'Le Manoir'

Bekijk album (31)
  • 20
  • 8
  • 8
  • 14

'Le Manoir' is zeer groot en ruim, het is niet voor niets onze klanten noemen het "The Place met de Ruimte". Er zijn 8 grote, licht, luchtig en overzichtelijk slaapkamers, allen met hun eigen badkamer en suite en allemaal met veel interessante functies, eiken balken, prachtig uitzicht etc. 'Le Manoir' biedt grote gezinnen of groepen vrienden een heerlijke vakantie locatie. De woning bestaat uit een 18e eeuws 'Masters House', die volledig is gerestaureerd en uitgebreid. en staat in grote tuinen, gronden en bossen. Het huis is geschikt voor maximaal 20 personen in de acht grote slaapkamers. Het hele huis is volledig centraal verwarming (hopelijk niet nodig!) En heeft een zeer efficiënt warm water systeem, dus geen koude douches !.

Er zijn veel terrassen rond het pand met tafels en stoelen voor 'al fresco' te dineren etc. De keuken is goed uitgerust en er is een grote barbecue op een van de terrassen. Buiten zijn er diverse grote terrassen en een prive zwembad met zon terrassen. Het hele pand is gelegen op de top van een heuvel, met prachtig uitzicht over het platteland van Lot-et-Garonne.

Dit is een populaire huis voor grote groepen die op zoek zijn naar een ontspannende vakantie met familie en vrienden in prive, rustige omgeving.

PLAATS

Perfecte locatie gelegen in het hart van de Pays de Duras wijnstreek, in het gehucht La Perroterie, 2 km buiten de middeleeuwse stad van Duras met zijn winkels, wekelijkse markt, cafes, bars en restaurants.

Dit deel van de Lot-et-Garonne, ten zuiden van de rivier de Dordogne, is een onveranderlijke landschap van rivieren, grotten, kastelen, wijngaarden en kleine authentieke dorpjes.

Vliegvelden: Bergerac (40 minuten, RyanAir, Flybe, Jet2, transavia); Bordeaux (75 minuten, KLM, BA, Easyjet, vele wereldwijde carriers etc)

Station: Libourne (50 minuten - TGV link naar Eurostar)
Parijs is 3 uur rijden, terwijl Londen St. Pancras via de Eurostar is slechts 6 uur en 45 minuten.

Er zijn zo veel attracties in onze omgeving die we hebben en blijven mogelijkheden op onze website www.chateauperroterie.com updaten. Deze links omvatten verbindingen met de verschillende VVV-kantoren, wijngaarden enz. Om onze klanten te zoeken voor zichzelf de dingen die hen interesseren. Uiteraard zijn er wijnreizen, golfen en andere sportieve activiteiten zoals kanoën / zwemmen / ballonvaren etc. Er zijn markten, restaurants, musea en kastelen om te bezoeken, er is zelfs een fantastische chocoladefabriek op slechts een paar kilometer !.

Prijs per week:
€ 2.950,00 in mei, juni en september.
€ 3.950,00 in juli en augustus.
Wisseldag op: zaterdag, minimum verblijf (dagen): 7 dagen

Prijs is inclusief een redelijke schoonmaak. Prijs is exclusief zwembad handdoeken.

Beschikbaarheid van ''Le Manoir''

Let op! john lamb heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 20 feb 2017

'Le Manoir' heeft 6 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Dear Karen and John,

I just wanted to take the time to thank you both for allowing us to spend such a beautiful two weeks at Chateau Perroterie.
Now that the long drive is over and we’ve all had time to complete the many loads of washing and get back to work it’s beginning to truly sink in just how much of a special place you have and just how much of a special time we had as a group.

As you know, the 7 children loved the place and are already referring to it as “their holiday house” and asking when we are going next as they want to play in the pool and look for Dave the cat. If only life were that easy!

