Maison Si Belle

Bekijk album (23)

Beschikbaarheid van 'Maison Si Belle'

Hans Neyrinck heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 03 mei 2019

Maison Si Belle heeft 5 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,4
wouter Dehouck

Een pareltje!! schitterende week, alles aanwezig.
Hoogstaande kwaliteit!
Schitterend uitzicht en super veel te doen in de streek!

Bedankt !!!

groetjes Wouter , Charlotte , Robbe en Nore

Reactie van Hans Neyrinck

Super! Merci

Maison si belle heeft haar naam niet gestolen.Zo'n knus en gezellig huisje met alle comfort die je wenst. Het zwembad is een pluspunt om bij warm weer je te kunnen laten verfrissen.
Het is zo rustig en kalm ideaal om te verpozen. De overdekte terras is perfect om s'avonds te relaxen.
Het is een prachtige streek met vele mooie dorpjes,stadjes en natuurlijk de vele kastelen.De marché gourmands is een aanrader om te genieten van de vele streekproducten, die ze je aanbieden.
De restaurantjes die jullie voor ons uitgekozen hebben, zijn de moeite waard en niet duur.
we hebben er veel van genoten en hebben onze batterijen terug kunnen opladen.
We komen zeker nog eens terug.
Alvast bedankt

Reactie van Hans Neyrinck

Dank je wel ! Leuk te lezen dat jullie een aangename vakantie beleefd hebben.

Een weekje in het huisje was de perfecte afsluiter van onze reis! We konden perfect tot rust komen. We hebben kunnen genieten van het huisje met zijn gezellige terrassen, het zwembad en de mooie omgeving tussen de zonnebloemvelden.
Het huisje is gelegen in een mooie streek met gezellige dorpjes en stadjes met veel bezienswaardigheden en evenementen.
Dankzij de uitgebreide informatiebrochure hebben wij de mogelijkheid gehad om tal van gezellige restaurantjes, 'marché-gourmande's', middeleeuwse feesten, marktjes, ... te bezoeken.
Het huisje is klein maar fijn, met een voldoende grote leefruimte, geïnstalleerde keuken, 2 slaapkamers, berging met wasmachine, ... . Tijdens de zomermaanden kan perfect buiten geleefd worden in de tuin en op de terrassen rond de woning.
Kortom, wij hebben een erg gezellig verblijf gehad en komen zeker terug!
Groetjes,
Emile, Ellen en Stijn

Reactie van Hans Neyrinck

Dank je wel !

Wij genoten van een rustgevende vakantie !!! Maison Sibelle is hiervoor prima gelegen aan het eind van een doodlopend weggetje met een wijds uitzicht over de velden.
Het huisje is echt kraaknet, modern en voorzien van alle comfort. We voelden er ons onmiddellijk thuis.
Op 10 minuutjes rijden (in Villeréal) heb je een supermarkt waar je echt alles vindt die je nodig hebt. Op wandelafstand heb je een broodautomaat met stokbrood, chocoladebroodjes, croissants en rozijnenkoeken. Handig en lekker voor 's morgens.
We genoten van onze uitstapjes naar middeleeuwse stadjes in de omgeving : Monflanquin, Gavaudun, Villeréal, Monpazier,.... Gewapend met ons bestek en glazen schoven we 's avonds aan aan de tafels op de markt waar we aan spotprijzen konden genieten van lekkernijen en wijn aangeboden door de lokale boeren.
In de omgeving kan je ook goedkoop uit eten gaan. Toppertje was 'la tête d' ail' in Cancon.
Gelukkig was er een opstaand zwembad waarin we met de kinderen konden genieten toen het wat te warm werd.
Onder de twee overdekte terrassen genoten we niet alleen van het uitzicht maar ook van de immense stilte.
Wie in zijn vakantie wil bekomen van de dagelijkse werkdruk, komt hier zeker tot rust en één met de natuur.

Reactie van Hans Neyrinck

Dank je wel !

Voor wie tot rust wil komen, is maison Si Belle de uitgelezen plek. Te midden van de zonnebloemvelden, hoor je overdag enkel de krekels, het geluid van een tractor en 's avonds kun je genieten van een concert van de kikkers uit de nabijgelegen poel. Wil je toch wat actie, dan zijn er heel wat uitgestippelde wandelingen en fietstochten (voor de niet-geoefende fietser is een elektrische fiets geen overbodige luxe).
Maison Si Belle is bovendien gelegen tussen twee prachtige stadjes : Montflanquin en Villeréal die zeker een bezoekje waard zijn ! Op de marchéé gourmande kun je er wekelijks genieten van plaatselijke specialiteiten.
Het vakantiehuisje zelf is tip top in orde met alle faciliteiten zoals een vaatwas, een oven, een ruime badkamer en twee zonovergoten terassen.
Wij hebben er in ieder geval een heerlijke ontspannen week beleefd en we zouden maison Si Belle aan iedereen durven aanraden !

Reactie van Hans Neyrinck

Dank je wel!