zoals bijvoorbeeld wifi. Bij het zwembad kan je heerlijk tot jezelf komen en het gaat tenminste niet om 20:00 dicht zoal bij heel veel campings en hotels. ’s Avonds heeft het zelfs (disco) verlichting en kun je lekker van een drankje genieten aan de Poolbar. Maar wat de vakantie echt compleet maakt zijn de hartelijke ontvangst en de goede zorgen van de eigenaren Ludo en Jeanine. Wij zeggen dus altijd, tot de volgende keer.
Astrid en Roman en kinderen uit Utrecht