Andante

Bekijk album (40)

Andante is een gezellige boerderij uit de negentiende eeuw op een terrein van 1,2 hectare en is volledig gerenoveerd. De boerderij bestaat uit twee huizen onder één dak: een gîte die volledig is uitgerust voor 4 personen.
De andere woning wordt uitsluitend bewoond door de eigenaar.
Er is een mooi zwembad (5 x 10 meter) met prachtig uitzicht.
Komend met de auto vanuit Nederland heeft u ongeveer 1000 kilometers achter de rug. Het zwembad wacht u op voor een verfrissende "duik".
De bedden zijn opgemaakt en handdoeken liggen voor u klaar.
Er kunnen allerlei balspelen gespeeld worden zoals: volleybal, badminton. Er is een prima tafeltennistafel een trampoline en een speelhuisje met schommels glijbaan en een zandbak. Als u van golfen houdt, dan is er een juweel van een golfbaan (18 en 9 holes) op nog geen 12 km. in Castelnaud de Gratecambe, en een 9-holes-baan in Tombeboeuf (28km van Andante).

Indeling vakantiehuis
• Living/eetkamer, comfortabel ingericht. Houtkachel, DVD-speler, radio/CD speler
• Keuken, zeer compleet ingericht met o.a. vaatwasser, magnetron, heteluchtoven, een gasoven, koelkast met vriezer, tafel + stoelen
• Badkamer met ligbad/douche, WC, wasmachine
• Via een houten trap vindt u op de vliering twee knusse twee-persoons slaapkamers met heerlijke grote bedden(één met 'n 2-persoons bed, en één met twee 1-persoons bedden)
• Terras (overdekt met wijnranken)met prachtig vrij uitzicht, barbecue en tuinmeubilair.

De omgeving: Lot et Garonne (Département 47)
Direct ten zuiden van de Dordogne in de Périgord ligt het Département Lot et Garonne.
Het gebied kent net iets meer zonne-uren dan de vlakbij (30 min.) gelegen Dordogne .
In dit lieflijk heuvelachtige, afwisselende landschap vindt u diverse wijngaarden, veel fruit- en notenbomen en staan de velden vol met zonnebloemen, koolzaad of wuivend graan.
Het is ook de streek van de pruimenbomen die vruchten leveren voor de beroemde Pruneaux d´Agen. Deze streek is nog niet door de grote massa ontdekt en biedt veel rust, vrijheid en ruimte. Welke kant je ook uitgaat, is het landschap mooi, zijn de stadjes leuk en is de bevolking vriendelijk. Niets doet er dan ook vermoeden dat hier in de 14e en 15e eeuw de Honderdjarige oorlog tussen Engeland en Frankrijk werd bevochten, behalve de vele in deze tijd gebouwde Bastides. In één van de middeleeuwse stadjes zoals Cancon, Monpazier, Monflanquin, Villeréal of Issigeac is elke dag wel een markt met regionale producten, of brocante en antiekmarkt. In de zomer zijn er in de omgeving veel nacht-markten.

Er zijn in de directe omgeving tal van restaurants (in alle soorten en maten).
In de Bergerac (w.o. ook Monbazillac behoort) en Duras kunnen vele wijnhuizen worden bezocht terwijl er ook direct wijnen van de producteur kan woren gekocht.
Veel producenten staan op de vele regionale markten.

Golf
• Het prachtige golfterrein van Villeneuve-sur-Lot in Castelnaud de Gratecambe (18 en 9 holes) 12 km van Andante. (www.vslgolf.com)
• Een 9-hole course in Tombeboeuf op 28km van Andante. (www.golfdebarthe.com)
Wandelen, fietsen, paardrijden, zwemmen, vissen
• Er zijn “Promenades et Randonnées” voor wandelaars, fietsers en paardrijders.
• De vele meertjes in de omgeving bieden volop gelegenheid om midden in de natuur te zwemmen en te vissen.
• Op de camping van Lougratte (15 min. van Andante) is uitstekende zwemgelegenheid.
Rugby
• Als u een Rugby wedstrijd op niveau wilt meemaken, dan kunt u daarvoor in Villeréal terecht. De US Villeréal Rugby club is zeer succesvol en bestaat al 100 jaar.

Genoemde prijzen zijn op basis van gebruik door 4 personen (2 slaapkamars en één badkamer)
Bij gebruik door max. 8 personen (met 3 slaapkamers en 2 badkamers) zijn de tarieven € 950,00 in voor- en naseizoen en € 1.375,00 in het hoofdseizoen.

Prijzen zijn per week voor het vakantiehuis inclusief bedlinnen, handdoeken, gas en elektriciteit, en excl. toeristenbelasting € 4,20 per volwassene (ouder dan 13 jaar) per week.

