Les Bardots

Bekijk album (28)

De gîte, te midden van golvend landbouwgebied met prachtige vergezichten. bestaat uit een woonkamer (19 m²), verbonden met een eetkamer met open keuken (25 m²). Deze keuken is voorzien van alle comfort: inox ijskast met ruime vrieskast, 4 keramische kookplaten, oven, magnetron, vaatwasser, koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster, mixer, strijkplank, strijkijzer. In de zit/eetkamer vindt U een sofabed (2 personen), fauteuil, eettafel met 5 stoelen, 2 kasten, internationale satelliet televisie, WIFI en een DVD speler. De vensterdeur van de zitkamer geeft toegang tot het terras met een eettafel en stoelen. Vlakbij het terras bevindt zich een barbecue.

Eveneens op de begane grond bevindt zich een ruime tweepersoonsslaapkamer (19 m²) met 2 eenpersoonsbedden tegen mekaar geschoven en 1 groot donsdeken, een grote ingemaakte kast en een kinderbedje. Achter de keuken is er een toilet met daarnaast een badkamer (4 m²) met vaste wastafel en een inloopdouche.

Naast het toilet is de stenen trap naar boven. Hier vindt men de tweede badkamer (4 m²) met vaste wastafel, douchecabine, een wasmachine en de tweede slaapkamer (12m2)met 2 aparte eenpersoonsbedden die tegen mekaar kunnen geschoven worden.

Ruim grasveld met zicht over de streek en wijngaarden. Wat verder in de tuin ligt het zwembad (12 - 5 m) met zonnebedden en parasol. In de tuin is er een pingpongtafel en kan men badminton spelen.

Het zwembad is voorzien van een veilligheidsafdekzeil. In de 2de woning op het domein zijn soms de eigenaars aanwezig of andere huurders. Het zwembad ligt wat verder in de tuin en wordt gedeeld. Er er is voldoende privacy rond de gite.

Het huis is zeer rustig gelegen te midden van wijngaarden en velden. Het heuvellandschap doet aan Toscane denken. Het gehucht Savignac-de-Duras bevindt zich op 1 km. Wie op zoek is naar rust en kalmte is hier op de juiste plaats.

Op 5 kilometer bevindt zich het bastidestadje Duras: waar u terecht kan voor u dagelijkse boodschappen, de wekelijkse markt, gezellige terrasjes en restaurants.

De regio rond Savignac-de-Duras heeft heel wat te bieden: een bezoek aan de diverse dorpen en bastide-steden zoals Eymet, Monpazier, Monflanquin en Villaréal, het kasteel en de musea van Duras, de wijngaarden en wijndomeinen van de Côtes de Duras, , golf, of kanovaren op de Dordogne of de Dropt.
Wie wat verder wil rijden kan een bezoek brengen aan St. Foy la Grande, gelegen aan de Dordogne (20 kilometer), Bergerac (35 kilometer) en de Middeleeuwse stad Saint-Emilion (40 kilometer). Een bezoek aan de streek van de Dordogne en de Perigord Noir met zijn vele kastelen, grotten en pittoreske stadjes zoals Sarlat is zeker een aanrader.

U kan ook uitstapjes maken naar steden zoals Bordeaux (95km), de Atlantische kust en aan het bassin d’Arcachon met ondermeer de Dune de Pilat (hoogste duin van Europa), (140 kilometer).

  • Op wijngaard

Naast het huis bevindt zich een wijngaard van de eigenaar.

Indien de eigenaar aanwezig is in het andere huis op het domein zal hij u graag laten kennismaken met zijn eigen wijnen. We geven u graag advies over lokale excursies en restauranttips.

Vanuit de gite en in dit heuvelachtig landschap kunt u prachtige wandelingen maken tussen wijn- en pruimenboomgaarden of middeleeuwse vestigingsstadjes en kastelen bezoeken. In de tuin van de gite is een pingpongtafel aanwezig, een badminton net opgesteld en nieuw sinds de zomer van 2015: een aangelegde petanquebaan.
In de regio kunt u golf spelen, mountainbiken, fietsen, tennis, paardrijden, watersporten, vissen, kanoën of kajakken op de Dordogne.
Fietsen kunnen gehuurd worden in Duras.
In de Lot-et-Garonne zijn er rommel-, antiek- en brocantemarkten en ook gezellige traditionele marktjes met regionale producten, avondmarkten.

Meer info op http://www.paysdeduras.com/ of bij de toeristeninformatie van Duras en in de gîte.
Golfmogelijkheden in de regio: http://www.paysdeduras.com/golfs-et-mini-golfs.html

De huurweek loopt van zaterdagnamiddag 16 uur tot zaterdagmorgen 10 uur.
In laag- en middenseizoen zijn andere wisseldagen mogelijk - Prijs op aanvraag.

De huurprijs is inclusief , elektriciteit- en waterverbruik, kinderbedje, kinderstoel, eindschoonmaak (indien max.4 uur).

In het hoogseizoen zijn ook het bed- en keukenlinnen en badhanddoeken inbegrepen. Zwembadhanddoeken dient U zelf mee te brengen

Waarborgsom € 250,-. : wordt ten laatste 1 week na het vertrek uit de vakantiewoning teruggestort.

Voorschot: 30% te betalen binnen de 2 weken na reservering.
Het totale restbedrag dient 6 weken voor aankomst door de eigenaar te zijn ontvangen.

De Belgische eigenaars zijn soms aanwezig. In andere gevallen is er een contactpersoon ter plaatse.
Het woongedeelte van de van de eigenaars (privacy gegarandeerd) kan ook verhuurd worden.
Er is voldoende privacy (haag tussen beide woningen). De eigenaars helpen u graag verder met leuke vakantietips en adressen van goede wijnkelders.

September is vanwege de milde nazomerse temperaturen nog uitermate geschikt voor diverse sportieve activiteiten.

Laag seizoen: 01/06/2019 - 15/06/2019
Midden-seizoen: 15/06/2019 - 06/07/2019 en 31/08/2019 - 14/09/2019
Hoogseizoen : 06/07/2019 - 31/08/2019
In het hoogseizoen: 100 euro korting bij boeking van 2 opeenvolgende weken
Vrijdag- Vrijdag of Zondag-Zondag verhuur met overleg eigenaar ook mogelijk.

  • Borg € 760,00

Beschikbaarheid van 'Les Bardots'

Delly Branellec-Schoenmaeckers heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 03 dec 2018

De bezoekers van Les Bardots hebben nog geen recensies geschreven