Sautou

Bekijk album (27)

Beschikbaarheid van 'Sautou'

Karel deLeeuw and Bill Pike heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 15 sep 2021

Sautou heeft 7 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,9
Bezocht in juni 2021
Jeffrey, Linda en Bennie

Wij zijn met onze hond Bennie twee weken bij Bill en Karel geweest en hebben een heerlijke vakantie gehad. Bennie werd bij aankomst hartelijk ontvangen met een lekkere bak koud water, super lief! Het is er rustig, je zit totaal privé, hebt alles in de buurt en komt echt tot rust. Bill en Karel vertellen je graag over alles wat er te doen is zoals leuke markten en goeie restaurants. Omdat de hond niet in het zwembad mag hebben ze voor hem een meer opgezocht waar hij lekker kon zwemmen en Bill en Karel zijn voor ons uit gereden om te laten zien waar het was, echt top! Wij komen absoluut nog eens terug en raden iedereen die tot rust wil komen Sautou aan!

Bezocht in oktober 2020

Er zijn huisjes en huizen in Frankrijk.
Wij hebben er veel 'beleefd'.
Maar Sautou? Vergeet de rest!
Beter bestaat niet - in alle opzichten. Punt.
Astrid & Jan Willem

Sautou, voor ons een klein paradijs op aarde! Een mooi en smaakvol ingericht huisje met een zalig zwembad!!
De huiseigenaren Karel en Bill zijn 2 fantastische mensen waar je terecht kan voor heel wat info over de omgeving.
Als je van zon,rust en comfort houdt is dit de place to be!

Een prachtig en erg smaakvol ingericht vakantiehuis met prima zwembad. Een erg mooie en rustige omgeving. Geen 'vakantiedrukte'. In de buurt een paar prima golfbanen (aanrader, Golf de Barthe), leuke dorpjes/stadjes. Erg vriendelijke huiseigenaren. Kortom een ideaal vakantieoord en absoluut aan te bevelen.

De zon, de stilte, héérlijk zwembad, met smaak ingericht en geriefelijk huisje, totale rust. Prachtige omgeving. Uiterst vriendelijke heren Karel en Bill. Alles wat je maar kan denken van een droomvakantie.