Aankomst: zaterdag vanaf 15:00 uur.
Vertrek: zaterdag uiterlijk 10:00 uur.
In voor- en naseizoen kunnen andere afspraken worden gemaakt.

  • Borg € 250,00

Beschikbaarheid van 'Andante'

Richard Jongerius heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 21 jan 2019

Andante heeft 6 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,8
Fa. van Zijtveld

Andante, wat ben je mooi!!

Met vier volwassenen hebben wij een ongelooflijk fijne vakantie gehad bij Richard en Nanny.
De weersomstandigheden waren perfect.
De gîte is waanzinnig mooi gelegen en uitgebreid voorzien van alles wat een mens op vakantie kan wensen.
Dat het huis daarnaast zó schoon is en diverse terrassen heeft is een extra pré om hier je vakantie door te brengen.
Het iets hoger gelegen zwembad maakte het vakantie-ideaal compleet.

Richard en Nanny hebben hier iets prachtigs neergezet en hun gastvrijheid kent geen grenzen.
De appeltaart aan het begin van ons verblijf was daar een klein, maar al duidelijk voorbeeld van.
Geen enkele moeite bleek te veel tijdens ons verblijf, waar we hen ontzettend dankbaar voor zijn.
Wij komen hierdoor graag op Andante terug!

Merci, merci, merci et au revoir.
familie van Zijtveld, Naarden

Land: Nederland Reisgezelschap: 2 | 2
Algemeen "Goed"
Eerste indruk "Goed"
Ontvangst "Goed"
Comfort "Fantastisch"
Hygiëne "Fantastisch"
Voorzieningen "Fantastisch"
Prijs-kwaliteitsverhouding "Fantastisch"

We kregen een warm welkom bij aankomst bij het huisje. De eigenaren zijn aanwezig, maar absoluut niet in het zicht. Het huis is van alle gemakken voorzien en alle faciliteiten zijn aanwezig. We hadden veel te veel van huis mee genomen, wat niet nodig had geweest, omdat het aanwezig was. de föhn, een strijkijzer, gezelschapsspelletjes, zwembad speelgoed, tennis attributen echt alles was er voldoende aanwezig. Stel dat er problemen voordoen word het gelijk of de dag er op aangepakt door de eigenaar. Jammer is dat de meeste bezienswaardigheden net iets verder weg liggen en dat je er een half uur tot een uurtje voor moet rijden. De nabije omgeving staat vol met mooie pruimenvelden. we hebben erg genoten.

Wij hebben een super vakantie gehad. De plek, de omgeving, het huis, de tuin, het zwembad en vooral en uiteraard de gastheer en -vrouw hebben ons een topvakantie laten beleven. Na 2 dagen wisten we hetval zeker. Hier komen we volgend jaar weer terug. Een klein paradijs op aarde!

Net terug van een weekje Andante. We waren met 2 kinderen van 12 en 15 jaar. We hebben een super vakantie gehad. Een heerlijk zwembad met ligstoelen, een super leuk gastenverblijf met lekkere bedden, een ruime badkamer met wasmachine en een ruime keuken. We hebben bijna elke dag buiten gegeten op ons terras. Daar zat je heerlijk in de schaduw en bij het zwembad kon je in de zon zitten. Er stonden ook parasols bij het zwembad dus ook daar kon je ook uit de zon zitten. De omgeving is prachtig en rustgevend met veel zonnebloemvelden maar er is ook genoeg te doen in de omgeving. We hebben 3 x gebruik gemaakt van de tennisbaan en deze was altijd leeg als wij kwamen. Er was internet, er waren veel Nederlandse boeken en tijdschriften, er waren folders van de omgeving en er was elke dag wel een markt ergens. We hebben mooie herinneringen aan Andante. We hopen nog eens terug te komen.

Bezocht in mei 2015

Wij hebben onlangs een week gelogeerd in Andante, heerlijk! Wat een geweldige plek !
Vanaf Bergerac een half uurtje rijden met (huur) auto.
Andante is een sfeervolle gite van alle gemakken voorzien, met heerlijke bedden en erg schoon!
Wat een rust en stilte, en wat hebben we genoten van de prachtige sterrenhemel!
Een mooie heuvelachtige omgeving, waar veel te zien is.
Mooie chateau’s, wijngaarden, en prachtige tuinen zijn er te bezoeken.
Leuke sfeervolle dorpjes en historische stadjes met gezellige marktjes en terrasjes .
Nanny en Richard zijn een zeer vriendelijke en behulpzame gastheer en gastvrouw die altijd voor ons klaar stonden.
We hebben er heerlijk genoten van de rust en de stilte. We komen zeker terug! Een weekje was veel te kort om allles te zien in de omgeving !
Nanny en Richard bedankt!!!!!