Andante

Bekijk album (45)

Andante is een gezellige boerderij uit de negentiende eeuw op een terrein van 1,2 hectare en is volledig gerenoveerd. De boerderij bestaat uit twee huizen onder één dak: een gîte die volledig is uitgerust voor 8 personen.
De andere woning wordt uitsluitend bewoond door de eigenaar.
Er is een mooi zwembad (5 x 10 meter) met prachtig uitzicht.
Komend met de auto vanuit Nederland heeft u ongeveer 1000 kilometers achter de rug. Het zwembad wacht u op voor een verfrissende "duik".
De bedden zijn opgemaakt en handdoeken liggen voor u klaar.
Er kunnen allerlei balspelen gespeeld worden zoals: volleybal, badminton. Er is een prima tafeltennistafel een trampoline en een speelhuisje met schommels en glijbaan en zandbak. Als u van golfen houdt, dan is er een juweel van een golfbaan (18 en 9 holes) op nog geen 12 km. in Castelnaud de Gratecambe, en een 9-holes-baan in Tombeboeuf (28km van Andante).

Indeling vakantiehuis
• Living/eetkamer, comfortabel ingericht. Houtkachel, DVD-speler, radio/CD speler
• Keuken, zeer compleet ingericht met o.a. vaatwasser, magnetron, heteluchtoven, een gasoven, koelkast met vriezer, tafel + stoelen
• Badkamer met ligbad/douche, WC, wasmachine
• Via een houten trap vindt u op de vliering twee knusse twee-persoons slaapkamers met heerlijke grote bedden(één met 'n 2-persoons bed, en één met twee 1-persoons bedden)
• De derde slaapkamer vindt u achter de tussendeur. Hier vindt u één 2-persoons bed, en twee 1-persoons bedden. Tevens is hier een aparte douche en WC.
• Terras (overdekt met wijnranken)met prachtig vrij uitzicht, barbecue en tuinmeubilair.

De omgeving: Lot et Garonne (Département 47)
Direct ten zuiden van de Dordogne in de Périgord ligt het Département Lot et Garonne.
Het gebied kent net iets meer zonne-uren dan de vlakbij (30 min.) gelegen Dordogne .
In dit lieflijk heuvelachtige, afwisselende landschap vindt u diverse wijngaarden, veel fruit- en notenbomen en staan de velden vol met zonnebloemen, koolzaad of wuivend graan.
Het is ook de streek van de pruimenbomen die vruchten leveren voor de beroemde Pruneaux d´Agen. Deze streek is nog niet door de grote massa ontdekt en biedt veel rust, vrijheid en ruimte. Welke kant je ook uitgaat, is het landschap mooi, zijn de stadjes leuk en is de bevolking vriendelijk. Niets doet er dan ook vermoeden dat hier in de 14e en 15e eeuw de Honderdjarige oorlog tussen Engeland en Frankrijk werd bevochten, behalve de vele in deze tijd gebouwde Bastides. In één van de middeleeuwse stadjes zoals Cancon, Monpazier, Monflanquin, Villeréal of Issigeac is elke dag wel een markt met regionale producten, of brocante en antiekmarkt. In de zomer zijn er in de omgeving veel nacht-markten.

Er zijn in de directe omgeving tal van restaurants (in alle soorten en maten).
In de Bergerac (w.o. ook Monbazillac behoort) en Duras kunnen vele wijnhuizen worden bezocht terwijl er ook direct wijnen van de producteur kan woren gekocht.
Veel producenten staan op de vele regionale markten.

Golf
• Het prachtige golfterrein van Villeneuve-sur-Lot in Castelnaud de Gratecambe (18 en 9 holes) 12 km van Andante.
• Een 9-hole course in Tombeboeuf op 28km van Andante.
Wandelen, fietsen, paardrijden, zwemmen, vissen
• Er zijn “Promenades et Randonnées” voor wandelaars, fietsers en paardrijders.
• De vele meertjes in de omgeving bieden volop gelegenheid om midden in de natuur te zwemmen en te vissen.
• Op de camping van Lougratte (15 min. van Andante) is uitstekende zwemgelegenheid.
Rugby
• Als u een Rugby wedstrijd op niveau wilt meemaken, dan kunt u daarvoor in Villeréal terecht. De US Villeréal Rugby club is zeer succesvol en bestaat al 100 jaar.

Genoemde prijzen zijn op basis van gebruik door 8 personen (3 slaapkamars en 2 badkamer)

Prijzen zijn per week voor het vakantiehuis inclusief bedlinnen, handdoeken, gas en elektriciteit, en excl. toeristenbelasting € 4,20 per volwassene (ouder dan 13 jaar) per week.

Aankomst: zaterdag vanaf 15:00 uur.
Vertrek: zaterdag uiterlijk 10:00 uur.

In voor- en naseizoen kunnen andere afspraken worden gemaakt.

  • Borg € 250,00

Beschikbaarheid van 'Andante'

Richard Jongerius heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 21 jan 2019

Andante heeft 1 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Land: België Reisgezelschap: 2 | 2
Algemeen "Goed"
Eerste indruk "Goed"
Ontvangst "Fantastisch"
Comfort "Fantastisch"
Hygiëne "Goed"
Voorzieningen "Fantastisch"
Prijs-kwaliteitsverhouding "Goed"

Mooi vakantiehuis met een groot en heel proper zwembad. Alle nodige comfort aanwezig. Het voelt er als 'thuis'. De eigenaars die naast het vakantiehuis wonen, gaan zeer discreet met de privacy van de gasten om. Heel aangename mensen en altijd bereid om wat info te geven. Een streek en vakantiewoning voor wie echt van rust houdt.
Verblijf: 08-07-2017 t/m 15-07-201