la sauvagine

Bekijk album (30)

De gite heeft een eigen overdekt terras met een barbecue, en drie verschillende ingangen. Binnen vindt u op de begane grond een grote woonkamer met een eethoek, met een open haard en een houtkachel. Ook is er een hoekbank voor 5 personen, een ligstoel, een fauteuil, een grote eiken tafel en 8 stoelen.
Er is nog een andere woonkamer met open haard, waar ook een eenpersoons hoekbed staat, een nachtkastje en een kast. Ook is er een ruime en volledig geequipeerde keuken.
In het huis vindt u verder een grote slaapkamer met bed van 160 breed en een aangrenzende badkamer met wc, douche en wastafel.
Er is nog een separaat toilet.
Op de eerste verdieping vindt u een grote slaapkamer onder het dak, met twee bedden van 90 cm breed en een bed van 140 met een aangrenzende badkamer met bad, dubbele wastafel en wc.
Ook is hier veel opbergruimte.

  • Back to basic

Het huis ligt aan het einde van een weggetje met uitzicht op het landschap. Het is omringd door bossen en weilanden. La sauvagine is ook een ideale uitvalsbasis voor verschillende aantrekkelijke departementen die hier niet ver vandaan liggen: de Dordogne, de Lot en de Tarn et Garonne; drie gebieden die heel verschillend van karakter zijn, en waar u een rijkdom aan erfgoed aantreft.
We zitten hier op 60 km van de steden Bergerac, Agen, Cahors en Sarlat.

De Périgord is een gebied van smaken en geuren: zwarte truffels uit de Périgord, cèpes, kastanjes, girolles, foie gras, confits, magrets, walnoten van de Périgord en natuurlijk de wijnroute van Cahors tot Bergerac via Monbazillac waarom niet, tot St Emilion en de grands crus Bordeaux-wijnen...
Al deze gastronomische schatten zijn te vinden op een van de vele authentieke regionale markten, of in onze restaurants, of op "l'assiette du terroir", een unieke schotel met allerlei hapjes van lokale producten, die door verschillende restaurants in de omgeving wordt aangeboden.

Er zijn hier veel toeristische en sportieve activiteiten in onze regio met zijn duizenden jaren oude geschiedenis.
Om te beginnen is er het Chateau de Bonnaguil, een van de best bewaarde middeleeuwse steden van Frankrijk, op 6 km afstand, waar u via wandelpaden naartoe kunt lopen. Op 10 km ligt het chateau de Biron en op 1 km het fort van Gavaudun. In Cahors ligt de Pont Valentre en er is nog veel meer om te bezichtigen.
Houdt u van musea, dan zijn er de prehistorische musea in Sauveterre en in Eysies, en de troglodytische plaatsen zoals de grotten van Lascaux en de Gouffre de Padirac.
Middeleeuwse bastide-stadjes zoals Monflanquin,Monpazier,Tournon d agenais,Penne d'Agenais en Villereal zijn ook de moeite van een bezoek waard.
Liefhebbers van kajakken en vissen kunnen genieten van de Lot op 11 km en van de Dordogne op 30 km.
Ook zijn er tuinen en kinderboerderijen voor jong en oud.
Op 10 km ligt een water-park en in Saint -Martin le Redon op 14 km vindt u een 9-holes golfbaan. Paardrijden kan op 7 km en een tochtje in een heteluchtballon is op 25 km mogelijk.
In het zomerseizoen zijn er allerlei brocantes en vide greniers in de omgeving.
Voor wie graag sterretjes ziet: in Montayral op 14 km is een observatorium en planetarium.

  • Activiteitenprogramma

In het wintertarief (alleen in de winter) zijn gasverwarming en schoonmaak inbegrepen.
Hout voor de open haarden is niet inbegrepen.
We vragen een borgsom van 700 euro.
U kunt de eindschoonmaak door ons laten verzorgen voor 60 euro.

  • Linnengoed

  • Borg € 700,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 70,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 10,00

Beschikbaarheid van 'la sauvagine'

Let op! jussaume estelle heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 05 nov 2018

la sauvagine heeft 2 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

We hebben met ons gezin (5 personen) genoten van 2 heerlijke weken in huis Tillol. Een heerlijk huis, erg sfeervol ingericht en met veel ruimte. Een goed uitgeruste keuken met mooi uitzicht tijdens het kokkerellen op het zwembad en de schitterende tuin. Onze 3 kinderen sliepen op de slaapzolder, met een eigen badkamer (bad, douchen in bad en toilet) Op zolder wordt het op warme dagen wel warm, maar de mobile ventilator brengt dan uitkomst. Op de begane grond is het huis heerlijk koel. De ouderslaapkamer (begane grond) heeft een eigen badkamer (met stortdouche, wastafel en toilet) De tuin is zoals gezegd geweldig, je deelt de tuin met de bewoners van het andere vakantiehuis. Maar omdat er zoveel ruimte is loop je elkaar echt niet in de weg. Heerlijk zijn ook de verschillende hangmatten die in de tuin hangen.
We hebben genoten van de omgeving, er zijn diverse leuke wandelingen vanaf de gite mogelijk. Onze kinderen genoten van de tafeltennis, petanque en natuurlijk het zwembad. Onze jongste is een echte dierenvriend en het allerleukst van de vakantie waren voor haar misschien wel de 3 lieve honden die als schaduwen rond de eigenaren lopen en waar een niet-hondenliefhebber zeker geen hinder van zal hebben!

Reactie van jussaume estelle

hello corien; thank you for your review ,i am glad you appreciate your stay; you were all very great gusets it was a plaesure to have you here. kind regards estelle

We waren met ons gezin (3 kinderen) een week in dit vakantiehuis.
Bij aankomst bleek meteen dat het een goede gok was geweest: het is een huis wat prachtig ligt, in een klein gehucht en dan ook nog enigszins afgelegen van de rest. Dus rust en prachtige natuur gegarandeerd. Ook het huis zelf is uniek: oud, maar mooi gerestaureerd, je slaapt onder eeuwenoude balken en de indeling is gevarieerd. De slaapkamers (7 personen) zijn opgedeeld in een deel op de begane grond en een deel op een bovenetage, beide gedeeltes zeer sfeervol en met een eigen badkamer. Dus bij ons hadden de kinderen helemaal hun eigen afdeling.
Het zwembad is prima: lekker ruim, schoon, lekkere stoelen erbij, douche, etc.
Op het terrein staat nog een gite, maar wij hebben daar weinig van gemerkt: ieder gaat toch zijn/haar eigen gang, dus je treft elkaar hooguit af en toe bij het zwembad.
De omgeving is zoals Zuidwest-Frankrijk er op zijn best uit ziet: mooie dorpjes, marktjes, bos en weiland, etc.
Kortom, wat ons betreft zeker een aanrader.