Andante

Bekijk album (40)

Beschikbaarheid van 'Andante'

Richard Jongerius heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 06 nov 2019

Andante heeft 6 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,7
Fa. van Zijtveld

Andante, wat ben je mooi!!

Met vier volwassenen hebben wij een ongelooflijk fijne vakantie gehad bij Richard en Nanny.
De weersomstandigheden waren perfect.
De gîte is waanzinnig mooi gelegen en uitgebreid voorzien van alles wat een mens op vakantie kan wensen.
Dat het huis daarnaast zó schoon is en diverse terrassen heeft is een extra pré om hier je vakantie door te brengen.
Het iets hoger gelegen zwembad maakte het vakantie-ideaal compleet.

Richard en Nanny hebben hier iets prachtigs neergezet en hun gastvrijheid kent geen grenzen.
De appeltaart aan het begin van ons verblijf was daar een klein, maar al duidelijk voorbeeld van.
Geen enkele moeite bleek te veel tijdens ons verblijf, waar we hen ontzettend dankbaar voor zijn.
Wij komen hierdoor graag op Andante terug!

Merci, merci, merci et au revoir.
familie van Zijtveld, Naarden

Land: Nederland Reisgezelschap: 2 | 2
Algemeen "Goed"
Eerste indruk "Goed"
Ontvangst "Goed"
Comfort "Fantastisch"
Hygiëne "Fantastisch"
Voorzieningen "Fantastisch"
Prijs-kwaliteitsverhouding "Fantastisch"

We kregen een warm welkom bij aankomst bij het huisje. De eigenaren zijn aanwezig, maar absoluut niet in het zicht. Het huis is van alle gemakken voorzien en alle faciliteiten zijn aanwezig. We hadden veel te veel van huis mee genomen, wat niet nodig had geweest, omdat het aanwezig was. de föhn, een strijkijzer, gezelschapsspelletjes, zwembad speelgoed, tennis attributen echt alles was er voldoende aanwezig. Stel dat er problemen voordoen word het gelijk of de dag er op aangepakt door de eigenaar. Jammer is dat de meeste bezienswaardigheden net iets verder weg liggen en dat je er een half uur tot een uurtje voor moet rijden. De nabije omgeving staat vol met mooie pruimenvelden. we hebben erg genoten.

Wij hebben een super vakantie gehad. De plek, de omgeving, het huis, de tuin, het zwembad en vooral en uiteraard de gastheer en -vrouw hebben ons een topvakantie laten beleven. Na 2 dagen wisten we hetval zeker. Hier komen we volgend jaar weer terug. Een klein paradijs op aarde!

Net terug van een weekje Andante. We waren met 2 kinderen van 12 en 15 jaar. We hebben een super vakantie gehad. Een heerlijk zwembad met ligstoelen, een super leuk gastenverblijf met lekkere bedden, een ruime badkamer met wasmachine en een ruime keuken. We hebben bijna elke dag buiten gegeten op ons terras. Daar zat je heerlijk in de schaduw en bij het zwembad kon je in de zon zitten. Er stonden ook parasols bij het zwembad dus ook daar kon je ook uit de zon zitten. De omgeving is prachtig en rustgevend met veel zonnebloemvelden maar er is ook genoeg te doen in de omgeving. We hebben 3 x gebruik gemaakt van de tennisbaan en deze was altijd leeg als wij kwamen. Er was internet, er waren veel Nederlandse boeken en tijdschriften, er waren folders van de omgeving en er was elke dag wel een markt ergens. We hebben mooie herinneringen aan Andante. We hopen nog eens terug te komen.

Bezocht in mei 2015

Wij hebben onlangs een week gelogeerd in Andante, heerlijk! Wat een geweldige plek !
Vanaf Bergerac een half uurtje rijden met (huur) auto.
Andante is een sfeervolle gite van alle gemakken voorzien, met heerlijke bedden en erg schoon!
Wat een rust en stilte, en wat hebben we genoten van de prachtige sterrenhemel!
Een mooie heuvelachtige omgeving, waar veel te zien is.
Mooie chateau’s, wijngaarden, en prachtige tuinen zijn er te bezoeken.
Leuke sfeervolle dorpjes en historische stadjes met gezellige marktjes en terrasjes .
Nanny en Richard zijn een zeer vriendelijke en behulpzame gastheer en gastvrouw die altijd voor ons klaar stonden.
We hebben er heerlijk genoten van de rust en de stilte. We komen zeker terug! Een weekje was veel te kort om allles te zien in de omgeving !
Nanny en Richard bedankt!!!!!