Sautou

Bekijk album (27)

Beschikbaarheid van 'Sautou'

Karel deLeeuw and Bill Pike heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 12 nov 2020

Sautou heeft 6 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,8
Bezocht in oktober 2020

Er zijn huisjes en huizen in Frankrijk.
Wij hebben er veel 'beleefd'.
Maar Sautou? Vergeet de rest!
Beter bestaat niet - in alle opzichten. Punt.
Astrid & Jan Willem

Sautou, voor ons een klein paradijs op aarde! Een mooi en smaakvol ingericht huisje met een zalig zwembad!!
De huiseigenaren Karel en Bill zijn 2 fantastische mensen waar je terecht kan voor heel wat info over de omgeving.
Als je van zon,rust en comfort houdt is dit de place to be!

Een prachtig en erg smaakvol ingericht vakantiehuis met prima zwembad. Een erg mooie en rustige omgeving. Geen 'vakantiedrukte'. In de buurt een paar prima golfbanen (aanrader, Golf de Barthe), leuke dorpjes/stadjes. Erg vriendelijke huiseigenaren. Kortom een ideaal vakantieoord en absoluut aan te bevelen.

De zon, de stilte, héérlijk zwembad, met smaak ingericht en geriefelijk huisje, totale rust. Prachtige omgeving. Uiterst vriendelijke heren Karel en Bill. Alles wat je maar kan denken van een droomvakantie.

Wij zijn helemaal verliefd geworden op het huisje in Sautou!
De rust, de ruimte en de natuur, het zwembad, en de attente communicatie van onze gastheren hebben ervoor gezorgd dat wij heerlijk hebben kunnen bijkomen van de dagelijkse (werk & corona) stress.
Het huisje is erg luxe en van alle gemakken voorzien. Erg ruim voor 2 personen.
In de omgeving zijn genoeg dingen om te doen; zoals mooie middeleeuwse dorpjes en kastelen en bastides. Dankzij tips van Bill en Karel ook heerlijk gegeten.
Wij komen zeker terug!