Peter Vinkhuyzen – Holland – 23rd – 30th July 2016
Dear John,

All 18 members of our family, in age ranging from 5 to 83 years, keep happy memories on the wonderful week we spend last july in your charming and spacious chateau La Perroterie. Of course the beautiful wheather contributed to the living and dining outside on the terrace overlooking the pool and the friendly landscape where we found the lake for secret swimming excursions. We enjoyed the atmosphere of the heavy stone walls and squeaking wooden stairs and corridors leading to the comfortable sleepimg rooms upstairs. It has been a wonderful experience.

kind regards, Peter

Château Perroterie met daarnaast 'Le Manoir' waar wij logeren is een statig, prachtig, rustgevend en zeer ruim domein met een verbluffend uitzicht op de omliggende valleien en bossen. Wij komen hier al voor de 3de keer met onze familie en wij komen beslist nog terug !
Dergelijke accommodatie voor een grote groep is onuitgegeven : iedere slaapkamer is uitgerust met een ensuite tiptop badkamer...een ongeziene luxe ! Bovendien is er voor elk wat wils : heel veel ruimte in én buiten het huis, zodat ieder het naar zijn zin heeft , ongeacht het weer . De keuken is ook heel ruim en praktisch : niet onbelangrijk als je met velen bent !
Voor dagelijkse inkopen is er een Carrefour op nog geen 5 min rijden ( net vóór het dorp) en in het dorp hebben we een lekkere warme bakker gevonden !
De 'hosts' , Karen and John , zijn heel vriendelijk en attent en helpen onmiddellijk bij praktische probleempjes.
De omgeving is erg uitnodigend : wandelen in een prachtige, rustige omgeving langs weilanden en bossen, zwemmen, spelletjes spelen, relaxen ....er is voor elk wat wils !
Een bezoekje aan Duras is zeker ook een aanrader ! Kasteel en marktjes lokken menig toerist .
Een weekje relaxen en genieten met familie of vrienden : 1 adres ' chez Karen and John in Château Perroterie of 'Le Manoir'!
Myriam xx

Great house, views & surroundings.
Le Manoir, La Perroterie, St Sernin de Duras, 47120, France
Just returned from a fantastic holiday in France at Le Manoir. We had 17 people in the house, 9 children all under 10 and 8 adults and the house was perfect - very clean and tidy when we arrived and very well stocked and set up throughout the house, we didn't need for anything. The bedrooms are all simply but very comfortably furnished and the two lounges was great for our numbers, although with the weather we had we were rarely inside. Le Manoir has two terraces so you can breakfast, lunch and dinner in the sun and enjoy the stunning views - such a beautiful location. The pool was great and plenty of space for the children to play and ride bikes around the house and there were plenty of walks through the woods and down to the lake. There is another house of a similar size next door, which was also full when we were there, but the way the two houses are set up we barely saw or heard them so did feel like we had the place to ourselves. Beautiful surrounding area with lots of vineyards. Duras is a pretty town just up the road with a very good supermarket and boulangerie and a good market on a Saturday morning; there was a lovely night food market in Montiton (10 mins drive) on Tuesday; Lac des Clarens is about an hour away and well worth a visit - man-made beach on the lake with aerial walkways and zip wire and a great aquafun area with inflatables (think Total Wipeout!); and there's lots of kayaking on the Dordogne. John and Karen were great hosts and really helpful when we made our initial enquiries about the house. Would highly recommend - wish we were there now!

Excellent location and property with interesting history. Well maintained, with the owner visiting daily to maintain the pool and garden, and offer other help when needed. We were 14 in total, grandparents, married son and daughters with teenage children and one 7-year old. All enjoyed their stay, particularly the pool and playing boule until too dark to see. Duras is a very attractive small town/large village, and we particularly enjoyed the Thursday evening market, when everyone was able to select their own choice of food and eat at tables in the centre and surrounding streets. There was a choice of restaurants to eat out, but our family preferred to cook on the barbebcue and eat in the garden most evenings. We were lucky with the weather, experiencing only two rainy mornings, but fine enough for the pool again in the afternoon. We will almost certainly be visiting again.