la sauvagine

Bekijk album (30)

Beschikbaarheid van 'la sauvagine'

jussaume estelle heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 06 mei 2019

la sauvagine heeft 2 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

We hebben met ons gezin (5 personen) genoten van 2 heerlijke weken in huis Tillol. Een heerlijk huis, erg sfeervol ingericht en met veel ruimte. Een goed uitgeruste keuken met mooi uitzicht tijdens het kokkerellen op het zwembad en de schitterende tuin. Onze 3 kinderen sliepen op de slaapzolder, met een eigen badkamer (bad, douchen in bad en toilet) Op zolder wordt het op warme dagen wel warm, maar de mobile ventilator brengt dan uitkomst. Op de begane grond is het huis heerlijk koel. De ouderslaapkamer (begane grond) heeft een eigen badkamer (met stortdouche, wastafel en toilet) De tuin is zoals gezegd geweldig, je deelt de tuin met de bewoners van het andere vakantiehuis. Maar omdat er zoveel ruimte is loop je elkaar echt niet in de weg. Heerlijk zijn ook de verschillende hangmatten die in de tuin hangen.
We hebben genoten van de omgeving, er zijn diverse leuke wandelingen vanaf de gite mogelijk. Onze kinderen genoten van de tafeltennis, petanque en natuurlijk het zwembad. Onze jongste is een echte dierenvriend en het allerleukst van de vakantie waren voor haar misschien wel de 3 lieve honden die als schaduwen rond de eigenaren lopen en waar een niet-hondenliefhebber zeker geen hinder van zal hebben!

Reactie van jussaume estelle

hello corien; thank you for your review ,i am glad you appreciate your stay; you were all very great gusets it was a plaesure to have you here. kind regards estelle

We waren met ons gezin (3 kinderen) een week in dit vakantiehuis.
Bij aankomst bleek meteen dat het een goede gok was geweest: het is een huis wat prachtig ligt, in een klein gehucht en dan ook nog enigszins afgelegen van de rest. Dus rust en prachtige natuur gegarandeerd. Ook het huis zelf is uniek: oud, maar mooi gerestaureerd, je slaapt onder eeuwenoude balken en de indeling is gevarieerd. De slaapkamers (7 personen) zijn opgedeeld in een deel op de begane grond en een deel op een bovenetage, beide gedeeltes zeer sfeervol en met een eigen badkamer. Dus bij ons hadden de kinderen helemaal hun eigen afdeling.
Het zwembad is prima: lekker ruim, schoon, lekkere stoelen erbij, douche, etc.
Op het terrein staat nog een gite, maar wij hebben daar weinig van gemerkt: ieder gaat toch zijn/haar eigen gang, dus je treft elkaar hooguit af en toe bij het zwembad.
De omgeving is zoals Zuidwest-Frankrijk er op zijn best uit ziet: mooie dorpjes, marktjes, bos en weiland, etc.
Kortom, wat ons betreft zeker een aanrader.